nasiona marihuany

Przygotowanie outdoor 2018. Sprobujmyy

Wyszukiwarka Forumowa:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
ja mieszalem ziemie uniwesalna 70%+ 30%ziemia torfowa perlitu tez ladowalem chyba ze 2 garsci ,obornik kurzak+ bydlecy po garsci tego i tego ! azofroska oka,dolomit tez dobre 2 mega duze garscie! przygotuj sobie tak w marcu ! weg rewelacja! oczywiscie potem opryski

okej, a co do obornikow.. da rade kupic cos takiego? bo nie mam skad ogranac :D
i opryski z czego?

ja czekam az mi bagno zamarznie i tez powoli trzeba nosić wory z ziemią, lecz w tym roku nie w doniczkach a na kopcach polece, znalazłem taki fajny granulat https://nawozysklep.pl/produkt/hortiform-ogrod-3kg 30zł za 3 kilo gdzie dajemy 20g na 10l ziemii, nie wiem czy sie nada, ale skłąd wygląda fajnie


Składniki g/kg % (m/m)
Azot (N) 200 20,0
Pięciotlenek fosforu (P2O5) 60 6,0
Tlenek potasu (K2O) 150 15,0
Tlenek magnezu (MgO) 20 2,0
Trójtlenek siarki (SO3) 130 13,0
Bor (B) 0,1 0,01
Kobalt (Co) 0,02 0,002
Miedź (Cu) 0,1 0,01
Żelazo (Fe) 5,0 0,5
Mangan (Mn) 1,0 0,1
Molibden (Mo) 0,01 0,001
Cynk (Zn) 0,1 0,01

bedziesz testowal w tym sezonie? bo jak mowisz nawet ciekawie wyglada. Ja sie nie skusze pewnie, pierwszy out wiec chce sprawdzone srodki stosowac :D
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
da rade ja qpowalem po 30 kg tego i tego! a do opryskow to spokojnie,jeszcze czasu sporo
 
O

OdcieńZieleni

Guest
do oprysków tutaj masz coś sprawdzonego i dobrego https://nawozysklep.pl/produkt/insolpolichelat-7 , grzesiu bardzo poleca na uzupełnienie mikroskladnikow, a z tym granulatem to jeszcze napisze do jednej ogarnietej osoby i zobaczymy co mi odp, granulat bydlęcy, kurzy wszystko do kupienia w kazdym ogrodniczym :)
 
Ostatnia edycja:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
super panowie, dzieki za pomoc.
na opakowaniach obornika kurzego/bydlecego napisane jest, ze mozna dodac przed siewem/ sadzeniem roslin. Nie musi sie to rozkladac czy cos, zeby nie popalic?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
oks. jeszcze jednow wazne pytanko [MENTION=30477]Vendetta[/MENTION] , jaka odmiane od grzesia polecisz? Bo ostatnio chyba prawie same ggsy miales
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Obornik należy stosować w odpowiednim terminie, najlepiej od 1 marca do 30 listopada. Czyli na przekopanie obornika z ziemią w tym momencie jest już za późno, ale gdy przyjdzie marzec - leć śmiało na spota i działaj szpadlem. Pamiętaj tylko żeby nie mieszać obornika z dolomitem, czy innym tego typu wapnem, takich środków należy używać przed samym wysiewem roślin, a nie w trakcie rozkładu obornika, co może doprowadzić do wydzielenia się niewłaściwych substancji.

Ja osobiście polecam HKxDB, PMxDB, GGxAH, GGxAM - te rośliny miałem, co nie oznacza, że innych crossów ci nie polecam. Uważaj jednak, bo półauto mają większą tendencję do łapania pleśni. Trzeba o nie bardziej dbać pod tym względem i wykonywać opryski odpowiednio wcześnie - czyli od wczesnych preflowerów. Natomiast sezonówki od GGS, nie powinny mieć żadnych problemów z pleśnią, gdy zastosujemy opryski przeciw szarej pleśni.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Obornik należy stosować w odpowiednim terminie, najlepiej od 1 marca do 30 listopada. Czyli na przekopanie obornika z ziemią w tym momencie jest już za późno, ale gdy przyjdzie marzec - leć śmiało na spota i działaj szpadlem. Pamiętaj tylko żeby nie mieszać obornika z dolomitem, czy innym tego typu wapnem, takich środków należy używać przed samym wysiewem roślin, a nie w trakcie rozkładu obornika, co może doprowadzić do wydzielenia się niewłaściwych substancji.

oo, za***iscie cenna informacja, bo pewnie wszystko razem bym zmieszal tego samego dnia :D
podziekowal ;)
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Ja w tym roku planuje zrobić dołki 50/50 ziemia sklepowa i spotowa. Do dołków standardowo obornik bydlecy granulowany, dolomit i chyba wypróbuję zamiast azofoski to o czym pisał Dzordz czyli hortiform ogród NPK: 20:6:15. Na weg powinno wystarczyć, ale mam jeszcze trochę terra grow i tytanit, także będę mieszał oba te specyfiki i pójdą opryski :D
Na flo mam z tamtego sezonu florovit jesienny w granulacie NPK: 4:11:24, dokupie jeszcze vital shower jesienny NPK: 2.5:10:18 (do oprysku), uni PK 10/18 i ewentualnie agrofoska jesienna NPK: 4:8:14 (granulat).
Wydaje mi się ze to bardzo dobry zestaw nawozów, ale proszę Wasza opinie :D w tym roku rezygnuje z markowych nawozów typu Canna czy plagron, nawozy które wymieniłem można kupić na sklepie internetowym, (Dzordz podał wcześniej link) cena ich w przedziale 100-120 zł!
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
wiem że cię kusi ale to miejsce jest na przypale , biorąc pod uwagę ostatnie anomalia pogodowe to zawsze cos może ***nąć i będą sprawdzac te słupy, a i wycinkę czesto tam robią, jak już to jakies AF tam posadz , znajdz jakieś lepsze miejsce i krosy od ggs szybkie i kompaktowe
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
nadal bede szukac innych spotow, ale jak nie znajde to i tak tu ***ne te sezony.
 

BasiaStasia

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2018
Postów
51
Buchów
0
Szermi dobrze prawi, jak w tym roku będą wichury jak w zeszłym to możesz potracić efekt całosezonowej pracy.Zwróć uwagę na wysokość tych krzaków które kosiłeś były prawie jednej wielkości co sugeruję ,że ktoś kiedyś o nie "zadbał".W takim miejscu 2-3 małe automaciki mogą zstać nawet niezauważone ,ale sezon na 2 metry na bank wpadnie w oko.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Spot który grozi przypałem jest spalony od samego poczatku.
Tak jak pisał Susz co 5 lat wycinka i nie licz na to ze przez cały sezon nikt sie nie przewinie przez ta przecinką.
Zasadz tam cos jak chcesz bo włozyłeś duzo pracy ale szukaj dalej lepszej miejscowki.
Obornik daje sie na jesień, teraz tylko ziemia kupna, dolomit i azofoska na wiosne.
Widziałeś tego spota w czasie jak wszystko rosnie juz w najlepsze? Gdzie masz wschód słońca , ścieszki w okolicach itd?
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
Jak wcześnie masz zamiar startować ?

Jak chcesz mieć giganta, polecam jedną pestkę wystartować bardzo wcześnie.
Pamiętam jak jednego sezonu, na próbę wystartowałem już na początku lutego. Roślinę trzymałem na parapecie i regularnie ją przycinałem. Nawet się mocno nie wyciągnęła, ale można zrobić jakiś większy inkubator. W momencie gdy wiozłem ją w miejsce docelowe była już pokaźnych rozmiarów i miała mnóstwo rozgałęzień. Polecam Ci spróbować. Tylko na jesień trzeba zamawiać cysternę nawozu flo i wywrotkę na zbiory. Elo :yeahh:
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Spot który grozi przypałem jest spalony od samego poczatku.
Tak jak pisał Susz co 5 lat wycinka i nie licz na to ze przez cały sezon nikt sie nie przewinie przez ta przecinką.
Zasadz tam cos jak chcesz bo włozyłeś duzo pracy ale szukaj dalej lepszej miejscowki.
Obornik daje sie na jesień, teraz tylko ziemia kupna, dolomit i azofoska na wiosne.
Widziałeś tego spota w czasie jak wszystko rosnie juz w najlepsze? Gdzie masz wschód słońca , ścieszki w okolicach itd?

szukam szukam caly czas. A co z obornikiem? nie moge go dac w marcu? Napisane jest na opakowaniu, ze mozna nawet przed wysiewem/sadzeniem podac. Chyba, ze ja cos zle rozumiem?
nie, nie widzialem. Ale tam nie ma znaku zycia ludzi, zadnych sciezek czy nawet ani jednego smiecia zostawionego przez ludzia. No jedynie teraz problem z tymi wycinkami.. pouszkam gdzies tam dalej jak bede na miejscu

Jak wcześnie masz zamiar startować ?

Jak chcesz mieć giganta, polecam jedną pestkę wystartować bardzo wcześnie.
Pamiętam jak jednego sezonu, na próbę wystartowałem już na początku lutego. Roślinę trzymałem na parapecie i regularnie ją przycinałem. Nawet się mocno nie wyciągnęła, ale można zrobić jakiś większy inkubator. W momencie gdy wiozłem ją w miejsce docelowe była już pokaźnych rozmiarów i miała mnóstwo rozgałęzień. Polecam Ci spróbować. Tylko na jesień trzeba zamawiać cysternę nawozu flo i wywrotkę na zbiory. Elo :yeahh:

Nie potrzeba mi super gigantow, a kiedy? jeszcze nie wiem. poogladam fotorelki innych i zobacze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół