nasiona marihuany

[AF][250W LED][100x100x150] - Sugar Kush (uprawa eksperymentalna )

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Idzie mi właśnie paka z chin i rozmyślam czy zapodawać te czy zbierać na coś lepszego. Tylko problem chłodzenia będę musiał przemyśleć. Mam w planach zapodać je do brytfanki do pieczenia ciasta i zamknąć szybą, u góry went który chyba będzie wyrzucał ciepło poza box
 

net777

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2014
Postów
82
Buchów
0
Idzie mi właśnie paka z chin i rozmyślam czy zapodawać te czy zbierać na coś lepszego. Tylko problem chłodzenia będę musiał przemyśleć. Mam w planach zapodać je do brytfanki do pieczenia ciasta i zamknąć szybą, u góry went który chyba będzie wyrzucał ciepło poza box

Jak widać tanie są dobre tylko trzeba uważać na temperaturę , ponad 60 st. już jest szkodliwe .
Padło na chłodzenie wodne , na 6 led mam temperaturę 40 st. wody a temperatura w "boxie" ok 25-27





A to efekty ...







 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ciekawe ile będzie materiału, ale wygląda zacnie.
 

net777

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2014
Postów
82
Buchów
0
pytanie czy już wodę lać sama , bo brak mleczaków mnie zaskoczył ....:freak:
Wydaje mi się że w sobotę poleci sama woda z miodem .
(a jeszcze zacniej cybucha <lol>)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
lej wodę bo i tak plant popalony, czyli żarcia mu nie brakuje
 

net777

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2014
Postów
82
Buchów
0
Dzień 45 flo - poszła sama woda bez udziwnień
PH nie znam , nie mierzyłem od dawna ....
zamierzam lać wodę + miodek , tylko nie wiem czy tydzień czy dwa .... czas pokarze













Nawet te kurduple w cieniu pokwitły .....























Wystarczy bo się rozpisałem ....:lol3:
 
Ostatnia edycja:

StaryRower

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2015
Postów
56
Buchów
0
W jakiej odległości od szczytów trzymasz diody? Na zdjęciach z początku grow widzę że roślinki trzymały się blisko diodek. Nie popaliło ich ani nie miałeś problemów z prześwietleniem? Wszystkie są 50w?
 

net777

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2014
Postów
82
Buchów
0
W jakiej odległości od szczytów trzymasz diody? Na zdjęciach z początku grow widzę że roślinki trzymały się blisko diodek. Nie popaliło ich ani nie miałeś problemów z prześwietleniem? Wszystkie są 50w?

Odległość miedzy 10-20 cm
Popalić popaliło ale dopiero jak prawie dotykały leda, nie wiem czym się objawia prześwietlenie .....
Tak , wszystkie 6 są po ''50W'' według producenta :lol3:
 

net777

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2014
Postów
82
Buchów
0
Pytanko , ciąć w dyngusa czy czekać do następnego piątku ?




 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Nadaje się już, jest gotowa, chyba że lubisz meeeega ubie****acza to możesz trzymać jeszcze ze dwa tygodnie.
 

Floralis

Member
Rejestracja
Gru 20, 2016
Postów
15
Buchów
0
Hej, czekam na wynik aby zobaczyć jak to poszło, pałki twarde? To jest Dwc czy hempy bo tam nic nie wyczytałem, podaj proszę też dokładniejszą specyfikację co to za Led są?
 

net777

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2014
Postów
82
Buchów
0
Hej, czekam na wynik aby zobaczyć jak to poszło, pałki twarde? To jest Dwc czy hempy bo tam nic nie wyczytałem, podaj proszę też dokładniejszą specyfikację co to za Led są?
Witam
Ja też czekam na efekt końcowy ....
Twardość , kamienie .
System ..... Pod półka z roślina jest lodówka turystyczna z pożywka , bez napowietrzania . Podlewam raz dziennie , góra wiadro malarskie
, a w nim 2 doniczki z keramzytem ( chyba 17cm) Podlewanie .... załączam pompkę która to z dołu leje na górę :lol3:( w następnym grow raczej to zautomatyzuje )
A jak już przeleci przez keramzyt to grawitacyjnie wraca do "lodówki"
Jeśli chodzi o ledy .....



Ja bym raczej się nie doszukiwał jakiejkolwiek specyfikacji
Raczej sugerowałem się cena :lol3: Dlatego uprawa eksperymantalna
Po co mi kupować jakieś drogie panele skoro za 20 euro mam prawie to samo .....
 

Faynem

Active member
Rejestracja
Mar 11, 2018
Postów
33
Buchów
0
Siema, pięknie Ci rosną te roślinki, też zamówione mam, tylko jeszcze nie wiem jak chłodzenie rozwiąże ;)
Mam 2 małe pytanka, czy te diody mają 50W realnego poboru i czy bloczki do nich kupowałeś też na Ali czy w Polsce i ile Cię za nie wyszło?
 

net777

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2014
Postów
82
Buchów
0
Siema, pięknie Ci rosną te roślinki, też zamówione mam, tylko jeszcze nie wiem jak chłodzenie rozwiąże ;)
Mam 2 małe pytanka, czy te diody mają 50W realnego poboru i czy bloczki do nich kupowałeś też na Ali czy w Polsce i ile Cię za nie wyszło?

Witam, realnego poboru nie mierzyłem (wydaje mi się że ciagna z 45W)
Polecam chłodzenie wodne przy 6 sztukach tem. ok 40 st.
Bloczki jak i cała reszta z alli cena za bloczek ok 3 euro chłodnica ok 18 euro z wentylatorami na niej .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół