nasiona marihuany

Kryptowaluty, mining

Wyszukiwarka Forumowa:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Witam serdecznie. Jest ktos na forum kto zajmuje sie wydobywaniem kryptowaluty badz tez tradingiem?! Rzecz terAz bardzo popularna. Jezeli ktos byłby zainteresowany Prosze o kontakt. Skladam koparki, sam kopie i wymieniam waluty. Fajna zabawa. Mozna sporo zarobic jak ktos ma ogarnięta glowe. Ja z kopania wychodzic Ok 2000$ miesiecznie. Z czego 1/3 idzie na trading z ktorego moge wyciagnac Ok 5tys$ miesiecznie. Piekny zysk. I tonie trzeba wychodzic z domu :) ktos cos?! Z kim moglbym porozmawiac o tym. Badz sa zainteresowani wejściem w nowa technologie blockchain.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
z tego co wiem jest aktualnie bojkot WBK i kilku innych banków i w ogóle lewe akcje z bankowym poczuciem przyzwoitości.

bank nie będzie obsługiwał kryptointeresów z uwagi na to że środki mogą pochodzić z nieetycznych źródeł.
powiedz coś o etyce komornikowi jak przyjdzie wypytywać o kredyt - wysłanemu przez bank to cie wyśmieje
 

DeepFriedFriendz

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2017
Postów
47
Buchów
22
Witam serdecznie. Jest ktos na forum kto zajmuje sie wydobywaniem kryptowaluty badz tez tradingiem?! Rzecz terAz bardzo popularna. Jezeli ktos byłby zainteresowany Prosze o kontakt. Skladam koparki, sam kopie i wymieniam waluty. Fajna zabawa. Mozna sporo zarobic jak ktos ma ogarnięta glowe. Ja z kopania wychodzic Ok 2000$ miesiecznie. Z czego 1/3 idzie na trading z ktorego moge wyciagnac Ok 5tys$ miesiecznie. Piekny zysk. I tonie trzeba wychodzic z domu :) ktos cos?! Z kim moglbym porozmawiac o tym. Badz sa zainteresowani wejściem w nowa technologie blockchain.

Ja sie tym troche bawie od maja tamtego roku ale tylko trading być może będę chciał złożyć jakas kopareczke to podbije do ciebie z pytaniem.
Ogólnie to cieżko kogoś przekonać bo uważają ze to bańka, pie****a głupoty pojęcia nie mając o blockchain ze ktoś zwinie serwery i skasuje nasze internetowe pieniądze i ucieknie na Karaiby z twoimi chajsem ala amber gold murzynki po dupie klepać :). Mi od maja jak kupowałem btc po $1800 udało sie namówić może 3 osoby hehe. Dopiero teraz sie trochę osób obudziło jak cena jest prawie 10x większa i taki nawał ludzi ze bittrex i binance wstrzymały chwilowo rejestracje... Mimo wszystko to dopiero początek i ten rynek jeszcze raczkuje w 2018 dopiero będzie sie dzialo wiec wszystkim polecam sie zainteresować
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
opłaca się samemu kopać ? czy może lepiej jakieś udziały wykupić ?
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Z tego co słyszałęm to na włąsną rekę wyjdziesz lepiej, ale wiesz nie znam się za dobrze na tym. Może ktoś kto głębiej siedzi w interesie się wypowie na co i ja liczę? ;p
 
O

OdcieńZieleni

Guest
siema wszystkim, sam jakis czas temu przypadkiem natrafiłem na filmik chłopa który chciał zacząć wykopywać kruptowaluty i sam od poczatku był laikiem, nie mogl znaleźć na necie konkretnej odpowiedzie czy sie opłaca czy nie, dlatego zaryzykował i podjął sie wyzwania zbudowania koparki itp. fajnie od podstaw można czegoś sie dowiedzieć ( kanał yt Sebastian Cichoński ) ostatni odc zbytnio nie podpadł mi do gustu z róznych względów .. oberzyj o daj znac co o tym sądzisz, ja z kryptowalutami nie mialem nic wspolnego nigdy ale po obejrzeniu tych paru filmików z kanału gościa nasunęł mi sie taki wniosek, że jednak nie opłaca sie wykopywać? dlaczego? nie wiadomo od czego zależy trudność wykopywania, ? rośnie razem z ceną akcji waluty, moim zdaniem może być sztucznie kontrolowana, tak jak pisałem mało się znam na tym ale jedynie co bym wszedł to kupno-sprzedaż, na dłuższą mete jest zbyt duzo niewiadomych, nawet widziałem ze na niektórych kartach graficznych napisane jest ze używanie jej do kopania skutuje nieobjęciem gwarancji, w sumie jak oni mieli by Ci to udowodnić .. ale nawet nie wiesz po jakim czasie podzespoły się wypalą, nie wiadomo czy waluta nie zbankrutuje, teraz w drugą strone nie wiadomo czy jak wzrosnie cena czy trudność wydobycia bedzie na takim poziomie zeby to sie opłacało, wiadomo prąd czas itp. tak jak pisałem. tylko tego gościa jakiś czas temu ogladałem i takie wnioski mi sie nasuneły, bardziej bym poszedł i kombinował skup-sprzedaż bo mam ziomka który bawi się w to ale jego zysk dzienny to 2-3$, stały i stabilny ale czy warto? sory jak coś pomieszałem, chciałem coś od siebie napisać, jak coś proszę mnie poprawić, pozdro
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
mówcie więcej chłopaki, sam "inflirtuje" fejsbukowe fora o tej tematyce, ale nie chce mi się zagłębiać w definicje zbytnio

jak coś ciekawego wieczorem wywęszę i ogarnę gwarę to tutaj dorzucę informacje :sunny:
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Tak sobie myślę: co by się stałó gdyby nagle wszyscy posiadacze bitcoinów ( lub większość) chcięli wypłacić je np. w dolarach czy jakikolwiek innych walutach w tym samym czasie?
Kryzys ala rok 1929?
Dzisiaj widziałem taki nagłówek : kiedy bitcoin po 1 mln.
Kiedyś musi chyba dojść do momentu, że wszystkie te bitcoiny będą miały wartość ( w przeliczeniu na realną walutę) większą, niż cała ziemia i układ słoneczny ( jeśli kumacie o co mi chodzi)???
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
wartość ( w przeliczeniu na realną walutę) większą, niż cała ziemia i układ słoneczny ( jeśli kumacie o co mi chodzi)???

ja coś dziś czytałem, że znów ziemia jest zadłużona na ileś bilionów, pewnie teraz u saturna :joker:

----------------

jeszcze jim kerry się przyda w wątku jako główny kombinujący z # ale już zadaję pytanie:

jak chronicie swoje inwestycje, słyszałem historie, że kogoś z p2p zszachowali, sam myślałem jak to znaleźć :sunny:

karty sd z portwelem, / unbuntu czy jak to idzie zamiast systemu czy te "paper wallety" ?
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Kazdy kto zainwestował kiedys w najnowsza technologie wyszedl na szczyty. Mechanizm opiera sie na wzajemnym zaufaniu. Transakcje bez osob trzecich. Państwa chca wdrożyć kryptowaluty bo maja za duza inflacje i korupcję. Wtedy juz nie bedzie sypania kasy pod stołem. Sami zobaczycie. Najlepiej oplaca sie kopanie. Inwestujesz w sprzet. Generuje cieplo i kryptowaluty. Cieplo masz na mieszkanie tj ja i nie place za ogrzewanie. Ale zaznaczam. Ze na koparke musza byc wolne środki. Nigdy kredyt ani raty. O kryptowalutach i miningu opowiedział mi znajomy z Holandi ktory kopal btc na procesorach asic typu pendrive itp. Ukopal setki. Gdy go poznalem btc stalo po 600$. Dzisiaj dzowni do mnie jak mi idzie z informacja ze zakupił apartament w dubaju. I wysyla zaproszenie. Kto pierwszy ten lepszy. Pamiętajcie. Powodzenia. Jakby ktos chcial info w sprawie koparek tj miningu Prosze na priv. Mozemy zrobic jakis wspolny projekt. Moge zlozyc koparke. Badz udzielić wielu wskazówek za odpłatne. Eth Ripple eth classic. Co macie w krypto to przyjmę. Dziwne ze rządy państw gdzie korupcja jest na pożytku dziennym chca wdrożyć ten system. Omijamy niepotrzebne instytucje. Pomyślcie. Przelew do chin idzie kilka dni. Ktos zamawia towar i dostaje go po kilku tygodniach. Płacąc kryptowaluta w systemie blockchain trwa to kilka minut jak nie sekund. Po tym czasie Chińczyk pakuje towar i juz idzie do zciebie. Wszystko trwa kilka godzin. Myślimy!!
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Banki Ci dadzo, kryptowalute :freak: nigdy ale to nigdy nie bedzie to głównym środkiem płatniczym, nigdy
jak jesteś taki obcykany to odp. mi na pytanie, od czego zależy trudność wykopywania waluty? jak to sie oblicza itp.
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Banki Ci dadzo, kryptowalute :freak: nigdy ale to nigdy nie bedzie to głównym środkiem płatniczym, nigdy
jak jesteś taki obcykany to odp. mi na pytanie, od czego zależy trudność wykopywania waluty? jak to sie oblicza itp.

Każda waluta ma ustawioną własną wartość emisji coinów.

Z każdą koparką stopień trudności wzrasta, ponieważ ilość wydobywających również wzrasta, kod sam dopasowuje się do sytuacji, lub jest regulowany odgórnie. Każda koparka przyczynia się do zwiększenia mocy sieci, przez co jesteśmy nagradzani częściej. Dlatego mamy coś takiego jak trudność, regulacja nagrody względem kopiących, aby nie było jej zbyt dużo i cena za jednostkę była odpowiednia.

Jednym słowem odłączcie swoje koparki wtedy ja włączę swoje.


siema wszystkim, sam jakis czas temu przypadkiem natrafiłem na filmik chłopa który chciał zacząć wykopywać kruptowaluty i sam od poczatku był laikiem, nie mogl znaleźć na necie konkretnej odpowiedzie czy sie opłaca czy nie, dlatego zaryzykował i podjął sie wyzwania zbudowania koparki itp. fajnie od podstaw można czegoś sie dowiedzieć ( kanał yt Sebastian Cichoński ) ostatni odc zbytnio nie podpadł mi do gustu z róznych względów .. oberzyj o daj znac co o tym sądzisz, ja z kryptowalutami nie mialem nic wspolnego nigdy ale po obejrzeniu tych paru filmików z kanału gościa nasunęł mi sie taki wniosek, że jednak nie opłaca sie wykopywać? dlaczego? nie wiadomo od czego zależy trudność wykopywania, ? rośnie razem z ceną akcji waluty, moim zdaniem może być sztucznie kontrolowana, tak jak pisałem mało się znam na tym ale jedynie co bym wszedł to kupno-sprzedaż, na dłuższą mete jest zbyt duzo niewiadomych, nawet widziałem ze na niektórych kartach graficznych napisane jest ze używanie jej do kopania skutuje nieobjęciem gwarancji, w sumie jak oni mieli by Ci to udowodnić .. ale nawet nie wiesz po jakim czasie podzespoły się wypalą, nie wiadomo czy waluta nie zbankrutuje, teraz w drugą strone nie wiadomo czy jak wzrosnie cena czy trudność wydobycia bedzie na takim poziomie zeby to sie opłacało, wiadomo prąd czas itp. tak jak pisałem. tylko tego gościa jakiś czas temu ogladałem i takie wnioski mi sie nasuneły, bardziej bym poszedł i kombinował skup-sprzedaż bo mam ziomka który bawi się w to ale jego zysk dzienny to 2-3$, stały i stabilny ale czy warto? sory jak coś pomieszałem, chciałem coś od siebie napisać, jak coś proszę mnie poprawić, pozdro

Czy warto? Sam oceń. Kojarzę ten kanał, ten Pan akurat strasznie utopił pieniążki w koparkę, słabe osiągi odnośnie wydanych pieniędzy. Prawie 14 tyś za jedną maszynę. Został trochę oszukany, Bitcoin to bańka spekulacyjna.

Odliczając koszty prądu i PODATKU który niebawem będzie musiała egzekwować każda osoba, to stanie się mało opłacalne w naszym kraju. Jeśli chcesz zaryzykować, a płacisz w granicy 30 gr za 1kw/h, spróbuj i podziel się ładnie swoimi doznaniami tutaj.

Wszystkich czerpiących profity z kryptowalut i chcących zainwestować chciałbym ostrzec przed możliwością nadejścia w najbliższym czasie korekty, możemy być na ostatnim etapie wzrostów. Nie wiem na jakiej stopie korekta się zatrzyma, nikt tego nie potrafi określić, ale pierwsza na pewno zmusi BTC do zejścia na poziom 6k.
 
Ostatnia edycja:
O

OdcieńZieleni

Guest
kod sam dopasowuje się do sytuacji, lub jest regulowany odgórnie.

i to już powinno dać do myślenia, te kopanie to kiepski pomysł imo, ten rynek jest tak dynamiczny ze skup-sprzedaż idelanie tu pasuje
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
i to już powinno dać do myślenia, te kopanie to kiepski pomysł imo, ten rynek jest tak dynamiczny ze skup-sprzedaż idelanie tu pasuje

Na tą chwilę chciałbym odradzić wszystkim inwestycję w BTC. Jeśli chcesz wejść poczekaj aż euforia opadnie.

To kojarzy mi się bardziej z gorączką złota w USA, wtedy zarobili Ci którzy sprzedawali łopaty, kilofy, dostarczali jedzenie górnikom. A nie sami górnicy :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
jest mnóstwo kryptowalut w które można zainwestować, ale to raczej szybkie transakcje, wykorzystac dynamiczny rynek, nie mowie ze opierać się tylko na tendencjach rosnących, BTC to jest wielka niewiadoma ..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół