nasiona marihuany

Kryptowaluty, mining

Wyszukiwarka Forumowa:

DeepFriedFriendz

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2017
Postów
47
Buchów
22
mówiłem, że ch*j to wszystko strzeli !!! pewnie wielu ludzi wiele straciło, ale jak można sie łudzić, że z gówna będą fiołki ?
Jak chcesz coś mieć to musisz na to pracować !

mówiłem, że ch*j to wszystko strzeli !!! pewnie wielu ludzi wiele straciło, ale jak można sie łudzić, że z gówna będą fiołki ?
Jak chcesz coś mieć to musisz na to pracować !

Buhahahaha żal sie czasami ciebie czyta, powinni ci zabrać tego redaktora bo sie nie nadajesz. Co najwyżej do działu z gotowaniem hehe. Pewnie ze stracili ci co kupowali na szczycie i ci co nie wiedzieli kiedy zrealizować zyski...To ze dow jones IA ***lo 666 punktów tez pewnie wiesz i tez debile z wall Street łudzili sie ze beda zarabiać łatwo chajs hehe...idź lepiej napisz kolejnego posta na temat jak sie cieszysz ze w kolejnym stanie jest legalizacja nie mając pojęcia o realiach i teraz zamiast kilkudziesieciu plantów mogą mieć 4
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
aktualnie 30k stoi więc ch*j go nie strzelił po zatym jest mnóstwo innych kryptowalut :freak2:


panowie, luźne barki, z tego co widze to im bardziej leci na morde tym wiecej na stronach z loteriami i clickami chcą dawać, zaczynalem od 10s - o.(X)1 tera daja czasem nawet 0.x4 wiec - moze leciec dla kogos jak jak ja traktuje to jako zabawe.


Buhahahaha żal sie czasami ciebie czyta, powinni ci zabrać tego redaktora bo sie nie nadajesz.


ty chyba chłopaku sie za***ałeś o kilka dni - konopniak nie zgłaszał chęci dalszej współpracy więc jest zdjęty od chyba tygodnia. ale co tam hehehehe

btw nie szczekaj jorku bo typ chociaz nawijal nam jak sie różne rzeczy robi w ramach tytułu.
a reszte hejtu to sobie wsadź po wazelinowaniu dupy w swoją, pokaż byle jaki grow bo od początku kariery się ośmieszasz hue hue
 

DeepFriedFriendz

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2017
Postów
47
Buchów
22
panowie, luźne barki, z tego co widze to im bardziej leci na morde tym wiecej na stronach z loteriami i clickami chcą dawać, zaczynalem od 10s - o.(X)1 tera daja czasem nawet 0.x4 wiec - moze leciec dla kogos jak jak ja traktuje to jako zabawe.





ty chyba chłopaku sie za***ałeś o kilka dni - konopniak nie zgłaszał chęci dalszej współpracy więc jest zdjęty od chyba tygodnia. ale co tam hehehehe

btw nie szczekaj jorku bo typ chociaz nawijal nam jak sie różne rzeczy robi w ramach tytułu.
a reszte hejtu to sobie wsadź po wazelinowaniu dupy w swoją, pokaż byle jaki grow bo od początku kariery się ośmieszasz hue hue

Ja tu nie jestem żeby robi karierę. Ty sie ciesz ze ci kurasa wyjęli z nicka
 

DeepFriedFriendz

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2017
Postów
47
Buchów
22
będę, teraz może powiesz coś na temat ?

Nie wiem nawet co ci odpisać hehe bo w ten właśnie sposób na***ales 1090 postów, w tym 599 buchow wiec prawdopodobnie ponad połowa twoich wypocin była bez sensu i zaśmiecanie forum. Narka gdzie jest ku**a ignore button bo chcialbym wylaczyc twoj belkot...
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Narka gdzie jest ku**a ignore button bo chcialbym wylaczyc twoj belkot...

tu kolego nie ma, gdybym miał problemy z ego to nawijałbym ci teraz re- do usnranej dupy. moze tam na gorze sobie odwies aktywnosc w tym watku, jak nie to : na szczycie foruma masz wyjaśnione co i jak robić. tzw dzial techniczny.
albo poporoś administratornie o wywalenie cie z foruma, zrobisz se nowe konto i nie bedzie problemu.


------------------

wracajac do tematu:


30101 zł tyle na ten moment, jak spekulacje u was wygladaja? juz podchodzi pod prawie 28, mysle ze ***nie zaraz w tym tygodniu 27.

------------------------------

swoją drogą właśnie poruszam temat ślimaków - zamiast pisać bzdury weź może wbij do out off topa tam pogadamy. to temat o walutach.
 
Ostatnia edycja:

DeepFriedFriendz

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2017
Postów
47
Buchów
22
tu kolego nie ma, gdybym miał problemy z ego to nawijałbym ci teraz re- do usnranej dupy. moze tam na gorze sobie odwies aktywnosc w tym watku, jak nie to : na szczycie foruma masz wyjaśnione co i jak robić. tzw dzial techniczny.
albo poporoś administratornie o wywalenie cie z foruma, zrobisz se nowe konto i nie bedzie problemu.


------------------

wracajac do tematu:


30101 zł tyle na ten moment, jak spekulacje u was wygladaja? juz podchodzi pod prawie 28, mysle ze ***nie zaraz w tym tygodniu 27.

Hehe Ok napisze w temacie jeżeli cie to jeszcze interesuje. Teraz jestem 70% w eth i ltc w btc mam 30% wczoraj jak było to tąpnięcie i udało mi sie kupić ltc po 107$. Narazie czekam zobaczymy czy btc przebije opory o dobije przynajmniej do tych 12k bo na więcej raczej narazie nie ma szans. Na tym pułapie sprzedaje i myśle ze następne spadki mogą być nawet do 6k albo lub nawet połowa tego. Nikt tego nie jest w stanie przewidzieć ale wtedy zamiezam znowu sie wkupić. Mam jeszcze kilka mocnych altów jak Neo, etherium classic etc. No i kilka gowien typu xrp na które będę pewnie musiał czekac z pół roku zanim będę na nich na +
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Teraz jestem 70% w eth i ltc w btc mam 30% wczoraj jak było to tąpnięcie i udało mi sie kupić ltc po 107$. Narazie czekam zobaczymy czy btc przebije opory o dobije przynajmniej do tych 12k bo na więcej raczej narazie nie ma szans.
no i zaczynasz gadać normalnie w końcu, nie jakbyś prze***ał ze 2 melony i sie wyżalał hue. powiem tak - sam jak mówiłem wyżej zanim nie rozpoczął się "temat" - traktuję to jako rozrywkę, mając nawet te kilka/nascie kafli satoszich i ograniczony łeb do punktu maksymalnego nie aktualnego można się bawić i śmiać patrząc przez pryzmat ile mógłbyś kilka tyg temu prze***ać a aktualnie, sam ostatnio na loteriii tej strony freebitco.in wy***alem wabanki bo źle obliczylem w "ruletce" opcje farta chcesz sie śmiać z tych, co realny hajs dali i prze***ali, śmiej sie sam, ja tam wole żyć zgodnie z karmą i nie będę się śmiał z nikgo. teraz oscylu-uje w ruletce dziennym wygrzebaniem i nic nie żal, bo w koncu to tylko kilka razy co godzine odswiezenie strony....

edit:

swoją drogą istnieje bardzo mała szansa by zleciało niżej niż koszty wydobycia, w zasadzie niemożliwa.
czy kurs wszlekich bitów powinniśmy mierzyć w kilowato-godzinach ? i tak przez pryzmat średnej z wszystkich krajów na świecie? specjalnie pominę jeden system, zobaczymy kto pierwszy wymyśli jak za darmo zarabiać :silent:
 
Ostatnia edycja:

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
zobaczymy czy się utrzyma w okolicach 8k$
ciekawa sprawa z wydajnością obliczeniową, która w 3 tygodnie wzrosła z 165mln TH/s do 233mln TH/s
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
dostałem cyne od moich agentów z wallstreet a ci znający historię z tel avwu też to potwierdzili - szykuje się krach, i na bitach i na ogólnej giełdzie. podobno ma wyjść afera dopingowa na igrzyskach na szeroką skalę - nowe substancje itp. bit ma spaść do 26 znów.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Dobry i rzetelny filmik od Liptona.
Eksperyment z koparką czyli czy to dobra inwestycja
Pozdr
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
tak pół w temacie, ma ktoś dane jaki jest kurs action coin'a - ost po***alem linki a nazwa i cena byly podobne ale chodzilo o akcje jakiejs firmy,

niby mialo by byc 1:1 do $amerykańskiego z tego co pisali - ze mozna kupic cos za 5$ lub 5akszonkojnow na wczasach
ale nigdzie kursu nie widze hehe

btw chyba caly czas daja ale teraz 100szt za rejestr
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
odkopuje temat nim bańka nie pie****nie <lol>

http://cryptoprofit.pl/przegladarka-brave-placi-w-kryptowalucie/

Przeglądarka Brave już od swojej premiery uważana była za jeden z tych projektów, które mogą zrewolucjonizować internet oraz rozwiązać problem z reklamami. Po ponad roku prac ruszają testy programu, który pozwoli użytkownikom zarabiać na reklamach.

Przeglądarka została dobrze przyjęta przez użytkowników. Działa szybciej niż Chrome, a z Firefoxem idzie łeb w łeb. Jednak nadal jest wiele do zrobienia. Brave ma wyróżniać się tym, że pozwoli użytkownikom wybrać, czy chcą blokować reklamy całkowicie (adblock jest wbudowany w przeglądarkę), częściowo, czy może wyświetlać je i na tym zarabiać.

Ta ostatnia opcja z pewnością zainteresuje wielu użytkowników, jako że przeglądanie internetu to coś, co większość z nas robi każdego dnia. Dlaczego by więc na tym nie zyskać?
W tym celu ruszyła pierwsza testowa wersja programu reklamowego, w której internauci otrzymują tokeny BAT za wyświetlane reklamy. Imponujące jest to, że aż 70% zysku z reklam idzie do użytkowników przeglądarki. Jest to więc propozycja warta rozważenia. Pieniądze pochodzą od reklamodawców.

Podczas testów użytkownicy zobaczą kilka reklam dziennie. Na potrzeby analizy wyników programu historia przeglądania będzie wysyłana do zespołu Brave, dlatego osoby wysoko ceniące swoją prywatność prawdopodobnie nie powinny brać w nim udziału.

Wraz ze startem programu opcji kolejny kamień milowy projektu został osiągnięty. A Wy? Zgodzilibyście się na wyświetlanie reklam w zamian za kryptowaluty?
 

veter

Banned
Rejestracja
Sty 4, 2020
Postów
6
Buchów
0
witam

Podpowie ktoś obeznany w temacie krypto? ten filmik dobrze odzwierciedla poprawnie złożoną koparkę ? jak to jest na dzień dzisiejszy z jakiego programu korzystać najlepiej i w czym kopać bo niewiem czy mam trafne informacje.

sprzęt musi być przypisany do konkretnej kopalni czy jak?
 
P

PolnaMiedza

Guest
Na żadne pytanie Ci nie odpowiem, ale kwestią juz pewnie nie tak długiego czasu jest powrót hossy z końca 2017 roku czy się to komuś podoba czy nie. Może być to w tym roku lub za 3 lata, ale na pewno ten temat nie umarł w butach, tego jestem pewien.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół