nasiona marihuany

[ CFL 250W ] ( Sour kush s1 od Booma ) Powrót do działu Mikro !!

Wyszukiwarka Forumowa:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
kurcze troche szkoda, ale wazne, ze udalo sie jednak cos uratowac. Bedzie nauka aby dokladniej sprawdzac i troche doswiadczenia przed nastepnym grow. Bolesna, ale zawsze jakas wiedza.
Nastepnym razem bedzie duzo lepiej!
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
kurcze troche szkoda, ale wazne, ze udalo sie jednak cos uratowac. Bedzie nauka aby dokladniej sprawdzac i troche doswiadczenia przed nastepnym grow. Bolesna, ale zawsze jakas wiedza.
Nastepnym razem bedzie duzo lepiej!

Następnym razem jak zobaczę troszeczkę będę wypie****al całego krzaka od razu do śmieci bo nie chce mi się bawić później w sprawdzanie itd he

Mi się zdaje że pleśń poszła od listków przygodowych suchych no jakaś wiedza będzie...
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Następnym razem jak zobaczę troszeczkę będę wypie****al całego krzaka od razu do śmieci bo nie chce mi się bawić później w sprawdzanie itd he

Mi się zdaje że pleśń poszła od listków przygodowych suchych no jakaś wiedza będzie...

Z moich obserwacji szarej szmaty wynika, ze w wiekszosci przypadkow atakuje od lodygi, a poznac z zewnatrz mozna przez suche liscie przytopowe. Niestety, najczesciej jak ja zauwazymy jest juz mocno rozwinieta, ale pozbywanie sie calego krzaka to troche przesada. Oby jak najmniej strat w przyszlosci!
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Czołem

Palonko oddzielne od lodyk same topeczki co prawda dużo nie wyszło ale coś tam jest he



20.2 g do spiżarni dziś poleciało jak by nie szara suczka było by te 30 he

To tyle panowie dzięki za wpisy i buchy jak i zainteresowanie fotorelacja..

Cfl odpracowala swoje poleciała do kosza teraz trzeba zakupić jakiegoś coba czy coś i spróbować znowu w tym boxiku :)

Relke uważam za zakończona i proszę o przrnienie do zakończonych..

Pozdrawiam
Tymczasem
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dobrałeś się już? Jak czesze, siła niezbadana jest?
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Dobrałeś się już? Jak czesze, siła niezbadana jest?

Nie jeszcze nie po dobrym curringu dopiero Lola skrece :)

Ale myślę że nie bd aż tak mocne no zresztą zobaczę za jakiś miesiąc i dam znak..
Pzdt
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Czołem

Relke uważam za zakończona i proszę o przrnienie do zakończonych..

Pozdrawiam
Tymczasem



Gratulacje! 20 czy 200, bez większej różnicy. Ważne, że udało się doprowadzić projekt do końca. Bardzo schludnie Ci to wszystko wyszło, gratulacje jeszcze raz i czekam na następna fr:)
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Była degustacja?

Witam

Degustacja pewnie że była popalilem tydzień ten sam temat żeby zobaczyć jak wali po paru dniach i powiem tobie że jest dobry nie wyszedł strasznie mocny ale relax uspokojenie jest i zależy od dnia bo czasem to i mam chęć na jakoś prace fajny sorcik:)

Moc 8/10
Smak 7/10
Zapach 10/10
Tak.to wygląda he
Jeszcze mam na parę jointow:)
Pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół