nasiona marihuany

Kryptowaluty, mining

Wyszukiwarka Forumowa:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
taie co znalazłem, pod spodem pisza to co w 2 cytat ***ne, co myślicie pany?

ACTION To nowo-powstałe ICO, kryptowaluta stworzona na łańcuchu blockchain Ardor.

Oferują oni 1000 ACTN wzamian za rejestrację i potwierdzenie E-mail więc myślę że warto to zrobić, tymbardziej że XLM (STELLAR) lub ATS (AUTORSHIP) także rozdawały coiny za darmo a sprawdzcie ich cenę w tej chwili...

Aby otrzymać 1000 ACTN wystarczy się zarejestrować pod tym linkiem : https://actioncoin.io/ref/368708/

Przechodzimy w zakładkę JOIN NOW i wybieramy PERSONAL ACCOUNT!

Kiedy będę mógł wypłacić swoje ACTN?: Po 1 marca 2018 r. Będziesz mógł przenieść swoje tokeny do zewnętrznego portfela. Miesięczne aktualizacje projektów będą wysyłane do wszystkich użytkowników pocztą e-mail. Publikujemy również nowości z projektu (w miarę, jak będą dostępne) na naszych stronach na Facebooku, a także na kanale na Twitterze.

Kiedy Action będzie dostępne na giełdach kryptowalut?: Obrót Akcji będzie możliwy dopiero po oficjalnym rozdaniu żetonów, które rozpocznie się 1 marca 2018 roku. Nasza platforma wyboru obejmuje wbudowaną wymianę. W miarę zbliżania się daty dystrybucji tokenu dotrzemy do wielu popularnych giełd.

Kiedy będzie dostępny oficjalny portfel ACTN?: Oficjalny portfel nie zostanie udostępniony przed wydarzeniem dystrybucji tokenów, które rozpocznie się 1 marca 2018 r. Spodziewamy się zaoferować naszym użytkownikom zarówno portfele na komputery stacjonarne, jak i mobilne, gdy dojdzie do realizacji projektu w postaci monety akcji.

Tutaj macie Whitepaper jeśli chcecie sobie poczytać o tej walucie : http://action.jndfswg9eq.maxcdn-edge.com/action-white-paper…
-------

Pablo Cryptobar - fanpejdż

ATS na***ałem 6k na multikontach jakieś 2k+zł

zasadniczo bardziej mnie interesuje to wyłudzenie z multi,

edit linki z cytatu bewnie so z poleceniem czy jak sie mówi tu jest czysty https://actioncoin.io/
 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
dobra a powiedzcie z waletami jak jest: sie rejestrnołem na bloku, ale mam koncepcje jak okantować tą stronę co się reklamy ogląda i tak se myśle o jakimś typu ow24et3tetp6tvmk.onion itp i to odpowiednio transferować
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Jak nie bedzie pradu to nawet złota nie sprzedasz bo bank badz skup nie wyda Ci paragonu fiskalnego. Chyba ze pojdziesz do cinkciarza badz turasa ktory wykiwa. Haha. Stary. Takie instytucje maja dodatkowe zasilanie jakbys nie wiedzial. Bo chyba malo o swiecie wiesz.

Zapewniam cie ze wiem wystarczajaco duzo o tym swiecie zeby zyc na dobrym poziomie i miec czas na wszystko ;)

Pozdrawiam
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Zapewniam cie ze wiem wystarczajaco duzo o tym swiecie zeby zyc na dobrym poziomie i miec czas na wszystko ;)

Pozdrawiam

zatem opisz tu swą taktykę byśmy w twe ślady się udali

--------------------------------------------------------------------


80% BTC WYKOPANE!

Na ten weekend przypada pewna szczególna data, data wykopania 80% Bitcoina. Najpopularniejsze internetowe aktywo, dzięki Satoshiemu Nakamoto posiada ograniczoną podaż, a także protokół, który powoduje, że z czasem coraz trudniej jest go wydobyć. Spójrzmy na to, co Nakamoto “przemycił” w kodzie najpopularniejszej kryptowaluty.

ZOSTAŁO 4,2 MILIONA BITCOINÓW
13 stycznia przekroczony został próg 16,800,000 wykopanych BTC. Przypomnijmy, że Nakamoto ustanowił maksymalną liczbę możliwych do wydobycia Bitcoinów na 21 milionów – nie ma możliwości, aby było ich kiedykolwiek więcej. Sceptycy twierdzą jednak, że manipulacje w postaci ataku 51% i Ataku Sybil mogą doprowadzić do prób zwiększenia podaży. Jak do tej pory, zasada consensusu skutecznie jednak broni niepodległości Bitcoina. Od prawie dekady nikomu nie udało się złamać zasad rządzących Bitcoinem.

NIEDOSTATEK I ZWIĘKSZANIE TRUDNOŚCI
Ograniczona podaż Bitcoina na rynku powoduje wzrost popytu na to dobro. Widzimy jak wielka luka istnieje między tymi dwiema wartościami. Wiele osób uważa, że taki cyfrowy niedostatek spowoduje wzrost wartości Bitcoina w przyszłości.

Poza ograniczoną podażą, należy pamiętać również o zwiększaniu poziomu trudności w kopaniu Bitcoina, a także zmniejszaniu się nagród za każdy wykopany blok. Za około dwa lata, w zależności od tempa wydobycia, nastąpi kolejne zmniejszenie nagrody. Oznacza to, że górnicy zamiast otrzymywania 12,5 BTC, dostaną 6,25 BTC za każdy wykopany blok. Ta zasada podziału spowoduje, że kopanie będzie trudniejsze nawet dla wielkich kopalń Bitcoina. Z drugiej strony ważne będzie też to, że cena BTC będzie musiała być cały czas na tyle wysoka, żeby wydobywanie kryptowaluty było opłacalne.

CO W PRZYSZŁOŚCI?
Teorii dotyczących przyszłości Bitcoina jest mnóstwo. Niektórzy twierdzą, że w dłuższej perspektywie kopanie BTC będzie skrajnie nieopłacalne, jeszcze więcej osób uważa, że po wykopaniu ostatniego BTC, ich cena poszybuje w górę, a jeszcze inni twierdzą, że wszystkie Bitcoiny nie zostaną wykopane nigdy. Na finał będziemy musieli poczekać, a trzeba przyznać, zapowiada się on niezwykle ciekawie.


https://dowbit.pl/80-btc-wykopane/


hmm, śpieszmy się kopać? wydaje się, że biorąc pod uwagę komercyjne koparki przeciętny kowalski może już mało ukręcić. jaka jest wasza opinia
 
Ostatnia edycja:

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
BTC Już może faktycznie trochę mało opłacalne, ale są inne ciekawe krypto. Właśnie kminie nad takim zestawikiem
3x Płyta główna BIOSTAR BTC 250 PRO
3x Procesor G4400 3,3GHz
3x 4GB RAM
36x ZOTAC GeForce 1060 6 GB
3x SSD 120 GB
9x Zasilacz BeQiuet 800W Gold
36x Riser 009s
3x Acar przeciwprzepięciowy
1x Switch D-link Gigabit

Zima powoli nadciąga to przyda się dodatkowy grzejnik w domu :sunny: na miesiąc wpie****i 1600 zł na prąd ale kopie 3,724.153 $na tą chwile
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
BTC Już może faktycznie trochę mało opłacalne, ale są inne ciekawe krypto. Właśnie kminie nad takim zestawikiem
3x Płyta główna BIOSTAR BTC 250 PRO
3x Procesor G4400 3,3GHz
3x 4GB RAM
36x ZOTAC GeForce 1060 6 GB
3x SSD 120 GB
9x Zasilacz BeQiuet 800W Gold
36x Riser 009s
3x Acar przeciwprzepięciowy
1x Switch D-link Gigabit

Zima powoli nadciąga to przyda się dodatkowy grzejnik w domu :sunny: na miesiąc wpie****i 1600 zł na prąd ale kopie 3,724.153 $na tą chwile


jaki koszt koparki ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
120k pln, 2 lata musisz kopac zanim sie zwroci :D
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Hm niestety nie jest to mozliwe bo kazdy ma inna sciezke przeznaczenia ;)

Pozdr
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Ten zestaw ok 80-85 tyś Aczkowiek dostałem właśnie informację, że te procki były łatane i ich wydajność mocno spadła, muszę kombinować dalej.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ten zestaw ok 80-85 tyś Aczkowiek dostałem właśnie informację, że te procki były łatane i ich wydajność mocno spadła, muszę kombinować dalej.

cos do 20k kupię ? albo sam bym mógł złożyć ?

---------- Post Zaktualizowany 16:41 ---------- Data pierwszego postu 16:36 ----------

i co powiecie o bittrex ? może ktoś już działa w tym ? Takie zarobki proponują + podpisuje się z gośćmi weksel

5.000zl - co miesiąc dostajesz 1.600zl przez 8 miesięcy.
10.000zl - co miesiąc dostajesz 3.400zl przez 8 miesięcy.
15.000zl - co miesiąc dostajesz 5.000zl przez 8 miesięcy.
30.000zl - co miesiąc dostajesz 10.000zl przez 8 miesięcy.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Do tego kup se garnki gotujace zdrowa zywnosc w promocji za jedyne 12k pln raty zero % i splate zaczynasz dopiero po 2 latach :D
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
BTC Już może faktycznie trochę mało opłacalne, ale są inne ciekawe krypto. Właśnie kminie nad takim zestawikiem
3x Płyta główna BIOSTAR BTC 250 PRO
3x Procesor G4400 3,3GHz
3x 4GB RAM
36x ZOTAC GeForce 1060 6 GB
3x SSD 120 GB
9x Zasilacz BeQiuet 800W Gold
36x Riser 009s
3x Acar przeciwprzepięciowy
1x Switch D-link Gigabit

Zima powoli nadciąga to przyda się dodatkowy grzejnik w domu :sunny: na miesiąc wpie****i 1600 zł na prąd ale kopie 3,724.153 $na tą chwile

Tylko nie 1060. Kasa w błoto. Juz lepiej kup mniejsza ilość 1070. Ktore kreca sie do 33mh/s. A moja 1070ti do 35!!
Za malo ram. Przynajmniej 8gb na zestaw. Aaa. Na jakim os bedziesz wydobywać? Wiesz ze na windzie nie ogarniesz 12 GTX na jednym rigu. Pol na pol. Gtx i Amd. Chociaz... ja mam tez wsadzone w jedna koparke 7RX480 i 3 gtx 1070. Wiec moze i pojdzie ale ja sie nakombinowalem z ogarnięciem tego. Powodzenia.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
@ oczykobry
Z racji tego że ulokowałem trochę monety w ciuchach.
Dasz radę złożyć koparke za 20 kartonów dresów NIKE, CO,HUGO BOSS, ADIDAS. (10K €)
Ewentualnie mam trzy konsole x360,xoneS,XoneX --> da radę z nich przerobić kopare
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół