nasiona marihuany

Pure AK X-Line

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
opis z http://www.quakemind.pl/

Pure AK-48 - nasiona Feminizowane. Pure AK ma to być wczesniejsza wersja AK-48 dochodząca na outdoorze. Od polowy lat '90 popularność nasion 'AK' stale rośnie. Nasz Pure AK jest jedną z najmocniejszych wcześnie kończących odmian dostępnych gdziekolwiek. Pure AK Produkuje cieżkie topy z bardzo wyjątkowo przenikliwym aromatem. Jest to hybryda indica/sativa, w highu pokazuje większą moc sativki. W dobrych warunkach jej kwitnienie trwa 48 dni czyli poniżej 7 tygodni. Ekstramalnie silny zapach i dym.X-line to limitowana wersja nasion ekskluzywnych odmian i crossow.

Ciekawi mnie wasza opinia na temat tej odmiany poniewaz jestem jej szczesliwym posiadaczem i zastanawiam sie czy ją lepiej dać na out czy lepiej in mam femi wiedz są dobre.
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Ja tak piszą, to chyba raczej tak jest. Nie zastanawiaj się za długo, bo czym prędzej tym więcej:freak:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Ja tak piszą, to chyba raczej tak jest.
Dobre dobre... nawet największe seedabnq piszą pięknie o swoich "dzieciach" :D
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
mam możliwość in i out wezme jedną chyba sobie do boxa i tak na out mam 20 pestek i tylko 3 na out mam w doniczkach ale dziś kiełkuje 5 nasion i jakos to w boxie poupycham bo jednego ds :harvest: była kosa troche miejsca sie zrobiło. Nawet ziemi nie mam na spoty ale chyba jeszcze sie nie spóźniłem.
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425

"Nasze Pure ak jest dokładnie takie same jak oryginalne AK47 z Serious Seeds.
Jednakże Serious Seeds opatentowało nazwe "AK47" wiec nikt inny nie może jej używać.
Dlatego też inne seedbanki nazywają swoje odmiany ak48 kiedy kopiują tą odmiane.
Nasze nasiona to nasiona żeńskie odmiany AK47 czyli pierwotnej odmiany, nie są to nasiona feminizowane ich kopii AK48. To czyste genetycznie AK47, dlatego nazwalismy to Pure AK"

francine, Female Seeds Team
 

ragga88

Member
Rejestracja
Sie 9, 2006
Postów
11
Buchów
0
czy ktoś palił ta odmianę? jestem ciekawy czy naprawdę jest to tz. jednostrzałowy
 
G

Gość

Guest
nie to samo bo od lowlife i dr.jointa to automaty są czyli ma w sobie geny rudealis to jak może być to samo !!!
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
no raczej tu chodzi o Ak-47 czyli nasionka z klona matki z Sensi Seeds

Mam to Pure Ak na Out podobno ma dojść zobaczymy i fotki zapodam tak przy okazji jak roślinki wyglądaja ;P foto sprzed 2 tygodni.





Teraz rosna na Out wiedz zapraszam za tydzień do mojej fotorelacji ;P
 
Ostatnia edycja:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Odmiana jest opisywana jako identyczna jak AK47 z Serious Seeds, ale, czy naprawdę tak jest? W SS jest dostępna tylko w wersji regular, w FS tylko w wersji femi, przecież już samo feminizowanie pogarsza geny (tak jak w porównaniu klona trainwrecka, i nasion femi z tego klona...), więc rośliny nie moga być identyczne. Niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie co o tym myśli... Chętnie bym posadził chociaż 1 pestke, ale, czy palenie będzie równie za***iste jak z oryginału?
 

ragga88

Member
Rejestracja
Sie 9, 2006
Postów
11
Buchów
0
Pure ak miała to byc wczesna wersja ak 47 ale w to wątpię kolegi pomidorek rośnie sobie już 5 miesięcy i ani śladu kwitnienia.
 

smc1

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2009
Postów
95
Buchów
0
Mam pytanko. Kupiłem nasiona pure AK 48 od femaleseeds.nl ale nigdzie nie moge znaleźć informacji o tym czy jest to automat. Będe wdzięczny za odpowiedz.:spalony:
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Nazwa dla osoby która się mniej zna, może być myląca. Bo przecież Kałasznikow jest automatycznym karabinem... A i trafiają się odmiany AK z autoflo... Jednak pierwotnie była to odmiana nie automatyczna a jej nazwa raczej odnosiła się do tego że zmiata klienta z powierzchni jednym strzałem... Nie widzę powodu żeby ta roślina była drastycznie słabsza od niefeminizowanych nasion. Zresztą niedługo sam potestuje własną, więc na pewno wpisze się w temacie, jak oceniam moc!

Tazio
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół