nasiona marihuany

[PLEBISCYT] Grow Roku 2017 - zgłoszenia (zamknięte)

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Ooo widzę, że ktoś docenił moje wypociny. Dziękówka, czuję się zaszczycony :)
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
ajjaja szkoda ze przez 2 lata poprzednie nie bylo konkursu bo mialbym co pokazac :D moze kiedyś się uda zawalczyć jeszcze bo nie powiem mam chrapke na tą odznake :smokee:
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Czołem towarzystwu,

dzięki za zaangażowanie w wątek.

Omówię kilka poruszonych tematów.

Niniejszy temat służy do uzupełnienia (lub zakwestionowania) przedstawionych list zgłoszeniowych. Zgłosić może każdy - czy to cudzą fotorelację czy własną. Domyślam się, że w tej drugiej opcji jest pewien dyskomfort, ale jeśli czujecie chęć uczestniczenia w zestawieniu, a zgłoszenie nie jest żartobliwe, to zapewne do list zostanie dopisane.

Może istotna będzie kwestia dat. O ile sezon outdoor jest czytelny, to w indoorze trzeba jakoś rozsądzić przypadki fotorelacji z przełomu lat. Rozpatrzyliśmy wszystkie fotorelacje zakończone w 2017, nawet jeśli było to tylko kilka ostatnich postów autora. Natomiast jeśli teraz, w styczniu, część fotorelacji dobiega wyraźnego końca, to nie widzę przeszkód, żeby dołączyć je do zestawienia. Oceniamy jednak fotorelacje, które udało się doprowadzić do końca i to udokumentować. Zwyczajowo przyjęło się na forum, że koniec fotorelacji to zdjęcia suszu.
Nie wiem czy to dobre pocieszenie, ale jeśli fotorelacja nie załapie się na rok 2017, to zostanie przekierowana na kolejną edycję - mam nadzieję, że Grow Roku się "zakorzeni".

Pierwsza edycja podsumowania działalności fotorelacyjnej na forum została podjęta w 2015 roku, za sezon wcześniejszy, 14. Był to test dla formuły zabawy w Uprawę Roku. Wynikło wtedy kilka trudności. Nie zostały przygotowane wstępne listy zgłoszeniowe, wszystko działo się na żywo w wątkach takich jak ten. Zestawienie przybrało też niepotrzebnie atmosferę konkursu.
Na brak edycji 2015 i 2016 mogły wpłynąć te drobne niepowodzenia początkowe lub też dalsze kłopoty organizacyjne. A najpewniej obie te rzeczy. [MENTION=66159]Rizzo[/MENTION] słusznie podrzucił żal, że dwa sezony przeszły bez echa (zwłaszcza przy jego imponujących osiągnięciach). Spodobała mi się też wyrażona chrapka na odznakę Grow Roku. Miło, że ktoś podszedł do tej zabawy tak czysto "forumowo".
Przegląd kilkuset fotorelacji to bardzo wymagające zajęcie, ale może jakoś symbolicznie przymierzymy się (wspólnie!) do zaocznego przeprowadzenia dwóch zaległych edycji. Kto wie...

Dzięki jeszcze raz za zainteresowanie.
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,553
Odznaki
4
qrwa a ja przypadkowo skasowalem foty:(:(:( ja pie***le !!! wrrrrrr
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Heloł,

odświeżam temat, żeby był odświeżony.

Listy zgłoszeń zamknięte zostaną zapewne z końcem weekendu, także jeszcze chwila jest na uzupełnienie. Dotychczasowe zgłoszenia z Waszej strony zostały częściowo uwzględnione - niektóre fotorelacje nie mają zakończenia, na które forumowo przystaliśmy, więc trochę nie kwalifikują się.
I taka też sprawa, że ktoś może z kolei nie chcieć uczestniczyć w zabawie. Prześlę do autorów wyróżnionych fotorelacji stosowne zapytanie.

Przypomnę też, że jest to plebiscyt aktualny, podsumowujący miniony sezon. Nazwa wątku może być myląca - że 2017. Ale jakoś trzeba to przeżyć.

Także z końcem weekendu przechodzimy do głosowań.

Dzięki.
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
No, w koncu konkrety ;)
Czekam z niecierpliwością na rozwój sytuacji ponury :)
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
4
Dzięki bardzo za nominacje.
Dorzucę jeszcze pare fotek plonów.
Elo
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Hej,

daję znać, że kilka dni się opóźni publikacja list do głosowania. Wątki do głosowania zawierać będą wybrane zdjęcia z fotorelacji i budowanie tych wątków, przy tak dużej liczbie uczestników, jest zwyczajnie czasochłonne.

Jeśli jakaś fotorelacja się zakończyła / uzupełniła i macie chęć ją dodać do zestawienia, to dodawajcie śmiało. Zgłoszenia czynne.

Postaram się, żeby na weekend się pojawiły. I będą aktywne ze dwa tygodnie, żeby jak najwięcej osób miało szansę się zapoznać z tematem.

Dzięki i sorry.
 
F

fan

Guest
Siemaka Żniwiarzu:)Chciał bym wziąć udział w plebiscycie ale nie mogę przenieść fotorelacji do zakończonych bo nie mam takiej opcji w narzędziach wątku choć kiedyś była.,może powodem jest za mała ilość zdjęć suszu?w wątku widnieje tylko taka fota
choć myślałem że to wystarczy..Wiadomo że nie będę wydzierał z pod ziemi całego towaru żeby cyknąć teraz fotke a podczas kosy i suszenia nie było czasu bo roboty i tak było sporo.Jeśli uważasz że to co pokazałem w fotorelacji to za mało i dlatego nie ma mnie to ewentualnie mogę jeszcze wyciągnąć jakąś paczke100-200g i cyknać fote jeśli to w moim przypadku konieczne by wziąć udział w plebiscycie choć osobiście wydaje mi się że powinienem być zakfalifikowany bez tego?.chyba że to plebiscyt dla outdoorowców którzy ważą i fotografują każdego topka to bardzo przepraszam że du*e zawracam;)Broń Panie Boże nie pomyśl sobie czasem że się narzucam bo nie mam nawet cienia takiego zamiaru a wątki co jakiś czas zakładam bez żadnych zobowiązań jak wielu na forum którzy mają zajawkę tak że zapytać chciałem tylko.. pozdrówka

---------- Post Zaktualizowany 20:04 ---------- Data pierwszego postu 20:01 ----------

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?129634-skromny-outdoor-Fana-2017
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Dzięki za zgłoszenia. Dodam do zestawień.
[MENTION=57242]fan[/MENTION] - fotorelacja w zakończonych była, także wszystko ok. A plebiscyt jest dla każdego chętnego. Szersze informacje jak w tym roku przebiegły przygotowania opisywałem w temacie, można prześledzić.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół