nasiona marihuany

Pure AK X-Line

Wyszukiwarka Forumowa:

Zorak

Member
Rejestracja
Wrz 3, 2009
Postów
9
Buchów
0
Witam serdecznie Waszmości! - jako że jest to mój pierwszy post na tym forum.

A teraz na temat:
Tak się pięknie składa, że akurat rzeczoną odmianę mam u siebie w boxie i mogę o niej powiedzieć dwie rzeczy: 1. chwast rośnie cholernie szybko (a karmię go jedynie Biohumusem Forte co 2 podlanie i to niepełnymi dawkami). 2. roślinka żyje dopiero 18 dni i bez filtra już nie da rady - zapaszek wypierdziście mocny...
 

Trepanator

owner
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2007
Postów
722
Buchów
17
Jestem po "ścince" AK z FS.
Bardzo szybka odmiana,nie wymagająca,nawozożerna,wydajna,kształtem bardzo zbliżona do oryginału,co do mocy nie mogę porównać bo nie paliłem ak z serious seeds,ale od siebie dodam,że bardzo pozytywna sativkowa fazka.Fotka krótko przed harwestem.


63 dni od przełączenia 12/12 z czego preflowery pokazała dość późno bo chyba po 3 tyg,ale jak już pokazała to......:D
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
co do oryginału a ak af to w ogóle już nie ta sama roślina nie ta faza nie ta moc tak na prawdę ak i inne odmiany af nigdy nie dają tego samego efektu taka moja opinia
 

piterass

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2009
Postów
54
Buchów
0
mam aktualnie w boxie, trzeba przyznac ze zapie****a ladnie a najbardziej zaskoczyly mnie pierwsze liscie wiatrakowe, roslina ma dopiero 2 tyg a za***iscie sie krzaczy, moze podrzuce jakos fotki o ile nie zapomne
 

KolDerNoi

Active member
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
39
Buchów
0
AK X line z FS to niestety nie jest jednostrzałowiec,jak niektórzy pewnie by chcieli<piwofuck>

Tym niemniej,faza jest super.Zdecydowana sativa,fajnie wchodzi,działa bardzo pozytywnie i inspirująco.Super zioło na imprezy i towarzyskie wypady.
Potrafi naprawdę poprawić nastrój,bardzo antydepresyjne zioło.Faza dzieje się w głowie,ciało jest w pełni funkcjonalne.Dosyć ostro kręci we łbie,możliwe są też zawiechy(zwłaszcza po 3-4 lufach).

W smaku dosyć łagodne(jak dla mnie)dym nie gryzie.Faza wchodzi szybko ale łagodnie.W tym ziółku bardzo mi się podoba to,że nawet będąc ostro zjaranym można sensownie porowadzić rozmowę np z przypadkiem spotkanym sąsiadem czy kimś znajomym i nie ma przypału że coś nie halo z tobą.

Moje krzaki ciąłem po 53 dniach,topy były średnio zbite ale za to mocno obsypane kryształkami.Zapach na wegu był niewyczuwalny,na flo też nie było strasznie,chociaż trochę waliło.Filtra nie musiałem podpinać.

Fajna odmiana,szybko rośnie,topy duże(przy odp. nawozach) bardzo fajne działanie i żadnych schiz czy zamuleń,czysta mocna faza do ogarnięcia.Polecam.

P.S.Odnośnie tego jednostrzałowca:Właśnie jestem po jednym konkretnym i powiem tak:Jak ktoś niedużo pali,to wystarczy mu jeden.Faza jest na tyle mocna.Dla bardziej zaawansowanych to 2-3 buchy i jest super na długo.Ale nie ma mowy żeby paść trupem po tym zielsku.To nie ten ciężar,w końcu to sativa.
 
Ostatnia edycja:

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
ciekawe czy na out da rade probowal ktos ?

przy dobrej pogodzie bez problemu ja miałem w 2009 i nie doszła troche sie pośpieszyłem mogłem trzymac jeszcze i by pewnie doszła no ale trudno sie mówi ciśnienie wzieło góre :) ogólnie palenie ma bardzo intensywny słodki mdlący zapach i mooooocy ma duzo jak na niedojrzałą ta kopała lepiej niz passion :) polecam chociaż nie rośnie to wielkie w porównaniu do passion#1 easy sativ`y i maroca. ja w tym sezonie rezygnuje z pure Ak-47.
 

wawol_1983

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2009
Postów
66
Buchów
0
chodowałem tą odmianke na in,miałem pestki od quakemind.pl i też jestem bardzo zadowolony z niej a szczególnie z jazdy jaka daje po zjaraniu moc 8/10 smak 8/10 i jazda po niej taka ze jak na imprezie ludzi nią poczestuje to gęby od gadania i śmiania bolą naprawde zioło na impreze najlepsze normalnie nie było osoby która by mi sie niepytała od kogo to zioło zalatwiłem a ja musiałem walić ścieme że ziomek mi z holandii przywiózł :lol3:eek:dmianka ta zagościła na stałe w moim boxie .Polecam
 

Sisiunia

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2009
Postów
139
Buchów
0
Witam! Ja również dołączyłam do grona posiadaczy nasion Pure Ak, nasionka zakupiłam w FemaleSeeds, właśnie dzisiaj zostały wyłowione z pudełeczka i rzucone na watkę by kiełkowały silne i zdrowe. Jest to moja pierwsza profesjonalna, że tak powiem uprawa, growbox stworzony w szafie czeka, z lampą HPS I wszystkimi bajerami potrzebnymi do uprawy, wszystko przetestowane, technicznie przygotowana jestem jak ta lala, ale teraz mam pytanie, takie bardzo mnie nurtujące dzisiejszego dnia, czy jest to odmiana łatwa do uprawy dla takiego nowicjusza jak ja?

Bardzo mnie cieszą, Wasze opinie, że bardzo pozytywne wibracje po niej są, bo to dodaje motywacji :D hahahahaha już się stresuje o zdrowie swych dzieci jeszcze nie wykiełkowanych ;p

Pozdrawiam zamaszystym ruchem ręki :D
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Nie jest to trudna w uprawie odmiana! Za to jakość przednia nawet dla weteranów!

Tazio
 

Sisiunia

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2009
Postów
139
Buchów
0
Nie jest to trudna w uprawie odmiana! Za to jakość przednia nawet dla weteranów!
Bardzo mnie cieszą te słowa, bo w uprawie weteranem póki co nie jestem, a w paleniu tak<coolpalacz> póki co nasionka mi nie "ruszyły" jeszcze, więc czekam i czekam kiedy się otworzą wrrrrrrrr te czekanie zabija :pl:

Pozdrawiam zamaszystym ruchem ręki!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół