nasiona marihuany

[600W MH/400W LED CXB 3590][1.44m2][COCO + easy2grow ][10xCheese]

Wyszukiwarka Forumowa:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ale ślicznotki! Oby tak dalej! Jakie warunki (temperatura i wilgotność) u Ciebie panują? Masz jakies wahania większe w ciągu doby?

W dzen 22C a w nocy jakos 18C co do wilgotnosci to jade juz bez nawilzscza jakis tydzien moze i wiecej bo jest na poziomie 70% masa zielona robi swoje.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Bardzo ladne salatki green. Bydzie buszowato jak nic :jaraczz:

Pzdr
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
UP! 24 dzień weg. // 7 dzień od przełączania na flo.

Cześć!

Indukcja cały czas trwa, więc nic ciekawego się nie dzieje....
W piątek wymieniłem pożywkę i dodałem 100% dawki boosta ( Shogun Sumo Boost) bo został mi jeszcze z poprzedniego projektu jak się skończy to poleci boost od canny. Kupiłem w piątek grzejnik olejowy (800W) chciałem podnieść temperaturę w pomieszczeniu gdzie znajduje się box (14C w nocy w dzień 20C), lecz jak go rozkręciłem na max-a to podskoczyła temperatura o 4C w nocy, więc oddałem go do sklepu. Do box-a go nie wsadziłem bo w ch*j gorący był i bałem się, że rośliny może spalić te które są w pobliżu i ogólnie miejsca tam nie ma na niego... Poczekam jeszcze chwilę i wsadzam do box-a osuszacz powietrza który mniej wpie****a energii zbije mi wilgotność i da jeszcze ekstra ciepłe powietrze. Ogólnie już teraz rośliny capią i podłożyłem do wylotu na razie ONA PRO GEL który daje radę z zapachem bez niego już musiałbym podłączyć filtr węglowy i osuszacz powietrza bo wilgotność jest na poziomie 70-90%

IMG_20180211_192442.jpg


IMG_20180211_192502.jpg


IMG_20180211_192522.jpg
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Pieknie i gesto.
Bardzo mnie przekonuja Twoje projekty do autopotow..
Pozdro
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
I znów pynknie kilo lub dwa! pzdr green go!

Btw. Masz opryskiwacz z lidla? :p
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Pieknie i gesto.
Bardzo mnie przekonuja Twoje projekty do autopotow..
Pozdro

Autopoty sa dla leniwych, wiec idealnie dla mnie. Polecam z calego serca.

---------- Post Zaktualizowany 10:36 ---------- Data pierwszego postu 10:35 ----------

I znów pynknie kilo lub dwa! pzdr green go!

Btw. Masz opryskiwacz z lidla? :p

Nie... chyba z innego marketu. Pozdrawiam.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
@green fingers Kupiłem w piątek grzejnik olejowy (800W) chciałem podnieść temperaturę w pomieszczeniu gdzie znajduje się box (14C w nocy w dzień 20C), lecz jak go rozkręciłem na max-a to podskoczyła temperatura o 4C w nocy, więc oddałem go do sklepu. Do box-a go nie wsadziłem bo w ch*j gorący był i bałem się, że rośliny może spalić te które są w pobliżu i ogólnie miejsca tam nie ma na niego... Poczekam jeszcze chwilę i wsadzam do box-a osuszacz powietrza który mniej wpie****a energii zbije mi wilgotność i da jeszcze ekstra ciepłe powietrze.
Witaj
Przeczytałem twój UP i Panie sam wywaliłem grzejnik i odpaliłem osuszacz. Co prawda moja 500W podtrzymywała 20'C ale musiała chodzić non-stop.
I co tu gadać Panie, ogródek zapie****a Ci że tylko pozazdrościć.
Pozdr
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Czekam jak zakwitnie i mam zamiar kilka liści wyciąć, żeby odsłonić szczyty. No jakoś idzie nawet nie marudzą jak tak piź**i w nocy...
Trzeba przyznać, że cheese na wegu śmierdzą bardziej niż nie które w pełnym flo. :)
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
UP! 24 dzień weg. // 14 dzień od przełączania na flo.

Yo!
Jakies 4 dni temu podlaczylem osuszacz powietrza i filter bo juz mocno czuc je.
Zrobilo sie cieplej w nocy 20C a w dzien osuszacz nie dziala i jest 24C wilgotnosc tez spadla i jest cacy. Od dwoch dni zaczely pokazywac pierwsze wlosy, wiec flo mozna liczyc juz <lol> tak po zatym jakos leci.

IMG_20180218_183108.jpg


IMG_20180218_183118.jpg


IMG_20180218_183231.jpg
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Witaj
gęsto i znów w rogu się wyciąga jakąś pani :)
A tak pozatym ładnie
Pozdr
 
P

Pasierb pani B

Guest
Ładnie idą. Bardzo ładnie. Mam pytanie, ile pożywki piją w obecnym stanie w tych autopotach? Nadal dajesz im rhizo? Jeżeli tak to jak zachowuje się u Ciebie w tanku, masz problemy z osadem?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Witaj
gęsto i znów w rogu się wyciąga jakąś pani :)
A tak pozatym ładnie
Pozdr

No zawsze w tym samym rogu sie wyciaga... ogolnie panel jest ustawiony równo, lecz moze swiatlo slabiej bije w ten rog i dlatego sie wyciaga? Nie posoadam sprzętu, zeby to profesjonalnie zmierzyć. Zaraz tam wracam i przestawie doniczke !
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ładnie idą. Bardzo ładnie. Mam pytanie, ile pożywki piją w obecnym stanie w tych autopotach? Nadal dajesz im rhizo? Jeżeli tak to jak zachowuje się u Ciebie w tanku, masz problemy z osadem?

Jakos 9 dni temu wymienialem pożywkę w zbiorniku ustawilem na 75l i zostalo, moze 20-22l? Jade caly czas jak tabelka canny nakazuje, lecz daje im minimalne dawki bo widze, ze nie potrzebują tyle papu. Tak osad jest widoczny i to duzo... lecz mam filtr podlaczony do tanka i dodatkowo leje Keep It Clean, wiec nic mi nie blokuje rurek i pozywka dociera do doniczek.

---------- Post Zaktualizowany 21:11 ---------- Data pierwszego postu 21:10 ----------

Ładna zieleń :)
Jakie ec teraz w tanku?

Szczerze? To nie wiem mam to urzadzenie gdzies tam, lecz nie sprawdzam tego...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół