nasiona marihuany

Zmiana maila podanego przy rejestracji

Wyszukiwarka Forumowa:

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Witam

Czy jest możliwa zmiana maila, którego podałęm przy rejestracji obecnego konta #?

Chciałbym zmienić maila na nowego i scalić go z obecnym kontem na # taka operacja jest możliwa?

Proszę o odpowiedz :)

smutny rochas
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
W opcjach sam mozesz zmienic z tego co pamietam. Jakbys nie znalazl to podbij na PW.
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Jak można samodzielnie to znajde, nie wiedziałęm o takiej opcji. Dzieki za szybka opowiedz
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Szukajcie a znajdziecie :) potwierdzam, że można samodzielnie bo robiłem to jakiś czas temu. Pozdro!
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Szukajcie a znajdziecie :) potwierdzam, że można samodzielnie bo robiłem to jakiś czas temu. Pozdro!

Można pewnie, tylko Tor + VPN i maile nie chcą się zakładać w ogóle bo pojawia się zmienne ip także skorzyst

Tutanota i protonmail wymaga 48 godzinnej weryfikacji.


Znacie jakieś jeszcze bezpieczne maile na TOR + VPN bez weryfikacji telefonicznej. Oprócz tych torbox.com czy tych tymczasowych itp.
 
Ostatnia edycja:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
e tam, ja od kilku lat (miałem tutaj jeszcze inne konto) nie używam żadnych Torów, VPN i jak widać mam się dobrze ;)
 

glinka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 23, 2006
Postów
546
Buchów
13
dawno nic nie robiłem w torze, ale za starych czasów pamiętam, że działałem na:

- safe-mail.net

- riseup.net

Poza tym dało się bez problemu zarejestrować maila na wp.pl czy o2.pl
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
e tam, ja od kilku lat (miałem tutaj jeszcze inne konto) nie używam żadnych Torów, VPN i jak widać mam się dobrze ;)

Po częsci masz racje bo szyfrowanie SSL na stronie # mamy bardzo dobre, ale bezpieczeństwa nigdy nie za mało są narzędzia darmowe to można skorzystać to nic nie kosztuje. Poza tym czuje się bezpiedczniej jak korzystam z torów i vpn (taki pseudo haker jestem mentalny :p) Paranoja wchodzi tym większa im wiecej stron czytasz typu niebezpiecznik.pl, zaufana trzecia strona (trochę to laickie, ale informatykiem nie jestem)

dawno nic nie robiłem w torze, ale za starych czasów pamiętam, że działałem na:

- safe-mail.net

- riseup.net

Poza tym dało się bez problemu zarejestrować maila na wp.pl czy o2.pl

Już się nie da założyć na wp.pl czy o2.pl znaczy się czasem jeszcze się uda, ale są takie problemy z funkcjonowaniem, że nie warto.

Dzięki za podanie maili szczególnie ten safe-mail.net ciekawe się zapowiada nie znałęm wcześniej bo riseup.net to klasyka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół