nasiona marihuany

Cheesbeery Fem

Wyszukiwarka Forumowa:

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema,

Po otrzymaniu zgody od Modów chciałbym przeprowadzić OSa.

- Pestki Feminizowane, produkcji własnej. Jest to Nothern Light/Hasberry/Skunk no.1 zapylony pyłkiem Cheese otrzymanym po shermieniu CS. Krosa krosów nazwałem Cheesberry :D. Przebieg i produkcję nasion możecie obejrzeć tutaj: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?131619-HPS150W-0-36m2-Cheese-produkcja-nasion

- OS będzie trwał od dzisiaj do 14.01, czyli przeszło tydzień. Pestki wyślę w 17.01 jak otrzymam od wszystkich bezpieczne adresy. Wysyłka oczywiście na mój koszt.

- Wymagania: brak :) aczkolwiek chciałbym zobaczyć co z tych pestek wyrośnie, dlatego pestki w pierwszej kolejności będą szły do osób, które zdeklarują fotorelację, im szybciej tym lepiej.

- Przewiduję pięć pakietów pod cztery nasiona (lub delikatną modyfikację w zależności od ilości chętnych :)

Tak wyglądała jedna z matek (nie wiem, która była zapylona :)):





I pesteczki: :D





Pechy oddam i autowcom, ale pierwszeństwo mają wszyscy z lampami.


Good luck and good night :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Ja mogę sprawdzić czy na out dojdzie =D
Fr z out bydzie.
 
Ostatnia edycja:

śmieszek :)

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2017
Postów
94
Buchów
2
Witam chętnie przygarne parę pestek fotorelacje zrobię jak mi się PC box zwolni.Pozdrawiam
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
na outa mogę przetestować :bounce:
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Zgłaszam się, fr nie będę mógł przeprowadzić, bo poleciałoby do kolegi do boxa, ale będę publikował co jakiś czas foto jak im się żyje u koleżki, foto będę wstawiał w swojej relce.
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Chetnie przyjme chociaz jedno nasionko. Idealne na pierwsza fotorelacje. Planuje pierwsze mikro... i bylo by super. Pozdrawiam
 

pokoos

Active member
Rejestracja
Mar 30, 2015
Postów
34
Buchów
0
przygarnę z chęcią mogę na led lub hps przetestować :harvest:
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Byłbym bardzo wdzięczny choćby za jedną bo spłukałem się konkretnie z haj$u budując boxa i zapodając w nim hydro oraz inne pierdoły do tego cyrku. Powiedz tylko słowo a od razu wyproszę panie z lokalu i zapodam w końcu jakiś konkret. Mam nadzieję że twa hojność nie ma granic Panie:)
 

Botaniqa

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2012
Postów
44
Buchów
0
Siemanko z wielka chęcia sie zaopiekuje paroma perełkami i pokaże jak bedą śmigac na outdoorze a zbieram rozne teraz pochodzenia i krzyzowki i chcialbym sprawdzic czy oplaca sie wlasne i czyjes krzyżówki ogarniac i wkładac czas i prace bymbył wdzięczny bo w sumie dawno nie robiłem outdoor Pozdrawiam.
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Też chętnie bym skorzystał fr nie prowadzę ale jeśli coś zostanie to przygarne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół