nasiona marihuany

Kalashnikova 75 dzień

Wyszukiwarka Forumowa:

wintord

Member
Rejestracja
Lis 29, 2017
Postów
8
Buchów
0
Witam, niestety ale moj pierwszy pomidorek przez moje błędy nie popisał sie duzymi plonami, ale myśle ze jeszcze mógłbym go podratować z pomocą naszych growerów :spalony:. Roślina znajduje sie w growboxie 0.56 m2, lampa do około 57 dnia Cultilite G-Shock 125W ,niestety pewnego dnia będąc w pracy lampa sie przepaliła i przez weekend miała tyle światła i gorąca co z pokojowych warunkow niedaleko grzejnika, po 3 dniach dostarczyli teraźniejszą lampe CFL Phytolite "No Shock" 200W. Nawozy które używałem do podlewania Atami B'cuzz Coco Nutrition A & B oraz BioBizz Bio-Bloom , oczywiscie ziemia zmieszana z Perlitem oraz kermazytem.






Z góry dziękuje za pomoc !
Potężny Buch !:bounce:
 

wintord

Member
Rejestracja
Lis 29, 2017
Postów
8
Buchów
0
Niestety ale przenawożone, nie wiem czy nadal podlewać samą wodą czy moge juz normalnie łączyć z nawozem, o ile sie uda coś z niej więcej wyciągnąć. Jak myślicie?
 

JanBejker

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
105
Buchów
4
Myślę że nawoz jeszcze bardziej pogorszy stan lisci. Ja bym już tylko sama wode lał. Ja tez popełniłem sporo błędów (pierwsza uprawa w życiu) ale ze je poprawiłem z czasem, roslinki wybaczyly. Co śmieszne po miesiącu sie dopiero dowiedziałem że to sezony xd a bylem przekonany że to Automaty. Nawozy jakie używam to tylko trypack od biobizz (bio grow, bio bloom, top max) od jakiegoś miesiąca podlewam w stosunku (1litr na donice 6.5L wody z nawozem, po 2 dniach podlewam 1litr
samej wody z Tesco 6.2PH, po 2 dniach znowu sama woda i za dwa dni nawoz) bazując na tabelce ale czasem sam zmieniam proporcje zależne od wyglądu lisci po nich widac czego roslinie brakuje.
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?133391-2x-AK47-65dzień
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół