nasiona marihuany

SZAFA 85x55x193h

Wyszukiwarka Forumowa:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Jak w temacie w tej szafie będzie 4x CLU 046 i moje pytanie obecnie miałem boxa 60x60x150h(0,36m2) i donice 4 x 11L (25 x 25 x h26cm )i wchodziło na styk wszystko, teraz będzie to szafa 85x55x193h (0,47m2) Jak to ugryźć z donicami może walnąć air pota okrągłego , bo z tymi donicami co mam to ni chu*a ani w jedną ani w druga stronę...


Jak byście i ile dali donic? Pechy będą sezony.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Nadal vym zostal przy 4 sztukach. Mozesz np jak ja wziac doniczki 18l i uciac od gory, robiac np 15l ktore wejda na szer.
Kombinacji sporo.

Chyba ze chcesz wiecej odmian to idz w 6 sztuk mniejszych z krótszym wegiem
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Grymasek dawaj uderz w coco- wtedy daj doniczki 5l (bo tyle w zupełności wystarczy) i wrzuć z 6-8 sztuk.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Grymasek dawaj uderz w coco- wtedy daj doniczki 5l (bo tyle w zupełności wystarczy) i wrzuć z 6-8 sztuk.


BOOM jak wczoraj poczytałem mierniki srerniki podlewanie 2 razy na dzień nie mam na to czasu rano wychodzę wracam wieczór kminiłem autopota też niema gdzie baniaka z wodą stawiać jakby nie było tyle kombinacji to kto wie... Chętnie bym dał 6-7 sztuk w coco al wiem że była by z tego porażka.. Sputter chyba tak zrobię ale chciałem więcej krzaków niż te 4 a w takich doniach to bym musiał wega z 5/6 tygodni ja daje max 30dni... ku**a jak to ugryśc albo zrobię sam jakieś air pota albo coś takiego..
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Airpot ok, ale jak chcesz wiecej donic to wtedy wejda Ci tylko 5l one maja 23cm i wejdzie Ci 6, ale i tak będziesz czesto podlewal.

Autopoty wejda Ci 4sztuki po 8,5l easy to grow, zbiornik mozesz kupic mniejszy w Ikea jest idealny 20l. Pomysl
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół