nasiona marihuany

400W HPS, 0,64m Serious Kush, Girl Scout Cookies, Misty Kush, Pineapple Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Dzien zycia 56-46, FLO 25-21

Tylko kilka fotek. NIe wiem dlaczego ale gdy wrzucam foty to mi je obraca... bezradny, probowlaem dwukrotnie. Do zobaczenia w piatek !

Serious Kush, 75cm wzrostu






Pineapple Kush,87 cm, ładnie oszroniony




Girl Scout cookies, wyraznie jasniejszy od pozostałych, 90cm




Ktorys ze szczytow, Pineapple Lub Serious KUsh


CZesc ogrodu



Liberty Haze, bez treningu, łamany wielokrotnie, okolo 105cm wzrostu
 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Mi tez obraca. Pierwszy sposob to po wrzuceniu mozesz edytowac zdjecie i obrocic je. Pisze rotate klikasz i obracasz. Drugi sposob to edytowac zdjecie przed wrzuceniem. Jak robisz smartphonem foto to klikasz edytuj mozesz je delikatnie przyciac i zapisujesz. Wtedy jak wrzucisz to zapisane zdjecie powinno byc normalne. U mnie dziala. Pozdro
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Mi tez obraca. Pierwszy sposob to po wrzuceniu mozesz edytowac zdjecie i obrocic je. Pisze rotate klikasz i obracasz. Drugi sposob to edytowac zdjecie przed wrzuceniem. Jak robisz smartphonem foto to klikasz edytuj mozesz je delikatnie przyciac i zapisujesz. Wtedy jak wrzucisz to zapisane zdjecie powinno byc normalne. U mnie dziala. Pozdro

Tylko dzis mi tak sie zrobilo. Wczesniej zawsze mialem zdjecia lekko za ciezkie i musialem je pomniejszac by moc wrzucic. Dzis zapomnialem i wrzucilem bez pomniejszenia, odziwo wrzucilo ale jak widac poobracane.
 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Wlasnie dlatego byly normalne bo je edytowales wczesniej. :spalony:
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Dzien Zycia 61-51, FLO 30-26 (5-4tyd FLO)

Coraz blizej konca i pojawiaja sie klopoty mniejsze lub wieksze. Pierwszym z nich jest temp, ktora siega nawet 30 stopni przy szczytach. Lampa wlacza mi sie o 2 w nocy, nie mam mozliwosci otworzenia okna w pokoju, Podniosłem jeszcze lampe, mieszajacy ustawiony maxymalnie. Drugim JEst Girl Scout Cookies - mianowicie roslina zżółknie coraz bardziej, pal licho same doły, ale gorne liscia sa zolte. Czy to brak wystarczajacej ilosci Azotu na wegu ?? i na tej roslnie jest bardziej to odczuwalne ?? przypomniam, ze medium to Canna Terra Profesional wzbogacona w azot, ale z drugiej strony Terra Vega nie dostały ani kropelki bo wylala mi sie cala butelka w poprzednim grow, a Rhizo i Canna dostawały moze dwukrotnie na wegu w sladowej ilosci. Czy poczestowac ja troszke Terra Vega ?? Co zrobic ? Po za tym jestem mega zadowolony jak sie preznetuje Serious Kush i PIneapple Kush po treningu. Liberty Haze takze spelnia pokladane w nim nadzieje, Djs Gold jako przystawka rosnie poprawnie. Tylko co z tym GSC, na ktory bardzo liczyłem.

Serious Kush, 28FLO




Pineapple Kush, 30 FLO




Liberty Haze. 28FLO



GSC,29 FLO , zżółknąca dziewczynka



 
C

Convictus

Guest
Mam ten sam problem z żółknącą rośliną. Dostałem informacje, że jest dobrze i że tak ma być. Wiki mówi, że podczas produkcji kwiatów tak powinno być. I nieważne w jakiej glebie rosną, jak nie przygotowałeś wcześniej mieszanki z grubą zawartością składników. All mix przewiduje nawozy w glebie na 6tyg niby. Moja zaczęła blednąć przy 3cim tygodniu flo. Nie dawałeś nic na wega i to w sumie dobrze jak było w ziemi, ale w tym stadium to chyba zaczynają być jak pumba z Króla Lwa.
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Tak, ale u mnie żółkła juz dawno na wegu.... Ktos wie jak to rozwiazac ? czego jej potrzeba ?? bo boby formuja sie ewidentnie mniejsze od pozostałych
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
D. ż 70-60, FLO 39-35

Witam kolegow po fachu w kolejny tygodniu FLO. To juz nawet 70 dzien dla najstarszych panienek a wiec mozliwe, ze za jakies 3 tygodnie Pineapple, Girl Scout Cookies i Serious Kush pojde pod noz...a moze zetna same szczyty a dolnym warstwom i mlodszym roslnion dam jeszcze pare dni. Oblane zywica, kleja sie okropnie, gdy przed praca zajrze dolac wody to caly ***ie zielskiem w pracy lol. Niestety w Serious Kush( foto) zaobserwowalem nasionka. NAstepny grow polece bez zadnych nawozow, a napewno nie obetne zadnego odrostu w czasie pierwszych 3 tygodni FLO, zaden lisc z nich nie spadnie.... moze wyj***c HPS i wstawic Marsa?? tym razem podlane nieco wieksza iloscia Boostem, Terra Flores, Rhizo i Canna oraz 2ml PK13/14 na 10L wody. Temp i wilgotnosc w normie. Dzis tylko zdjecia Serious Kusha

Szczyt, 68, 37 FLO


 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Lap bucha. Wyglada spoko. Gsc lubi odzywki, ja mialem tak samo poprostu podawalem jej 50% wieksza dawke boostera na flo i w 4tym tygodniu flo dalem jej pk13/14 ale tylko raz. I byla ladna do konca. Pozdro

Ps. Swiatla juz bym nie zmienial. Jak mam za goroco to kup sobie worek z co2 albo zrob wlasny dozownik i nie bedziesz musial sie przejmowsc temperatura. Ja mialem po 32 stopnie ale z co2 bylo spoko. Uwazaj tylko zeby nie popalilo szczytow.
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Na gwałt potrzebuje jakis zabijacz zapachu !!! dostepny w anglii, cos sprawdzonego, pomozcie please...
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
79-70 Dzień zycia, 48-44 FLO

Witam po dluzszej przerwie. Najstarsze rosliny licza juz 79 dzien zycia, są to Pineapple Kush(48), Girl Scout Cookies(47) i Serious Kush(46), natomiast dla Liberty HAze(46) jest to 75dzien i 70-ty dzien dla Djs Gold(44). W nawiasie liczbna FLO. Chciałbym sciac chociaz szczyty max za 10 dni a dolne odrosty i DJs Gold zostawic jeszcze na tydzien, dwa. Podlane dziś mala dawka PK13/14, Canna Boost i Terra Flores i wiecej niz pol zalecanej dawki, 3 dni temu w sobote podobnie a poprzednio samą wodą. temp i wilgotnosc w normie. Niestety znow mam sporadyczna ilosc nasion w Serious Kush.

Liberty HAze



Serious Kush


Roznosci


Pineapple Kush


Girl Scout Cookies
Wyglada skromniej, ale ostatnimi czasy zdecydownaie sie bujnela i buduje bobki na wysokosci 25 cm od szczytu w dol
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
84-75 dzien zycia, 53-49FLO

Dni FLO dla poszczegolnych roslin Pinepple 53, Girl Scout cookies 52, Serious Kush i Liberty Haze 51, DJs Gold 49. W nastepny weekend planuje scinke Serious Kusha, Liberty Haze i Pineapple Kush a jesli nie to przynajmniej samych szczytow w celu doprowadzenia wiekszej ilsoci swiatla dla pozostalych czesci roslin. W piatek podlane woda + Canna Boost, Dzis woda + PK13/14 + Terra Flores. Dla roslin, ktore planuje sciac juz sama woda do konca. Nie wiem co robie zle, ze niektorym takie wielkie palki buduja sie na szczytach( np Deus PAkistna Valley, czy kilku innych) a na moich szczytach bobek ma max 12cm dlugosci. Na Girl Scout Cookies wyglada to nieco lepiej i mam nadzieje, ze wykreuje sie cos pokaznego. W poprzednim grom, ktore bylo moim pierwszym zebralem 270g na tej samej lampie, nie jest to fantastyczny wynik, choc mnie satysfakcjnowalo. Wiadomo apetet rosnie w miare jedzenia tak wiec tym czy nastepnym razem chcialbym miec wiecej, a pomoc w tym ma mi zakup Mars II 900 LED Grow Light.Ponizej kilka slabej jakosci fotek. Pozdro

Djs Gold, posiedzi jeszcze minimum 2 tyg


Girl Scout Cookies, na drugim planie, zolte liscie. Dotrzyma towarystwa Djs Gold


Liberty HAze, przewidywana scinka w weekend


Liberty HAze I GSC(drugi plan)


Pineapple Kush


Serious KUsh




Czesc ogrodu


Trichomy wygladaja jeszcze na przezroczyste. Pozdro
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak te Serious Kushe na tle reszty wypadają póki co?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół