nasiona marihuany

[Led spectrolight 400 W] {1,2 m2} {ziemia} [mix odmian od Barney's farm]

Wyszukiwarka Forumowa:

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
A w jakiej odległości od krzaków masz tego spectrolighta?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,556
Odznaki
11
[MENTION=86984]rochas[/MENTION] panienki jeszcze zywe? cos wstawiasz czy do niedokonczonych?
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Dawno tutaj nie wchodziłem :p Uratowałem tamte panienki, ale przez przenawożenie miałęm spore straty masa kwiatów się nie zgadzała.

Od tamtego czasu poczyniłem znaczne postępy jęsli chodzi o ledy. Popełniałem spore błedy po przejsciu z hps na led. Teraz już wiem jak obchodzić się z ledami, zreszta kązda konstrukcja ma inne spectrum świetlne! Polecam książkę, która rozjasiniłą mi w głowie "Fluorescencja chlorofilu w badaniach stanu fizjologicznego roślin" dla tych co chcą podejść do sprawy profesjonalnie
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Liczymy, że w wpadniesz do nas z fotrelacją pokazać to nowe profesjonalne podejście ;)
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Na jesieni planuje ruszyć z uprawą wewnątrz, to się pochwalę! Bo jak na razie cisnę outa (pełne rece roboty) jest tak słoneczna pogoda w tym roku, że aż nie chce się uprawiać pod lampami. Zas ostatnią przygodę indoor zakończyłem 3 miesiące temu poszło gładko, ale trzeba było zmienić całkowicie podjecie do uprawy przy LED stare przyzwyczajania z hps poszły w nie pamieć...

Ps. Fajny masz awatar piksy widzę na topie ;p
 

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Rochas planuje zakupić spectrolight 400 później ewentualnie dokupić drugi panel. Polecasz? Ewentualnie masz jakieś rady.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół