nasiona marihuany

Świat stoi u progu REWOLUCJI FINANSOWEJ

Wyszukiwarka Forumowa:

Cashandra

New member
Rejestracja
Sie 25, 2014
Postów
3
Buchów
0
Kryptowaluty, Bitcoiny, może kiedyś powstanie HASHCOIN ewentualnie MERRYCOIN z globalnym przelicznikiem przelicznikiem #1 GRAM = 1 COIN.

[h=3]Świat stoi u progu rewolucji finansowej! - KRYPTOWALUTY[/h]
Przyznam szczerze, że sam osobiście podchodziłem do tematu mocno sceptycznie. Od wielu lat słyszałem coś tam o Bitcoinie, o kryptowalutach, o koparkach, o cenach kart graficznych (i to był chyba moment przełomowy mojego zainteresowania) ale to było na zasadzie - jednym uchem wpadło, a drugim wyleciało. W mózgu zostały tylko jakieś resztki. Szczerze?

[h=2]Żałuję, że Bitcoinem nie zainteresowałem się wcześniej na poważnie[/h]
Przynajmniej rok temu. Cała medialna karuzela tak naprawdę zaczęła się w listopadzie 2017 roku gdzie doszło do potężnych wzrostów wartości większości kryptowalut. Kto kupił Bitcoina, Ethereum, Liska czy cokolwiek innego z topu rynku w np. czerwcu ubiegłego roku, dzisiaj może czuć się wygrany - finansowo czy inwestycyjnie.

TAK JAK ZAPEWNE WIĘKSZOŚĆ Z WAS UWAŻAŁEM TO ZA JAKIŚ SCAM, ZA PIRAMIDĘ, ŻE TO UPADNIE, CZEKAŁEM JAK RASOWA CEBULA, JAK ZAWISTNY POLAK AŻ TO WSZYSTKO J***** W P**** BY MÓC POCZUĆ SIĘ MENTALNIE WYGRANYM MÓWIĄC SOBIE POD NOSEM: "HAHA DEBILE NAKUPOWALI WIRTUALNYCH CYFEREK, A TERAZ PŁACZ - BANDA NAIWNYCH FRAJERÓW!!!"

Prawda jest taka, że to ja jestem tym frajerem. Przyznaję się do tego bez bicia. Zagłębiłem się w lekturę kryptowalut i ciężko mi sobie teraz wyobrazić, że nagle ktoś kto wszystko zamknie. Bardziej prawdopodobne jest to, że za 30 lat będziemy płacić kryptowalutami mając je w swoich urządzeniach mobilnych niż to, że cały rynek warty ileś miliardów jak nie bilionów dolarów padnie ot tak...

[h=3]To, co nowe i trudne, wcale nie musi być niedobre![/h]
Ludzie bardzo często podchodzą sceptycznie do nowych technologii, tak samo było jakieś 20 lat temu z Internetem. Niektórzy nie wierzyli w niego, że się przyjmie, że ludzie nie będą z niego korzystali, że jest on niepotrzebny, a dzisiaj bez niego trudno sobie wyobrazić życie.

Kapitalizacja rynku kryptowalut będzie z miesiąca na miesiąc rosła i to jest główny argument dlaczego już dzisiaj warto zainteresować się tą nową branżą. Wartość poszczególnych coinów będzie tylko rosła! Tego po prostu nie da już się zatrzymać.


Gdybyś... Zainteresował się Bitcoinami dobre 7 lat temu to:

09.02.2011 - Jeden bitcoin osiąga cenę 1$
02.06.2011 - Kurs 1BTC=10$
19.11.2013 - Cena bitcoina osiąga 1000$
17.12.2017 - REKORDOWA CENA BITCOINA PONAD 20 TYSIĘCY DOLARÓW

... bardzo prawdopodobne, że mógłbyś być dzisiaj i nawet dolarowym milionerem.


2,5 roku temu tylko Bitcoin miał wartość ponad miliarda dolarów, już rok później większość kryptowalut (altcoinów) osiągnęło taki poziom. Pomyśl logicznie tylko co będzie w 2018, 2019 roku!

[h=4]Inwestuj w Ethereum, nie w Bitcoina[/h]
Podsumowując artykuł, gra jest warta świeczki - Twojego zainteresowania tą branżą czy Tobie się to podoba czy też nie. Światowe banki i rynki finansowe, boją się, bądź nawet nie wiedzą co z tym faktem zrobić, że kryptowaluty mogą ich po prostu najzwyczajniej w świecie wygryźć z gry! Dlatego w medialnym korporacyjnym przekazie w grudniu 2017 i początku stycznia tego roku mogliście napotkać się na komercyjne ostrzeżenia przed inwestycją w coiny. Strach banków jest słusznie uargumentowany skoro na lokacie 12-miesięcznej możesz uzyskać zyski rzędu bajońskich sum 0,5-1,5% po odjęciu wszystkich podatków i to jeszcze nie uwzględniając inflacji przy wzrostach kryptowalut po 300-700% bądź więcej w skali miesiąca bądź nawet tygodnia!

W mojej opinii im wcześniej zaczniesz interesować się rynkiem kryptowalut tym lepiej dla Ciebie!
 
U

Usunięty 58869

Guest
Bitcoiny są prototypem pieniądza dla testu socjotechnicznego mający cel kontrolę multikulturowego społeczeństwa opartego na braku obiegu wolnej gotówki czyli pieniędzy. To jest piramida finansowa krok do wirtualnego pieniądza i czipa RFiD pełnej kontroli jednostki przez terror finansowy i inwigilacja dzięki internetu rzeczy 5G już technologia w opracowaniu. Kolego nie rób kryptoreklamy jak chcesz kup sobie kajdanki sobie załóż, a następnie połknij kluczyk

Nic tak nie wiąże człowieka z człowiekiem, jak częste przekazywanie sobie z ręki do ręki pieniędzy.

Autor: Walter Richard Sickert
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół