nasiona marihuany

Out w workach bez hydrożelu - da radę? Ktoś próbował?

Wyszukiwarka Forumowa:

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Witam sytuacja wygląda tak : out w workach po 40 z na polautomaty , mikoryza , podlewanie co tydzien woda z mawozami moje pytanie czy da rade to pociagnac bez hydrożelu ??? prosze o pomoc jesli ktos sadzil podobnie niech sie wypowie , nie pisac ze kup hydrozel bo w temacie jest bez hydrozelu , pozdrawiam growerow i growerki i zycze bezprzypalowego 2018 z kilogramami za***istego suszu !!!


:queen: :jaraczz:

Worki wskazane jak w około gleba do kitu lecz nie koniecznie, odwiedzasz co tydzień i podlewasz ? wiec proponował bym dołki a zawartość worka wsypać do dołka, hydrożel zbędny jak będziesz podlewał co tydzień, nie potrzeba filozofa by to ogarnąć .
Nie zapominajcie ze konopia to chwast i wyrośnie nawet w żwirku dla kota .
 
O

OdcieńZieleni

Guest
z tego co pamietam, dawałem za 4kg hydrożelu 120zł, a miałęm ponad 30 doniczek 40l



taki kupiłem i spoko sie sprawdził, w ciepłe dni dawał dużo wody pannom
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
taki kupiłem i spoko sie sprawdził, w ciepłe dni dawał dużo wody pannom

jak masz jeszcze etykiete - sprawdź tylko czy jest sodowy czy potasowy. z tego co wiem ten sodowy jest niecochujowszy bo szybciej degraduje i powoduje zasolenie - czy jakos tak.

żele? dawno temu stosowałem takie paczkowane po 20g - ciekawa substancja z 2-3 sztuki wypróbowałem, efektów nie pamiętam, ale faktycznie człowiek jest spokojniejszy gdy deszczu nie widać.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
<joint>Ni chu*a. Ten jest wlasnie dobry co Dzordz ma. Sklep z Wołomina, całe dwa worki pełne białego proszku. Tego właśnie tez używam i jeszcze zostało kilo w zapasie na nowe spoty. Polecam z czystym sumieniem Co do tematu- wlasnie jak ktoś juz zauważył wczesniej.. Nie potrzebny Ci hydrożel skoro latać co tydzien chcesz. Wszystko sie sprawdzi małolat <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół