nasiona marihuany

Zestaw nawozów na out veg + flo 2018 (niska cena)

Wyszukiwarka Forumowa:

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Witam szanowne grono!
Przygotowania do sezonu juz tuż tuż, wiec postanowiłem przedstawić swoją listę nawozów (może komuś się przyda) na tegoroczny out. Proszę też o porady jeżeli coś mogę jeszcze poprawić lub dodać. Nawozy pochodzą ze sklepu www.nawozysklep.pl

Podłoże: w tym roku rezygnuje z markowej ziemi i stawiam na 50/50 ziemia spotowa i ziemia z biedry lub lidla :D do tego obornik krowi granulowany+ Hortiform ogród nawóz długo działający NPK: 20:6:15 (zamiast azofoski)+ standardowo dolomit.

Faza veg: tylko opryski z gnojowki z pokrzyw+ tytanit+ terra grow ( zostało mi 0.5l)

Faza flo: podsypie nawozami w granulacie a wybrałem takie- florovit jesienny uniwersalny NPK: 4:11:24 ( został z tamtego roku), agrofoska jesienna NPK: 4:8:14, do tego zakupie preparaty do oprysku takie jak: Vital shower NPK: 2.5:10:18+ Uni PK 10/18+ tytanit.

Cena za wszystkie nawozy to uwaga tylko 120 PLN!
Zapraszam do oceny i dyskusji :)
 
M

Maniaczek

Guest
Jak masz dobrom glebe na miejscówce to nie musisz kupować ziemi z biedry.
Do kiełkowania bym tylko kupił jakąś dobrą.



<coolpalacz>
Robiłeś już opryski z tej gnojówki z pokrzyw? . Jak tak to jak to robiłeś, jakie dawki/ przygotowanie?.?
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Zapomniałem dopisać, że pod sadzonki będzie jakaś dobra ziemia typu kronen itp.
Tak, w zeszłym roku robiłem opryski z gnojowki z pokrzyw w połączeniu z asahi sl. W tym roku spróbuję z tytanitem bo ponoć jest trochę lepszy. Proporcja była taka, że na litr wody lalem 100ml gnojowki i efekty były ekstra, rosło w oczach i zero popaleń.
Przepis jest bardzo prosty, młode pokrzywy wrzuciłem do wiadra, zalalem wodą i po ok 3-4 tygodniach była gotowa (zmieniła kolor na prawie czarny) raz w tyg chyba mieszalem to i juz :D
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Jak to jest grnulat to wloniej się rozkłąda trzeba było już jesieni kopać! Smak zioła rok przed obornikiem jest średni, dwla lata przed obornikiem to jest cudo!

Kronen + nawilżacz jest taka ziemia trochę droższa zawiera już nawilżacz dobrze się sprawuje :)

Ganjówka świetna sprawa :)

Polecam z na inicjacje kwitnienia gnojówke z mniszka lekarskiego całe ziele wraz z kwiatami + korzenie dużo K zawiera

Wada strasznie smierdzą gnojówki :sunny:

Fajny plan na organice i w ogóle. Zawsze robie dwa spoty jeden organicznych naowzach drugi na mineralnych (azofoska, dolomit na weg, polifoska + na flo)
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o granulat to spokojnie miesiąc przed wysadzeniem wystarczy. Na jesień to warto dać "surowy" obornik.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Astvit NPK 3-9-2 skład idealny na kwitnienie, ale znakomicie ukorzenia sadzonki i zasila system korzeniowy roślin. spora ilość fosforu dobra na kwitnienie. do tego tani jak barszcz. dodatkowo działa jako naturalny pestycyd. od siebie polecam. w składzie podobny do Tiger blooma od foxfarmu. producent ma też sypką postać o tym samym składzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół