nasiona marihuany

[LED PANEL CREE 33W][0,1m2] BLUEBERRY REGULAR FEM DUTCH PASSION

Wyszukiwarka Forumowa:

daVinci

New member
Rejestracja
Sty 7, 2016
Postów
4
Buchów
0
BOX: ALU 26cm x 40 cm x 50 cm NIEMALŻE HERMETYCZNY
WEPCHNIETY POD BIURKO, SZCZELNIE OBŁOŻONY

PANEL LED CREE 33W - obliczony i zbudowany wg watku BudowniczegoBoba
Nad panelem wiatrak in i wiatrak out, filtr weglowy 26cm średnicy
WIATRAK MIESZAJĄCY - 80mm, BARDZO WYDAJNY
CO2 drozdze + cukier + woda
Ziemia: Canna terra profesjonal

Donica: ok. 10 L

Fotoperiod:weg 18/6,flow 12/12.

Nawozy: Bio-Bizz, Bio-Grow, Asahi SL

Temp. Dzien 36 st. C Noc 15 st. C

Panie i Panowie!
BOX, Panel LED, Komputer Arduino jako sterownik - wszystko cacy, ale gdzieś w podstawach dałem dupy...

---------- Post Zaktualizowany 02:53 ---------- Data pierwszego postu 02:23 ----------

Proszę o możliwość dodawania załączników.
 

daVinci

New member
Rejestracja
Sty 7, 2016
Postów
4
Buchów
0
Dzień 1



Dzień 14



Dzień 19:
LST + NIEUDANY FIM (za mało wycięte w efekcie czego pozostal jeden szczyt z przycietymi koncowkami lisci), Wyciąłem kilka dolnych liści - dziś myślę, że niepotrzebnie, co myslicie?.



Lekko jasne koncowki mlodych lisci - zdiagnozowalem to jako poczatek niedoborow?, wiec poszla 1 pełna dawka BIO-GROW.

Troche sporo stresogennych zabiegów jak na jeden dzień?






Dzień 28:
Dalej LST, ale roślinka wyraźnie zahamowała wzrost, zaczal sie problem z dolnymi liscmi



Dzień 30:
Spowolnienie wzrostu wydaje się być coraz głębsze, liscie juz tak pieknie nie sterczą, dalej podlewam czystą wodą, poszedł oprysk ASAHI SL



Dzień 43:
Mam wrażenie, że roślina rośnie tylko na ASAHI - dzień-dwa po oprysku wydaje się ożywać, ale dalej jest bieda. Kolejne liście od dołu usychają.





Dzień 48:
Sytuacja bez zmian, troche jakby agonia przedłużona. Szukając przyczyny, rozwiązania problemu... Box jest szczelny, ma aktywny wlot i wylot, ale cały jest schowany pod biurkiem i szczelnie obłożony z każdej strony, być może ta roślinka się tam kisi? rozszczelniłem zatem otulinę boxa robiąc spory, pasywny wlot na dole i wylot na gorze. Temperatura w boxie w dzien spadla z 36 do 31 st. C Poszlo ASAHI, zobaczymy na ile odżyje...





Dzień 55:










Czy jest lepiej? Chyba tak. Czy jest całkiem dobrze? Raczej nie. Zastanawiają mnie 2 kwestie:

1. Czy przez tak długi okres zahamowanego wzrostu i wzmożonego stresu roślinka nie "skarłowaciała" na stałe? To nie automat, nadal jest na vegu: 18/6. Czy jest szansa, że po wyeliminowaniu problemu roślinka odżyje i zacznie wypuszczać liście na 1/4 boxa, jak miało to miejsce w 3 tygodniu?

2. Zastanawia mnie ten wiatrak mieszający... pracuje on w cyklu 1minuta ON / 4minuty OFF, ale jak jest włączony, to daje taką wichurę, że ręka momentalnie się schładza. Może jak roślinka była jeszcze niska, to wszystko szło ok, bo ten strumień powietrza wiał nad nią, gdy urosła i weszła młodymi liśćmi bezpośrednio w strumień rażenia, zimny podmuch doskwierał na tyle, że roślince odechciało się rosnąć? Wczoraj odłączyłem tą dmuchawę, zobaczymy...

Ostatecznie nie wiem jaka jest przyczyna zaistniałej sytuacji, obstawiam:
I. Brak świeżego powietrza
II. Wiatrak mieszający z opcją zmrażania
III. Stres spowodowany wykonaniem FIM+LST+NAWOZ+SCINKA KILKU LISCI w jednym czasie
IV. Popsute pH gleby przez 2 dawki nawozu Bio-Grow - czytalem tutaj, ze ten nawoz rozregulowuje pH

Czy jest sens kontynuować ten grow? Czy ta roślina może się odbić? Jakie macie pomysły?

---------- Post Zaktualizowany 02:56 ---------- Data pierwszego postu 01:53 ----------

Można prosić o więcej szczegółów.? Używałeś forumowego kalkulatora?
Czy po prostu kopia|->:https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?111657-Panel-LED-CREE-0-24m2-oceńcie-i-budujemy

Dokładnie te Ledy, których użył Bob nie są już dostępne, liczyłem od nowa za pomocą forumowego kalkulatora.
 
Ostatnia edycja:

natural1410

Member
Rejestracja
Wrz 25, 2017
Postów
20
Buchów
0
O Stary

Ja Ci radze to wyj***ć i zacząć od nowa, ona ma już 50 dzień a wygląda jak gówno(bez obrazy)
A jeśli koniecznie chcesz to pociągnąć do końca to musisz mi podać jeszcze pare informacji:

-Jaka temperatura tam panuje oraz wilgotność powietrza
- co ile ją podlewaszi jaką ilością oraz ilość i częstotliwość podawanych nawozów
- czy masz dziurki na dnie doniczki?
-jakiej wody uzywasz?

Ale na wstępnie spodziewam sie tu przelanie z przenawożeniem plus za wysoka temperatura ;) Co do jej niskiego wzrostu w takim boxie wszystkie rośliny bedziesz miał karłowate a już tym bardziej z ledami tak w ogóle to Jaką masz odległość panele od doniczki? :p Co do wiatraka mieszającego jeśli faktycznie jest za mocny to postaraj sie jakoś ograniczyc jego moc albo skieruj go w strone rogu boxa tak aby tylko wymuszał ruch powietrza, przy wysokiej temp. to ważne

Ps.
Ile już razy pryskałeś swoją roślinie ASAHI :D
POzdro
 

daVinci

New member
Rejestracja
Sty 7, 2016
Postów
4
Buchów
0
- temp dzien teraz 31, wczesniej 36 st C, noc 15 st C, wilgotnosc ok40%
- teraz co 3 dni leje 300 ml + do tego 1ml biogrow, ale wiekszosc czasu lalem sama wode, nawoz lacznie dalem ok 5 razy, po zastosowaniu przestaly zolknac dolne liscie
- dziurki na dnie doniczki mam
- woda w 5L bance z biedry
- pH nie wiem, z***al mi sie pHmetr ;/ musze kupic papierki, albo plyn, co polecacie ?
- odleglosc led od doniczki to ok 30cm

ASAHI z 5-6 razy pryskalem

chetnie bym ja juz wy***al, ale dobrze byloby zdiagnozowac problem przed kolejnym growem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół