nasiona marihuany

Kryptowaluty, mining

Wyszukiwarka Forumowa:

veter

Banned
Rejestracja
Sty 4, 2020
Postów
6
Buchów
0
Dobra to inaczej , czy wie ktoś co to za versja C,mor ver 15,5 superharged? może to was zachęci do rozmowy ?!

i to ze mam gotowca program w którym nie mam np.action coina stąd potrzeba wymiany info o typach coinów o których może powinienem wiedzieć lub warto abym wiedział.

to ze temat nie umarł jeśli chodzi nam o te samą dfinicje czyli kopanie jako technologię to wiem ze to nie padnie a złote strzały napewno będą .

Jeśli macie jakies źrudła informacji z których warto skożystać aby info nabyć to podajcie,opłacalność na dzień dzisiejszy sam sobie oszacuje .

A tymczasem POUDZIELAM SIĘ NA FORUM ABY PRYWATNE WIADOMOŚCI SOBIE ODBLOKOWAĆ BO NIE MOGE WYSYŁAĆ ANI ODBIERAĆ.


pozdro.
 

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
402
Buchów
1,057
Odznaki
7
jakaś dobra dusza tu jest? podeśle ktoś link który pomoże w złożeniu pc'ta pod kopanie krypto albo oddzielnego setupu?
inwestycja +/- 5k pln.
Czy może na ten moment lepiej włożyć w etc/btc :>
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Za 5k można już sporo podziałać. Teraz wyszedł algorytm który pozwala starszym kartą na kopanie wydajniejsze poczytaj.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
karty xfx rx 580. Kopane przy eth na niskich zegarach. Temp 50-60stopni. Wszystko fannie śmiga. Jak ktoś chce info na priv
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół