nasiona marihuany

Szybkie wydajne automaty na 2018

Wyszukiwarka Forumowa:

muzk

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2011
Postów
103
Buchów
0
Siemanko,
Jak wyzej, ostatnio nie siedze w automatach zastanawiam sie co sie pojawilo nowego. Szukam kilku odmian ktore dojda w miare podobym czasie. Do tej pory bylo to ok 60 - 70 dni. Odmiany takie jak automazar, dark devil, devil cream, bloody skunk, critical +2.0, ak470 przerobilem. Sweet seeds mnie troche zawiodlo moca jak i luznymi topami, natomiast plon i smak ponad przecietny ;). Ak470 plon przecietny i klepacz zacny. Critical +2.0 kozak pod kazdym wzgledem oprocz czasu ok.90dni. Jak mozna prosic o podawanie odmian ile sciagneliscie i w jakim czasie.
Pozdro
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Ja mogę polecić Blueberry Bliss od Vision Seeds.
Miałem je na oucie 2017, teraz też na pewno zawitają. Automaty od A do Z to ok 75 dni. Miałem ich 5, kazda miała ponad 1m, najgorsza dała 45 suchego, najlepsza 65. Roślinki były pełne wigoru. Szczerze polecam tę pestki. Teraz mam w boksie też pestke od Vision Seeds i jestem mega zadowolony.

https://www.f2seeds.pl/auto-blueberry-bliss-feminise-seeds-p-2575.html

PS. Fotki mogę wstawić jutro.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Dobre automaty, czyli ładne boby i duża ilośc to- duże dołki, duzo słońca i swierza pecha z dobrego źrodła. Teraz takie automaty robią ze wystarczy dobra ręka i każda pecha będzie kozak. Tak samo- każdą pestkę mozna z***ać :]
 

muzk

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2011
Postów
103
Buchów
0
Automaty na in :)
Przegladalem fotorelki i zadziwil mnie six shooter od konopnego. Dawno nie widzialem takich automatow oprocz automazara
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Nie lubie auto bo mają za dużo wad. Z szybkich to polecam ekstremalnie szybkie 60 wonder day lub 60 lemon day albo mayday ekspres (te ostatnie najsłąbsze z całej trójki, bardzo niestabilne i zróżnicowne genetycznie rozrzut jak w ruskiej katiuszy) Prawdą jest że dochodzą w około 60-65 dni sprawdzone :)

Wydajność zaś pozostawia sporo do życzenia, z jedenj rosliny udało mi się uzyskać około 30 g suchego szuszu, weg trwał niecałe 21 dni

Najlepsze były 60 wonder day od DNA genetics niezła moc, fajnie zbita struktura, i ładny zapach, aż mi się nie chciało wierzyć, że to auto? Jak komuś zależy na szybkości to polecam dają rade
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
a z rodzimych firm coś ktoś?

---------------------------------
mi w tamtym roku najlepiej poszły z af-mixu bez opisu co dokładnie heh,

fajnie wyglądały maxi hazey ale strasznie plechogenne są, na nic się zdały opryski i nerwy - definitywnie odmiana na górkę z piasku, żadne zamglone podmokłe tereny.

wild purple afghan natomiast okazał się idealny na takie warunki, mimo braku oprysków na nim pleśń była tematem marginalnym - ale z kolei nie szybkie: jeden bez af drugi średnio-z powiewem długiego kwitnienia ale szybciej niż blueberry dla przykładu

zapomniałem wspomnieć o big devilach xxl czy jakoś tak - na czy sztuki jeden "piko feno" 2 bez af po incydencie z hormonami - były przekopywane i trzeba było nad korzeniami popracować - te bez af straszne sk***iele po lst

te co jak afy nie wyglondajo - to te djobły


a to top tego obok ciemnego af mix freebie od t.s.

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół