nasiona marihuany

Montaż gwintu E40

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Majstry potrzebuje waszej pomocy. Przy odkręceniu lampy po poprzedniej uprawie rozkrecilem również gwint. Wtedy spokojnie bym sobie poradził z jego ponownym zmontowaniem ale po upływie czasu jak na niego patrzę to nie wiem za co sie zabrać. W internecie nie mogłem znaleźć żadnego poradnika odnośnie tego jak zmontować taki gwint, wiec liczę na was. Nawet nie pytajcie jak to zrobiłem. Czy pier***ic to i kupić nowy?

 
Ostatnia edycja:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Zdjęcie Ci nie pyklo.
Generalnie w gwint wkrecasz neutralny kabel w język na dole prąd. Nie odwrotnie, chyba, że nie szkoda Ci palcy i serca w razie czego:)
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
[MENTION=76761]GardenicPower[/MENTION] nie pyklo bo postowalem z telefonu i nie moglem skopiowac calego linku. Umiem zmontowac kable do gwintu. Juz zaktualizowalem zdjecie i chodzi o skrecenie samego gniazda.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Jakoś szczególnie trudne to nie jest. Przymierza sobie 3 razy i w końcu trafisz. Masz tam raptem 3 elementy do przykrecenia. Co by nie było najprostrzy gwint kosztuje złotowke. Porcelana niech będzie te 4zl
 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
Czesc. Pozwolilem sobie na maly tutorial jak to poskladac HAHAHAH :crazy:


1: wkladamy sprezynke do srodka



2: potrzebujemy blaszke z uchwytem na kabel , jedna srubke i nakretke i przykrecamy



3: po dokreceniu wyglada to tak:



4: teraz montujemy nastepny uchwyt na kabel (blaszka ) nastepnie gwint i na sam koniec ostatnia blaszke:



5:czyli po kolei wkladamy: uchwyt na kabel (minus)



6: gwint na zarowke



7: i ostatnia blaszence i wszystko skrecamy dwiema srubkami

FINAL PRODUCT :crazy:




Mam nadzieje ze pomoze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół