nasiona marihuany

[2x400W HPS] [2 x 1,44 mkw.] organiczny pojedynek gigantów + Crakolimpiada

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Piękny masz ten arsenał. Przy takim mixie odmian biotabs wydaje się idealnym rozwiązaniem co by nie kombinować z indywidualnym nawożeniem każdej. Ciekaw jestem też tej crakolimpiady. Miałem 5 krzaków green cracka od HSO i rozstrzał genów niesamowity. Każdy był inny... Ale jeden doczekał się revega i zrobiłem z niego pestki. Będę Ci kibicował. Powodzenia!
 
A

Ayho

Guest
Piękny masz ten arsenał. Przy takim mixie odmian biotabs wydaje się idealnym rozwiązaniem co by nie kombinować z indywidualnym nawożeniem każdej. Ciekaw jestem też tej crakolimpiady. Miałem 5 krzaków green cracka od HSO i rozstrzał genów niesamowity. Każdy był inny... Ale jeden doczekał się revega i zrobiłem z niego pestki. Będę Ci kibicował. Powodzenia!


Za biotabs przemawiało właśnie to "indywidualne nawożenie", ale i smak zioła uprawianego organicznie. Pierwotnie myślałem nad mniejszym "aresenałem" i uprawą hydro, ale opinie o smaku mnie od tego pomysłu odwiodły.

Sytuacja w boxie, na ten czas brakuje 5 sztuk , ale jestem dobrej myśli.



 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie dygaj nic o foty, forum jest bezpieczne.
 
A

Ayho

Guest
Witajcie.

Rośliny wyszły z ziemi 16.01.2018..jak widać na zdjęciu wigor do życia mają różny..:) Nie obyło się też bez ofiar, odpadły 2 ziarenka :
G13 Haze x NYC Diesel Soma Seeds
Stardawg 3 x Banana Kush Dankonomics Genetics
mam nadzieję że wśród "dublerów" tych odmian pojawią się kobiety.
Podlewam je codziennie, odstaną wodą z regulowanym PH
Ten etap jest najnudniejszy, połowa roślin straciła głowy (toping)





PS. tabliczki są powsadzane w rośliny regularna, opisy są z poprzedniego grow.
 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
Aaa tam panie, przecie one wyglądają normalnie :p nie są może gigantami, ale giganty to wyjątek :D znaczną większością są normalnych rozmiarów rośliny. Są raczej większe niż moje w tym wieku, ale ja w sumie jestem niemowlakiem indoora jeszcze :< pozdrawiam
 
A

Ayho

Guest
Witajcie.

W dniu dzisiejszym najdorodniejsze rośliny, 12 sztuk trafiło do większych donic (na oko 1,0l). Pozostałe rośliny zostały potraktowane topingiem dodatkowo zmieniłem żarówkę, obecnie wisi 400 W MH.





Chciałem też pokazać aktualny stan uczestników Crackolimpiady.

 
A

Ayho

Guest
Witajcie.

Dzisiaj reszta "towarzystwa" trafiła do większych donic, 2-3 idą bardzo wolno, więc pewnie one nie zostaną poddane żadnemu treningowi. Miałem mały problem z nawilżaczem, padł higrometr i kilka dni rośliny miały troszkę za gorąco i kiepską wilgotność, kilka liści podwinęło się do środka, liczę że z czasem wrócą do normy. Podlewam nadal wodą z minimalną ilością biohumusu.

Planuję za 7-10 dni przełączyć je na flow. Na dzisiaj udaj mi się utrzymywać je na jednym poziomie mimo rozstrzału genów.

Mam pytanie do bardziej doświadczonych userów, jest to moja pierwsza uprawa roślin regularnych i mam problem co zrobić by określiły swą płeć ? Czy mam zostawić je w tych "niedocelowych" donicach i zmienić im fotoperiod na 12/12 ?





 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Litr to trochę mało na indukcję, co czasu określenia płci.

Nigdy nie stosowałem nic mniejszego niż 3,4L i nie miałem problemu z korzeniami czy generalnie spowolnieniem wzrostu, po określeniu szły do docelowych a męskie out.
 
A

Ayho

Guest
Witajcie.


Powoli zbliżam się do momentu przełączenia roślin na Flow. Mam zamiar jutro femki, przesadzić do donic docelowych (11 litrów) i przełączyć w tryb 12/12, i tu rodzą się pewne pytania :

- czy mogę po przesadzeniu od razu dać im 12/12 czy też dać im kilka dni na oswojenie się z większą donicą ?
- wraca temat Regularnych Roślin , chce bez przesadzania dać im 12/12 by określiły swoją płeć a potem dopiero przeprowadzić przesadzenie, czy to dobry pomysł ? Jeśli tak to czym je karmić ?



 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Moim zdaniem przesadź do docelowych daj kilka dni na rozwój korzenia dalszy, i przełączaj 12/12 , ale to tylko moje zdanie ;)
 
A

Ayho

Guest
Witajcie .

Dzisiaj mijają 28 dni życia ( na powierzchni) moich roślin.

Zgodnie z planem w dniu dzisiejszym, nastąpiły zmiany w moim ogródku. Rośliny feminizowane trafiły do donic docelowych (11 litrów) zostały zaopatrzone nawozem Biotabs, została też zmieniona długość dnia, obecnie lampa HPS 400 W będzie świecić 12/12. Rośliny powędrowały do nowego boxa (1,2 x 1,2 x 1,8 ).


Rośliny regularne zostały w "starym" domu , świece im HPS 400W w systemie 12/12 do czasu określenia płci,tak to wygląda na teraz:




A teraz tradycyjnie uczestnicy Cracolimpiady:

Towarzystwo oklapnięte bo zostało do zdjęć wybudzone.
Wszelkie sugestie mile widziane.
 
Ostatnia edycja:
A

Ayho

Guest
Witajcie.


Mam pytanie, czy jeśli powieszę w namiocie 1,2 x 1,2 lampę HPS 600SL to muszę pilnować wysokości na jakiej ją powieszę - czy też jej moc jest na tyle duża że naświetli dobrze namiot nawet na wysokości 1,8 m.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół