nasiona marihuany

[AF][250W][0.5m2] Old Skunk / Amnesia Cookies Kush / NYC Diesel / Super Lemon Haze - Biogenetic - Quakemind.pl

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
Siema !

Mam nadzieję, że u was wszystko ok i dobrze zaczeliście nowy rok. U mnie po staremu praca i dom.

Następny organiczny grow, [AF][250W][0.5m2] Old Skunk / Amnesia Cookies Kush / NYC Diesel / Super Lemon Haze - Biogenetic

Nawozy:

Bac: Veg, Flow, Booster
Opryski: Nitrozyme i Kwas krzemowy
Mikoryza: - Great White Shark - Plant Success
Woda: odstana z kranu
Donice: 10 litrowe domowej produkcji airpot
Nawóz do gleby: Charge
CO2 :crazy: :p

Ziema: stara, po 2 uprawach. Ok 5 miesięcy rosły w niej Destroyery od Zaciera i ok 2 i pół miecha auto od Biogenetic. Ziema ta została wzbogacona nawozem do ziemi charge oraz przy przesadzaniu dam trochę mikoryzy

Grow room: zrezygnowałem z namiotu i przerobiłem szafę w pokoju na grow room. Szafa ma 240 wysokości, 180 długości a ''głęboka'' jest na 55 cm. Szafa została wyłożona wcześniej folią która ponoć uniemożliwia przenikanie promieni uv - jest droga jak ch*j. Dodatkowo szafa jest wyłożona folią co mi nie zgnije ta szafa i dodatkowo wiadomo mam mylar, aby mi się tam wszystko ładnie rozchodziło z hpsa.

Lampa: Standardowo 250 watt mh / dual / hps na super lumenach od MaxiBright, i tutaj zmiana, nie w cool tube jak ostatnie parę upraw, ale w wentylowanym odbłyśniku Prima Klima, nie wiem czy to ten największy od nich bo to prezent był od ukochanej, wymiary mojego 50 / 55 cm

Wentylator: Soler & Palau, najmniejszy Envirovent Silent 160/100. Sam w sobie jest cichy, chodzi to dodatkowo na 2 tłumikach metrowych na wlot i wylot venta mam je założone, jest b. cicho.

Dzień 1





pozdro !
 
Ostatnia edycja:

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Super że wyjdzie kolejna relka z pod twojej ręki. Chętnie podglądam. Tylko to 0.5m2 troszkę mylące, 180długa na 55cm głęboka daje 0.99m2
Jeśli pomyłka przy długości i miało być 80 to 0.44m2
 
K

K2

Guest
tak, bo ja tam mam krzesło włożone. Wchodze sobie do tej szafy i siadam, a resztę zajmują 4 doniczki. No teraz to nie, teraz to jest tam syf, ale dojdę do tego co ma być.
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Siema stary!

Niczego Ci życzyć nie będę w tym grow, bo dobrze wiesz co robisz. Przygotowałeś sie psychicznie na ten growlog ;) ?
Wrzucaj UPy, na pewno będę wpadał!

PS. Widzę, że się „projekty” rozrastają ;) Cieszę się, że masz na to możliwości. Ile ja bym dał za chociaż 0,5m2 ... :(

Łap standardowo bucha na zachętę :) I wszystkiego dobrego w 2018 Konopny!!
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Czekałem [MENTION=44269]Mistrz[/MENTION]u na tą FR i nawet ją przeoczyłem ale teraz już mam Cię na celowniku:yeahh: i tradycyjnie pewnie będzie co podziwiać i wdrażać u siebie.Nie mówisz nic o założonym celu grow ( czas,plon) ale i tak wiem,że będzie grubo !!
Czego Ci szczerze życzę.
pozdro<peace>
 
K

K2

Guest
Siema [MENTION=85241]Fredi Koniuszko[/MENTION].

Ani czasu ani celu nie mam tutaj określonego. Tzn. jo - cel jeden jest - doprowadzić tą fotorelacje do końca hehe. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok i te pestki będą ok. No zobaczymy. Nie ma co gdybać.

dziękuje i pozdrawiam
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,279
Buchów
25
Yo

czy to te rośliny wygrały w twojej ankiecie? pytam bo nie pamiętam..
 
K

K2

Guest
Yo

czy to te rośliny wygrały w twojej ankiecie? pytam bo nie pamiętam..

Hej mr.WW,

Tak, te 4 miały największa liczbę głosów. Miało być pierwotnie 5 roślin, ale kiełkowałem jednak 4. Najbardziej sie obawiałem Old Skunk, bo miałem tylko jedno nasionko, ale chwała Bogu - wyszło :). W sumie wzystko wyszło za pierwszym razem, jak tylko pękły nasiona to posypałem je mikoryzą. Teraz zobaczymy jak będa rosły, albo i - nie będą.

pozdro !
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
jak ch*j, jest wielka.
Tu akurat przyznaję rację konopielce, ostatnio nie podsypalem dwóch plantów i zdecydowanie szły wolniej od samego początku.
Tak a propos szafy - możesz się w niej zamykać od środka?
 
D

DarkMessiah

Guest
A ja bym chciał zobaczyc te szafę. Da radę fotki zrobić ?
 
K

K2

Guest
jedynie od środka, nie ma opcji z zewnątrz. Mogę wejść i porobić fotki. Nic specjalnego, poważnie. Jest tam went na tłumikach metrowych podłaczony do odbłyśnika wentylowanego, jest wyłożona folią przeciw uv ta szafa i parę jeszcze innych folii jest. Jak chcesz Dark to mów, zrobię parę fotografii.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół