nasiona marihuany

400W HPS, 0,64m Serious Kush, Girl Scout Cookies, Misty Kush, Pineapple Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Oto moja druga przygoda. Mimo kilku rozczarowac w pierwszej czesci jestem zadowolony i zdecydowalem sie poprowadzic druga fotorelacje.

4 Pestki : Pineapple Kush (royal queen seeds)
Serious Kush (Serious Seeds)
Misty Kush ( Nirwana Seeds)
Girl Scout Cookies (Cali connection)

MEdium: Canna terra profesional
Oświetlenie: 400 Watt HPS

Pokarm: zestaw od Canny
Trening: Chciałbym sprobowac zrobic toping
Donice: 3x 20L, 1x12:
Osusacz powietrza, wiatrak mieszajacy

A wiec do dzieła...

Przedwczoraj pestki poszly na wate, dzis 3 z nich wykiełkowały i wlozylem w butelki po pepsi, Misty Kush jeszcze sie nie otworzył, mam nadzieje, ze ruszy w najblizszym czasie. Fot narazie zadnych nie wrzucam bo nie ma czego, ale nasuwa mi sie kilka pytań.

Oprysk z RHIZOTONIC

Sledzac relacje wielokrotnie natknalem sie by robic oprycki z rhizo tuz przed wylaczeniem lamp. Czy zabieg ten jest w celu "ulepszenia" roslinki czy tez pozniejszych zbiorów. czy tez moze w razie wystepujacych danych problemow ?? Chciałbym prosic Was o rozwiniecie jak go stosowac. w jakich dawkach, przez jaki okres ?? jak duzo go podac roslinom ? Czy zarowno na wegu jak i na FLO ?

Druga sprawa dotyczy treningu tzw toppingu.

Dzis mamy 11.01 i roslinki poszly w pojemniki, za jakis tydzien je przeniose do docelowych a wiec zalozmy, ze bedzie kolo 18.01. Chcialbym przeprowadzic choc na jednej z nich topping( mam nadzieje, ze beda mialy do tego czasu z 4 pietra) ale 24.01 wyjezdzam i opieke zostawiam koledze, ktory za zadanie ma podlewac sa sama woda, moze przygotuje jeden roztwor w sloiku tak by nic nie pomylil i podal roslinom. moje pytanie brzmi czy bezpiecznie bedzie robic topping i wyjechac na dwa tygodnie czy lepiej sobie darowac ?? I przy okazji jakis srodek na stres, ktory jest dostepny na terenie anglii tak by podac jeszcze w tym okrsie kiedy bede czyli do 24.01. Wracam 6.02 i bede przelaczał na FLO tak wiec beda mialy ponad 2 tygodnie na regeneracje po ewentualnym treningu.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,427
Odznaki
1
Daj foty.

Przyszedlem na Serious Kush popatrzec...
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Daj foty.

Przyszedlem na Serious Kush popatrzec...

Narazie nie ma czego, zakopany w butelce po pepsi...chcesz zobaczyc troche ziemi ? :)

Misty Kush nadal nie wykiełkował a minely 72 godziny... W zwiazku z tym zaprosilem do zabawy Liberty Haze.
 
A

Ayho

Guest
GSC od The Cali mamy w takim samym czasie posadzone, pod podobnym światełkiem zapowiadają się zawody :) Ja chce ją przyciąć na 6-8 odrostów i przełączyć wtedy na flow.
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Do zabawy dolaczyl Liberty Haze, poniewaz Misty kush nie spieszylo sie z wykiełkowaniem, zajelo mu to prawie 4 doby, wiec w tym czasie dorzucilem Liberty Haze i teraz mam 5 panienek.

Serious Kush wykiełkowal ale nie moze sie pozbyc łupiny nasionka... nie wiem czy mam mu w tym pomoc czy poczekac. NIe mam takich zdolnosci manualnych by oberwac lupine i nie niszczyc przy tym kwiatka.



Pineapple, Serious Kush i Girl Scout Cookies wyszly wczoraj i dzis w nocy na powierzchnie.Temp 28 stopni, wilgotnosc 75%
Za kilka dni wrzuce pierwsze foto bo w tej chwili nie ma po co....
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Ave:yeahh:
Schludny projekcik-będę podglądał.
Mam to samo medium i nawozy plus parę innych dodatków.
Ale chyba będziesz musiał uważać na ilość światła z tych 400W,bo masz pewnie ponad 50k lumenów,a to już sporo jak na taką powierzchnię.Jaką masz wilgotność w boxie ? Lada chwila będziesz potrzebował nawilżacza,bo raczej ciężko przy takim słońcu utrzymać powyżej 50 %.
I zdejmuj śmiało Kushowi ten hełm !! Kiedyś musi być pierwszy raz :)
Grubych szyszek życzę :thumbs-up-smiley-em
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Ave:yeahh:
Schludny projekcik-będę podglądał.
Mam to samo medium i nawozy plus parę innych dodatków.
Ale chyba będziesz musiał uważać na ilość światła z tych 400W,bo masz pewnie ponad 50k lumenów,a to już sporo jak na taką powierzchnię.Jaką masz wilgotność w boxie ? Lada chwila będziesz potrzebował nawilżacza,bo raczej ciężko przy takim słońcu utrzymać powyżej 50 %.
I zdejmuj śmiało Kushowi ten hełm !! Kiedyś musi być pierwszy raz :)
Grubych szyszek życzę :thumbs-up-smiley-em


Nawilzacza?! W zadnym wypadku:p mieszkam w wilgotnej anglii i tu jest za wilgotno, o nawilzacz na weg nie musze sie martwic, jest miedzy 70a 80% w tej chwili. Na FLO dokupilem osusacz bo za pierwszym razem w tym samym namiocie ciezko bylo mi zbic ponizej 65% i tym razem wsadze go do namiotu do srodka, stad planowo mialo byc mniej roslin (4) niz za pierwszym razem(6), ale ostatecznie jest 5.
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
NIe wiem gdzie popełnilem blad, ale Misty Kush i Liberty Haze nie wyszly na powierzchnie.... Pozwolilem je sobie troche odkopac i patrze a Misty kush jest zlamany, kwiatek odpadl....nie wiem czy tu odrosnie czy do wyrzucenia. Natomiast Liberty Haze meczy sie, ale jest cały. Nie wiem czy za gleboko wlozylem, czy moze za szybko poszly w ziemie. Nie mam duzego doswiadczenia, ale nigdy mi sie tak nie zdarzylo. W zwiazku z powyzszym dzis na wate poszla Gorilla Kush. A wiec na dzien dzisiejszy mam 3 rozwijajace sie nasionka tj Serious Kush, Girl Scout Cookies i Pineapple Kush. Potrzebuje jeszcze z jedno, oby ten Liberty Haze odmulił i bezproblemowo poszlo z Gorilla. Jak wszystkie wyjda na powierzchnie, wrzuce pierwsze foty.
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
20.01.2018

Sytuacja wyglada nastepujaco:
Girl Scout Cookies, Pineapple Kush i Serious Kush dzis przesadzone do docelowych. 15.01 uwazam za poczatek okresu wegetacyjnego dla tych panienek tak wiec dzis maja 6 dzien. Udało sie z Liberty Haze od Barneys Farm i dzis mamy drugi dzien Weg dla niego (butelka po oleju). Gorilla wykiełkowała i od dwoch dni jest w ziemi. Nie cierpliwiąc sie - dolozyłem kolejna panne, ktora zwie sie DJs Gold od... nie pamietam kogo. Dziś została wrzucona w przejsciowa doniczke i stoi na parapecie w towarzystwie Gorilli. Co do wilgotnosci AVE miał racje - byla niska i musialem zakupic nawilzacz. Zapomnialem, ze nawet gdy przestawie na funkcje OUT w termometrze to wilgotnosc mierzy jednak i tka w miejscu gdzie stoi termometr. Na chwile obecna lampa okolo55-60 cm nad donicami, temp 27-28, wilgotnosc sie okaze, bo nawilzacz przyszedl dopiero dzis, wczesniej moczylem stary recznik i utrzymywałem okolo 80%. W nocy warunkow nie znam ale bedzie okolo 21 stopni. Planuje wega 25 dni dla wiekszych roslin i okolo 3tyg dla pozostałych. Przede wszystkim celem dla mnie jest by by nic nie pohermiło. W srode upragniony urlop i 2 tygodnie kolezankami zaopiekuje sie znajomy.



 

Premium

No woman no cry
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
341
Buchów
5
Zaznacz ktory to cookies. Chetnie zobacze jak rosnie

Ok sorry moja wina dopiero zauwazylem naklejke. Powodzenia.

Ps. Mam taki sam nawilzacz ??
 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
9 dzien wega dla starszych panienek. Panie i panowie...szybkie pytanie...czy ta roslinka posiadajaca 3 pietra nadaja sie juz do toppingu ?? a jesli sprobouje FIM i nie powiedzie mi sie to jakie skutki moge poniesc ?? tym bardziej, ze mnie przez 2 tygodnie nie bedzie i znajomy bedzie sie nimi opiekował. NA dwoch chcialbym zrobic topping a na jednej sprobowac FIM, doradzcie prosze pilnie. Pozdro
[MENTION=72182]Premium[/MENTION] To jest Girl Scout Cookies i wyglada najlepiej. 9 dzien weg



 

novice2015

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2017
Postów
204
Buchów
0
Nie moge, czas goni. A przeciez musi sie zregenerowac przed przelaczeniem na FLO....czemu lepiej nie ciac ?
 

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Nie bardzo do toppingu zapraszam do mnie na fr ja robiłem w 13 dniu :)
 
M

Maniaczek

Guest
Tniesz tak żeby mieć tyle gałęzi ile chcesz mieć.
A fim jak ci nie wyjdzie to będziesz mógł poprawić toppingiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół