nasiona marihuany

Nawilżacz powietrza - jak włączyć na stałe

Wyszukiwarka Forumowa:

TakiJedenPan

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
20
Buchów
0
Cześć Kupiłem niedawno nawilżacz powietrza (w kształcie bidronki) bo był tani a ilość wody którą pomieści mi wystarczała . Pomyślałem od razu, że podłącze go pod programator czasowy żeby mieć mgiełkę co kilkanaście minut . Nawilżacz ma 3 tryby: OFF, ON, ON + LED które zmieniamy klikając (taki przycisk dotykowy) . Niestety po każdym odcięciu zasilania zasilacz wraca na tryb OFF ... Bawił się ktoś takim urządzeniem i wie co trzeba zrobić (/zlutować) aby nawilżacz był cały czas na ON ? Jeżeli widzieliście jakiś artykuł czy wątek to tym samym to dajcie znać. Z góry dzięki .
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Cześć Kupiłem niedawno nawilżacz powietrza (w kształcie bidronki) bo był tani a ilość wody którą pomieści mi wystarczała . Pomyślałem od razu, że podłącze go pod programator czasowy żeby mieć mgiełkę co kilkanaście minut . Nawilżacz ma 3 tryby: OFF, ON, ON + LED które zmieniamy klikając (taki przycisk dotykowy) . Niestety po każdym odcięciu zasilania zasilacz wraca na tryb OFF ... Bawił się ktoś takim urządzeniem i wie co trzeba zrobić (/zlutować) aby nawilżacz był cały czas na ON ? Jeżeli widzieliście jakiś artykuł czy wątek to tym samym to dajcie znać. Z góry dzięki .

Najprościej będzie ominąć całkowicie płytkę stykowa (sterująca) i zasilanie wpic bezpośrednio e element grzewczy. Minus taki, że urządzenie będzie pracował na full mocy bez możliwości regulacji, plus musisz się wywiedziec jakie maksymalne obciążenie jest w stanie przyjąć. Druga opcja to zakup jakiegoś małego regulatora mocy i puszczenie sieci przez niego. Na olx poszukaj uszkodzonych żab i sobie wymontuj
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Obawiam się,że regulator mocy "sieci" niewiele tu pomoże,bo elektronika sterująca sensorami jest na napięcie stałe...można się pokusić o przeróbkę ale czy warto ?
Miałem podobny problem z takim sk***iałym nawilżaczem z Obi,gdzie kosztował 80% więcej niż u innych sprzedawców !!!
Na szczęście po bodajże 1 cyklu weg ***łem tym o ziemie,złożyłem z powrotem i oddałem do reklamacji tym złodziejom :)
Za zwrócone dziengi kupiłem sobie wypasiony do salonu a do boxa za niecałe 5 dyszek popularną na forum "żabę ".
Działa bez zarzutu:ma mechaniczny wyłącznik i takąż regulację intensywności zimnej pary.
Paskudztwo jest zapięte do gniazd programatora razem z lampą i innym badziewiem i od tej pory mam spokój i nie dręczę kobiety pobudkami o 4-tej rano w celu zostawienia swojego odcisku palca na super-hiper sensorycznym nawilżaczu :)
pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół