nasiona marihuany

[DIY] COB 350W Listwa, pytanie o zasilacz

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Master4

Guest
Witam, mam złożoną listwe cob mocy 300w, szukam do niej zasilacza, jak tak patrze to większość z nich wychodzi drogo, znalazłem kilka tanich, może ktoś się wypowiedzieć czy będzie sprawnie działał pod tym zasilaczem?

Ledy- 42 szt. HELIO HELI-ARRAY 7W 900LM DLA 200MA 3000K 120 128LM/W [HAMC1202CV8]
linki do zasilaczy








jeszcze mam pytanie czy jest możliwość podłączenia przyciemniacza (potencjometra) do tej listwy?

jeśli nie będzie pasował to czy ktoś może podać inny tani zasilacz?
 
Ostatnia edycja:
M

Master4

Guest
wybaczcie za podwojenie, dowiedziałem się że żadne z zasilaczy wyżej nie będą pasowały, znalazłem inny zasilacz przynajmniej na część ledów bo prawdopodobnie będę musiał panel podłączyć pod dwa zasilacze, od mean wella



mam pytanie, powiedziano mi że zasilacz do tej listwy musi być stałoprądowy, w opisie zasilacza napisane jest CV+CC co prawdopodobnie oznacza stałoprądowy + stałonapięciowy (nie pomyliłem się?) co to właściwie oznacza? czy można taki zasilacz podłączyć pod ledy?
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie znam się, ale wiem, że jak będziesz oszczędzał na zasilaczu to zajarasz se ledy. :jaraczz:

edit: kocham moje posty pisane przez sen :D
 
Ostatnia edycja:

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Podaj jakie ledy cob masz.
 
M

Master4

Guest
panel składa się z 42 sztuk led HELIO HELI-ARRAY 7W 900LM DLA 200MA 3000K 120 128LM/W [HAMC1202CV8]

tak przy okazji nigdzie nie napisali woltów, jak to się obliczało bo już nie pamiętam, 7 wat podzielić na 0.2A zgadza się? to wychodzi 36 woltów tak?

moc listwy wychodzi 300 wat, pomyliło mi się w temacie

jeśli jeden zasilacz to będzie za mało, mogę podzielić listwe na dwa czy trzy zasilacze
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół