nasiona marihuany

Kryptowaluty, mining

Wyszukiwarka Forumowa:

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
jest mnóstwo kryptowalut w które można zainwestować, ale to raczej szybkie transakcje, wykorzystac dynamiczny rynek, nie mowie ze opierać się tylko na tendencjach rosnących, BTC to jest wielka niewiadoma ..

Tak, jest mnóstwo, ale nikt nie bierze pod uwagę tego, że jeśli BTC otrzyma korektę to wiele tych walut będzie warta kilka centów, lub przestanie istnieć. Kryptowaluty to bańka spekulacyjna. Jeśli stanie się tak bardzo popularna, to myślisz, że Państwo Polskie nic z nią nie zrobi? To przepływ pieniędzy bez ich kontroli, raj dla mafii. Koleje niebezpieczeństwo. Ostatnio miała miejsce komicja ds. Kryptowalut i bezpieczeństwa.

Faktem jest, że technologia blockchain na którym jest to wszystko oparte, to duży krok w przyszłość.

Jedyne warte uwagi waluty i przyszłościowe na tą chwilę to ZEC, ETH, Dash, ETC
 

DeepFriedFriendz

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2017
Postów
47
Buchów
22
Banki Ci dadzo, kryptowalute :freak: nigdy ale to nigdy nie bedzie to głównym środkiem płatniczym, nigdy
jak jesteś taki obcykany to odp. mi na pytanie, od czego zależy trudność wykopywania waluty? jak to sie oblicza itp.

A Ripple to kto używa jak nie banki hehe. Blockchain to przyszłość koniec i kropka nie zatrzymają tego wiec jedynie mogą sie w to wkręcić.

---------- Post Zaktualizowany 22:40 ---------- Data pierwszego postu 22:37 ----------

Wszystkich czerpiących profity z kryptowalut i chcących zainwestować chciałbym ostrzec przed możliwością nadejścia w najbliższym czasie korekty, możemy być na ostatnim etapie wzrostów. Nie wiem na jakiej stopie korekta się zatrzyma, nikt tego nie potrafi określić, ale pierwsza na pewno zmusi BTC do zejścia na poziom 6k.

O której korekcie mówisz? Korekta trwa juz od 3 tyg?? I ci co siedzą w temacie tylko na niej zarobili....
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Korektą bym tego nie nazwał, bardziej sinusoidalnym ruchem na rynku.
To że ktoś ostrzega przed krachem, to tylko dobra wola, nic poza tym.
 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
od czego zależy trudność wykopywania waluty? jak to sie oblicza itp.

kminie opcje, moze bialorus czy ukraina zamisat "oka moskwy" i czarnobyla ma lepsze zaplecze techniczne - ale :

sam wiesz, że jest dużo źródeł darmowego prądu - i już odbijając od tematu liczników ;)

daj mi plac i ogarnij kilku - pomocników :sunny:



dalej -> niech to upadnie na jakiś czas o chociaż te 20k
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Banki Ci dadzo, kryptowalute :freak: nigdy ale to nigdy nie bedzie to głównym środkiem płatniczym, nigdy
jak jesteś taki obcykany to odp. mi na pytanie, od czego zależy trudność wykopywania waluty? jak to sie oblicza itp.

Na podstawie mocy obliczeniowej. Kazda moneta ma swoj algorytm w ktorym zapisane jest podwyższenie o jakis stopień trudności po przekroczeniu danej mocy obliczeniowej. Robi to po to zeby nie wykopać wszyatkich monet od razu. Poczytaj to aie dowiesz. Ja czerpie spore zyski na miningu Wiec nie zaprzestane. Wdrożenie tego w zycie zwykłych ludzi bedzie trwało nie co dluzej jak karty magnetyczne i płatność kartami. Tez swego czasu ludzie nie byli ufni tej metodzie. Nie maja pieniedzy w garści to dla nich nie ma wartosci. Ale żyjcie dalej w tym zacofanym kraju. W holce sklepy normalnie przyjmują platnosci btc. Sam placilem jak pracowalem w holi.

---------- Post Zaktualizowany 23:48 ---------- Data pierwszego postu 23:42 ----------

Btw. Trzeba wiedziec co kopac i kiedy! ;) basta. Wasza strata. Poki co nic nie stracilem a tylko zarabiam krocie i dalej inwestuje w sprzet. Zaczalem w listopadzie 2016 i od tego czasu. Jedna koparka o mocy 125mhs doszedłem 900mhs. Sprzet warty 90tys zł. Nie wsadzilem w to ani złotówki zarobionej w normalnej pracy. Wiec jak uważacie. Ja sprzet zawsze moge sprzedac. :p
 
O

OdcieńZieleni

Guest
a mi się wydaje, że chu*a zarabiasz i chcesz jakiegoś wała wywinąć, po co chcesz wchodzić z kimś w współpracę jak takie krocie zarabiasz? gdzie tu sens i logika? dokup geforce'ów i rób swoje, życzę Ci jak najlepiej :spalony:
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Nikomu tutaj nie wmawiam ściemy. Kto bedzie chcial to zainwestuje. Znam takich ograniczonych ludzi co widza pieniadze tylko w ciężkiej pracy. Ale to juz ich problem. Ciebie nie namawiam. Nawet gdyby miałoby to trwać chwile. kto bystry ten skorzysta.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Kopanie porządne na kartach graficznych już dawno się skończyło.

Kto zarabia kasą się nią nie dzieli, bo chce zarabiać więcej....
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Chyba kolego nie wiesz co mowisz. Nie masz sprzetu to sie nie wypowiadaj. Gpu to teraz najlepsza metoda. Moze pomyliło Ci sie z CPU. Albo asic cpu. Wciaz oplaca sie kopac. Tylko jak wspomnialem wyzej ciołki, trzeba wiedziec co kopac. Ethereum wciaz przynosi profity. Kopie 4 na miesiac. Ponad 4tys $. To sobie oblicz. Ale jak tam chcecie. :p zabawa tylko dla posiadających wieksza gotowke. Trzeba bylo wejsc w to o wiele wczesniej niz teraz. Cena sprzetu zdrożała. Szkoda. Wy tylko znacie kryptowaluty z ust banków czy urzędników ktorym jest to nie na reke. Bo wprowadzając technologie blockchain ucieka im przez palce ich pieniadze. Zwykle łapówki. :p nie namawiam lecz powtarzam w kółko kop monety kop monety. Hahah
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Czego się dowiedziałem z wątku: każda moneta ma zapisany algorytm, który sukcesywnie zwiększa trudność wydobycia. Już teraz trzeba większej gotówki bo koparki drogie, a będą droższe i za chwilę na pewno jeszcze lepsze. Z każdą koparką stopień trudności wzrasta.

Zatem, [MENTION=67259]oczykobry[/MENTION] dlaczego jako kopiącemu miałoby Ci się opłacać składać koparki dla innych a nie dla siebie, skoro kasy Ci nie brakuje? Szukam logiki w tym po prostu.
Jesteś w temacie więc zapytam: z jaką kwotą musiałby wejść laik (zakup koparki) aby mieć zadowalające efekty? Masz sprzęt za 90tys, kopiesz w ciągu mca ile? W pierwszym poście napisałeś, że z kopania wychodzi Ci 2 tys $, teraz napisałeś, że kopiesz ponad 4 tys $... Szybko rośnie.

Ja z kopania wychodzic Ok 2000$ miesiecznie. Z czego 1/3 idzie na trading z ktorego moge wyciagnac Ok 5tys$ miesiecznie. Piekny zysk. I tonie trzeba wychodzic z domu :) ktos cos?! Z kim moglbym porozmawiac o tym.

Tylko jak wspomnialem wyzej ciołki, trzeba wiedziec co kopac. Ethereum wciaz przynosi profity. Kopie 4 na miesiac. Ponad 4tys $. To sobie oblicz. Ale jak tam chcecie. :p

Nazywanie potencjalnych inwestorów ciołkami i stawianie się w pozycji bożyszcza, które wie co kopie, a jego zyski rosną dwukrotnie w ciągu jednego dnia, wygląda kiepsko :)

Przy okazji - innowacje nie zawsze są naznaczone bezwzględnym sukcesem. Uogólnianie, że każdy kto zainwestował kiedyś w najnowsze technologie, ten wyszedł na szczyty, jest trochę niebezpieczne.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Chyba kolego nie wiesz co mowisz. Nie masz sprzetu to sie nie wypowiadaj. Gpu to teraz najlepsza metoda. Moze pomyliło Ci sie z CPU. Albo asic cpu. Wciaz oplaca sie kopac. Tylko jak wspomnialem wyzej ciołki, trzeba wiedziec co kopac. Ethereum wciaz przynosi profity. Kopie 4 na miesiac. Ponad 4tys $. To sobie oblicz. Ale jak tam chcecie. :p zabawa tylko dla posiadających wieksza gotowke. Trzeba bylo wejsc w to o wiele wczesniej niz teraz. Cena sprzetu zdrożała. Szkoda. Wy tylko znacie kryptowaluty z ust banków czy urzędników ktorym jest to nie na reke. Bo wprowadzając technologie blockchain ucieka im przez palce ich pieniadze. Zwykle łapówki. :p nie namawiam lecz powtarzam w kółko kop monety kop monety. Hahah

Sorry kolego ale hak masz 4K$ na miesiąc, to co Ty qwa robisz na # forum - szukasz ciołków???
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Mogę odkupić 1szt. gf1080 ;) okazyjnie jak chcesz się pozbyć sprzętu, synek by się ucieszył
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Czego się dowiedziałem z wątku: każda moneta ma zapisany algorytm, który sukcesywnie zwiększa trudność wydobycia. Już teraz trzeba większej gotówki bo koparki drogie, a będą droższe i za chwilę na pewno jeszcze lepsze. Z każdą koparką stopień trudności wzrasta.

Zatem, [MENTION=67259]oczykobry[/MENTION] dlaczego jako kopiącemu miałoby Ci się opłacać składać koparki dla innych a nie dla siebie, skoro kasy Ci nie brakuje? Szukam logiki w tym po prostu.
Jesteś w temacie więc zapytam: z jaką kwotą musiałby wejść laik (zakup koparki) aby mieć zadowalające efekty? Masz sprzęt za 90tys, kopiesz w ciągu mca ile? W pierwszym poście napisałeś, że z kopania wychodzi Ci 2 tys $, teraz napisałeś, że kopiesz ponad 4 tys $... Szybko rośnie.





Nazywanie potencjalnych inwestorów ciołkami i stawianie się w pozycji bożyszcza, które wie co kopie, a jego zyski rosną dwukrotnie w ciągu jednego dnia, wygląda kiepsko :)

Przy okazji - innowacje nie zawsze są naznaczone bezwzględnym sukcesem. Uogólnianie, że każdy kto zainwestował kiedyś w najnowsze technologie, ten wyszedł na szczyty, jest trochę niebezpieczne.

Jako ze nie kopie sam tylko z tata. Bo tez wszedl w interes. Mamy zyski po polowie. Tego nie zaznaczyłem. PrzeprasZam za balagan. Chodiz mnie o to zeby jak najwiecej ludzi w to uwierzyło. Bo to przyszlosc. A ja chce pomagac w skladaniu sprzetu jakktos nie potrafi. Tyle. Nie chce nikogo rolowac ani wpuszczać w maliny. Wystarczy 10 tys zł i masz fajnakopareczke. Dająca srednio 500$ miesiecznie przy dzisiejszym kursie ethereum. Nikogo nie chce namawiać bo to spora gotówka. Jak tam chcecie. ;) pozdrawiam.

---------- Post Zaktualizowany 12:47 ---------- Data pierwszego postu 12:45 ----------

Sorry kolego ale hak masz 4K$ na miesiąc, to co Ty qwa robisz na # forum - szukasz ciołków???

Co robie?! Dziele sie zdjęciami swoich roślin i szukm odpowiedzi na moje pytania kolego. Nawet majac miliony na koncie siedziałbym tutaj i przeglądał zdjecia kwitnących roślin i makro. Lubuje sie w tym. I tyle.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To wez mnie zbuduj te koparkie, tako zeby z 5k plnow miesiecznie dawala. Na razie nie mam hajsu, ale skoro tyle zarabiasz, to mysle, ze bez problemu za mnie zalozysz. Oddam z tego co zarobie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół