nasiona marihuany

[3x400HPS][3,12m2]Pierwszy indoorek 14 auto ak 2.0, 1 auto boom, 1 automazar

Wyszukiwarka Forumowa:

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
potrzebuje go caly czas tylko w coraz mniejszych ilosciach..to budulec Twoich roslin tak samo potrzebny jak inne

nie omieszkam zapamiętać tej fundamentalnej wiedzy którą powinienem mieć przyswojoną już dawno temu




Czy ktoś z Was słyszał o odmianie special boom auto? dostałem takie nasionko w gratisie, okazało się że krzak który wyrósł z tego nasionka jest naprawdę bardzo przyzwoity. Spodobał mi się do tego stopnia że chętnie widziałbym go w szeregach swojej następnej drużyny, jednak zdziwiło mnie że nie mogę znaleźć o tej odmianie żadnych informacji..

Osobiście przestałem widzieć rozrost kwiatostanów jednocześnie domowy obserwator twierdzi że wszystko wciąż idzie do przodu. W tej sytuacji rośliny będą żyły jeszcze conajmniej tydzień. Sprawdziłem pod mikroskopem trichomy, na auto ak są wciąż przeźroczyste a na special boom stają się w niektórych miejscach mleczne.

76 dzień/56 dzień kwitnienia




niewykluczone że następna aktualizacja będzie już po zbiorach

do następnego
 

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
Cześć, 14 roślin doczekało się kosy 9 dni temu, wyschło. Z 14 roślin wyszło 450g co daje średnią 32g na 1 automata. Pozostałe 6 roslin zostanie ścięte jutro i powstanie nowa fotorelacja, precyzyjniejsza pod kątem botanicznym: )
kosa w dniu

83 dzień/63 dzień kwitnienia (po trimie)

 

Physs Guin

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
329
Buchów
0
siema, po ścince 6 pozostałych sztuk ukazał się wynik rzędu 160g (być może nieco jeszcze zmaleje bo są na etapie otwierania codziennie sloika na chwile. Wynik ostateczny około 600g. Dość niewiele jak na tą powierzchnie ale to nie koniec bowiem powracam raz jeszcze w nowej fotorelacji. Tym razem na pewno będzie znacznie lepiej! zamówiłem komplet tzw. sterydów, delikatniej koxów a jeszcze delikatniej nawozów i tym razem nie będzie miejsca na zmarnowaną przestrzeń:p mój cel aby palonko wyglądało i pachniało jak konkretny skunik, czy jest to możliwe? przekonam się.

Pozdrawiam i do zobaczenia w następnej relacji:smoking-banana-smil
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół