nasiona marihuany

Kryptowaluty, mining

Wyszukiwarka Forumowa:

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Oczykobry Win to największy syf jaki znam :pl: Tylko i wyłącznie Linux, zobaczymy co przyniosą kolejne miesiące, do końca lutego rynek powinien wyczyścić się z staroci i może pojawią się jakieś ciekawe karty, narazie wszystko jest na etapie kombinowania i analiz. Chłopaki z zaprzyjaźnionej firmy ogólnie składają i co jakiś czas podrzucają jakieś ciekawostki warte zainteresowania. Teraz wyszły te fryty z procesorami i zabawa od nowa...
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
20 kartonów dresów NIKE, CO,HUGO BOSS, ADIDAS. (10K €)


nie chce mi sie skana robić, na wall st. market dajo rolexy na tej zasadzie :sunny:


i co powiecie o bittrex ? może ktoś już działa w tym ? Takie zarobki proponują + podpisuje się z gośćmi weksel

5.000zl - co miesiąc dostajesz 1.600zl przez 8 miesięcy.

rozwiń myśl, to jakaś pralnia czy co? z tego co już się zorientowałem to pralnie idą tak: wpłacasz 0.1 z obietnicą na 0.2 ---> nie otrzymujesz nic. konto wyczyszczone? - wyczyszczone. czy wyprane jak zwał tak zwał ;)

Hm niestety nie jest to mozliwe bo kazdy ma inna sciezke przeznaczenia ;)

Pozdr

ej no dalej ziomal nie bądź pazerny, sam nie tracisz to zapodaj nam tu przepis.

-------------------------------------

dalej mysle ze najlepsza inwestycja - mimo ze daje grosze to linki do klikania, czytasz cos z innej przeglądarki, na 2 czas leci i dostaje się te półgroszówki.
więc - podbijcie tu z nazwami stron sprawdzonych "kraników"
 
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
@ oczykobry
Z racji tego że ulokowałem trochę monety w ciuchach.
Dasz radę złożyć koparke za 20 kartonów dresów NIKE, CO,HUGO BOSS, ADIDAS. (10K €)
Ewentualnie mam trzy konsole x360,xoneS,XoneX --> da radę z nich przerobić kopare

toć już se zostaw tego hugo bossa ;), nago będziesz chodził ?

kryptowaluty to dla mnie ch*j... - ja muszę mieć coś w rękach.
Inwestuj w nieruchomości bo nie dość, że masz kasę z czynszu, to dodatkowo każda nieruchomość w dobrym miejscu zyska 2,3 procent na wartości w skali roku, czyli:

Mieszkanie za 400 tysięcy wynajmiesz za 2500 - 3000 miesięcznie, plus ( wartość wzrasta, wiadomo w super miejscu ) co roku 2,3 procent, a to kolejne 8 tysięcy. Odjąć jakies tam naprawy itp. = 3 dychy rocznie jest, a to już jest coś.

To coś realnego a nie, że mi coś ***nie przez noc o 80%.
 
Ostatnia edycja:

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
toć już se zostaw tego hugo bossa ;), nago będziesz chodził ?

kryptowaluty to dla mnie ch*j... - ja muszę mieć coś w rękach.
Inwestuj w nieruchomości bo nie dość, że masz kasę z czynszu, to dodatkowo każda nieruchomość w dobrym miejscu zyska 2,3 procent na wartości w skali roku, czyli:

Mieszkanie za 400 tysięcy wynajmiesz za 2500 - 3000 miesięcznie, plus ( wartość wzrasta, wiadomo w super miejscu ) co roku 2,3 procent, a to kolejne 8 tysięcy. Odjąć jakies tam naprawy itp. = 3 dychy rocznie jest, a to już jest coś.

To coś realnego a nie, że mi coś ***nie przez noc o 80%.
[MENTION=82812]konopnyMistrz[/MENTION]
Mając 21 lat zainwestowałem w nieruchomości i do dziś wiem że to najlepsza lokata dla moich monet.
Teraz samo na siebie zarabia. :)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
[MENTION=82812]konopnyMistrz[/MENTION] [MENTION=73516]JOS[/MENTION] też się zgadzam, ale nie dla każdego jest ''marne" 3% , sam osobiście bym się cieszył mając coś takiego, ale nie o tym temat.

Krypto i wszystko co z tym związane jest dla odpowiedniej grupy ludzi, którzy na prawdę akceptują ryzyko :) Jak na razie nie dla mnie, mam za słabą psychikę na to.
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Wiem,że nie wierzycie we wszystko co piszą inni na temat szybkiej i łatwej kasy,bo takiego sposobu najzwyczajniej nie ma,przynajmniej ja nie znam,a parę dekad już przeżyłem :(...
I tak jak pisze [MENTION=76775]Konopny[/MENTION]: zawsze najlepszą inwestycją były nieruchomości,chociaż i tu można było umoczyć jeśli ktoś zainwestował w momencie hossy. Ale kryptowaluty to przyszłość,która już się dzieje i nie uciekniemy od tego_Osobiście dla mnie BTC jest dużym ułatwieniem i kiedyś sporo transakcji robiłem w tej "monecie" ale z inwestowaniem w niego zalecałbym ostrożność,szczególnie w tym momencie.
Odradzam również wszelkiego rodzaju wirtualne kopalnie,wykupowanie w nich udziałów,inwestowanie we wszelkiego rodzaju HYIP-y,typ Revenue Share,Matrixy,Dublery,Cyclery...i ch*j wie co jeszcze.Jest tego tysiące ! Wszystko to systemy działające na schemacie Ponziego,po naszemu : piramidy finansowe,które wcześniej czy później padną dając zarobić najczęściej tylko adminowi i jego naganiaczom ! Nie ma łatwej i szybkiej kasy..
pozdro
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Do tego psy odnotowuja coraz wiecej właman i kradziezy wirtualnej kasy
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
44400 zł mówio, że bańka pękła

update 44000 zł

chyba znow rosnie o 3 sety
edit x
spadło z ceny, czy dobije do 40k? cóż za emocje :sunny:
 
Ostatnia edycja:

Wickd

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
47
Buchów
0
toć już se zostaw tego hugo bossa ;), nago będziesz chodził ?

kryptowaluty to dla mnie ch*j... - ja muszę mieć coś w rękach.
Inwestuj w nieruchomości bo nie dość, że masz kasę z czynszu, to dodatkowo każda nieruchomość w dobrym miejscu zyska 2,3 procent na wartości w skali roku, czyli:

Mieszkanie za 400 tysięcy wynajmiesz za 2500 - 3000 miesięcznie, plus ( wartość wzrasta, wiadomo w super miejscu ) co roku 2,3 procent, a to kolejne 8 tysięcy. Odjąć jakies tam naprawy itp. = 3 dychy rocznie jest, a to już jest coś.

To coś realnego a nie, że mi coś ***nie przez noc o 80%.

Zgadzam się z tym, że nieruchomości to jedne z najlepszych inwestycji. Podobnie i równiez opłacalnie jest inwestować w systemy.

Ale kolorowo nie ma trzeba pamiętać przede wszystkim, że zysk z inwestycji powstaje w momencie zakupu a nie po iluś tam latach.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Mówio że trend spadkowy btc utrzyma się aż osiągnie 8k$, choć i teraz już jest dobra okazja na zakupy :) Obstawiam że w przeciągu 2-3 lat market cap będzie oscylować w granicach kilku-kilkunastu trylionów $ :)
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Pojutrze ważniejsza konferencja btc w miami więc niepewność inwestorów mogła wywołać wyprzedaż, często tak lubi bywać przed takimi eventami, a w trakcie lub po wydarzeniu to the moon :sunny:
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
ja myślę, że to celowa zagrywka, było już 39xx, ciekawe ile osób które ostatnio inwestowało - do ilu osób by pasowała ta ścieżka dźwiękowa w momencie paczenia na kurs :sunny: od 1:09 :


 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak tam chlopcy kopanie idzie :) Na waciki jeszcze zarabiacie? :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół