nasiona marihuany

Eksmisja z domu

Wyszukiwarka Forumowa:

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Witam Pany, może ktoś miał podobną sytuację i się wypowie. Ziomek wynajął pół roku temu chatę prosto od landlorda, nie spisali umowy, jest tylko "ustna" czyli landlord pewnie ma kredyt na mieszkanie który nie przewiduje jego wynajmu, ogólnie landlord bdb, wszystkie naprawy wykonywane ekspresowo,czynsz płacony do ręki.
Od dwóch miechów przychodzą listy z banku halifax na dane landlorda, średnio dwa w miesiącu, ziomek się wk***ił bo było to podejrzane i okazało się że niedawno landlord przestał spłacać kredyt, są to listy ponaglające do zapłaty, w tej chwili wisi ponad 1200f. Ktoś się orientuje przy jakiej kwocie wjeżdża komornik? Jak wyglądają procedury? Lepiej już szukać nowej chaty? Kwota rośnie systematycznie więc wątpię by landlord miał zamiar ja spłacać, dla mnie głupota bo rata miesięczna wynosi ~500f i tyle też dostaje za czynsz od ziomka.
Znajomy jak pisałem nie ma umowy wynajmu, ma papiery z tv licence, neta, telefon, samochód na siebie na ten adres, oraz nagranie z kamery z domu jak płaci landlordowi za czynsz i smsy. Problem jest bo jest w trakcie uprawy, inaczej by to pewnie zlał.
A ja jestem wk***iony bo sam mu ogarnąłem ta chatę.
Landlord oczywiście wie że zalega bo dostaje za każdym razem listy, nie wie że ziomek wie, i sam mówi że "listy pewnie do kosza" :freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół