nasiona marihuany

Żyrandoled – perypetie

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
To kup przy okazji magnez i wapń. Wapń nawet kup w zoologu taki dla rybek. Miałem podobnie i sam magnez nie za bardzo pomagał.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dobra diagnoza, ale oprysk zadziala szybciej ;)
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Hurra! Czyli ktoś to jednak czyta. Bo zastanawiałem się dlaczego jest prawie 2 tyś odsłon i prawie zero komentarzy. Czy wszyscy oglądają tylko obrazki?

To był sarkazm i prowokacja. Wiem, że rósł:crazy:

No i logiczne jest, że nie poodsypałem kilogramami...


Czyli ten magnez...

Spróbuję też z tym wapniem. Chociaż widzę, że postęp choroby chyba przystopował i dolne liście zrobiły się jakby ciemniejsze.

Piszcie jeszcze jakieś sugestie.

Pozdrawiam!
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Kilka fotek z bliska, wkrótce dam więcej i opiszę:

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-948961]

[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/81473/normal_DSCN1633.JPG[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

No i Pani, której nie przedstawiłem jeszcze. AK 470 w dwu litrowej doniczce. Mieszkała tymczasowo i w koncu tak już została...

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]


zdjęcie z przed kilku dni:

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
dajesz sobie radę pod tym żyrandolem, mi się podoba ;) ciekawe ile ściągniesz :scratch:
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Siema!

Już chyba znam przyczynę niedoborów. Jest to wina ziemii. Pierwszego krzaka SQ wsadziłem do starej ziemii a resztę do nowej. Też miraclegrow ale wiecie jak kupuje się ziemię w okolicach sylwestra. Kupiłem jedną i była z pleśnią (rachunek oczywiście wy***ałem). Woięc kupiłem następną tylko Peat Free, cokolwiek by to znaczyło...No i wszystkie mają problem oprócz SQ w starej.

Ale od czego jast epsom salts?
Możecie wierzyć lub nie, ale zużyłem już pól opakowania (pół kilo!!!). Nie pryskam tylko sypię jak rolnik na polu kiedyś...

OK. Krzak A black widow coś tam coś tam. Jednak raczej mutant. Najmniejszy lecz najstarszy i najmniej kwiecia.
2 czy 3 "główne" topy mają mniej kwiatów niż inne, mniejsze odrosty. Dodatkowo wyglądają jak zaczynające kwitnąć mlecze. No i jeszcze mają jakieś dziwne, trójpalczaste liście przy topach i jest więcej trichomów na łodygach tych liści, niż na topach, heh!:















Krzak B Sour Diesel:









Krzak C Amnesia, największy i najbardziej obiecujący. I pomyśleć, że na początku zastanawiałem się czy jej nie wyj***ć bo była mała... Pije dwa razy więcej niż reszta:










Krak D Cheese. Trochę ucierpiał. Wygląda to jakby został polany jakąś żrącą substancją:








Krzak E Special Qeen, najzdrowsza, prawie jak z obrazka, w innej ziemii:









No i ta "Nowa". Jest to AK470 z OS'a. Próbowałem zhermić 2 odrosty ale przesadziłem ( 7 zabiegów) i uschły.
Rośnie w 2 litrowym kart po soku:









Ni i wszystkie razem:












Więcfej fotek w galerii.
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Cóż by Ci tu rzec... :D
'Peat free’ znaczy 'wolny od torfu’. To chyba rzeczywiście może być problemem. (^_^)”
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Porozchylaj je na boki bo az krzaki az sie prosza o plesn. Szczerze to slabo to wyglada :/
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Ja bym im dał P/K na grubo, bo łodygi mają kolor kiełków buraków. Ewentualnie flush i obserwować co się dzieje. Chociaż jeśli to jałowa ziemia to flushować nie ma sensu.
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Porozchylaj je na boki bo az krzaki az sie prosza o plesn. Szczerze to slabo to wyglada :/
Honza
Co masz dokładnie na myśli?
Tu nie ma miejsca na boki... O pleśń na razie się nie martwię, wręcz odwrotnie..

Zulinhio
A co ma torf w sobie takiego, że im tak brakuje tego?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Honza
Co masz dokładnie na myśli?
Tu nie ma miejsca na boki... O pleśń na razie się nie martwię, wręcz odwrotnie..

Zulinhio
A co ma torf w sobie takiego, że im tak brakuje tego?

Rozrysowalem ci to jak Jacek "hehe" Gmoch. Ja tam widze sporo zmarnowanego miejsca na pierwszym planie ;)

 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Jak tam postępy?
Mam parę pytań do Ciebie z racji tego że też lecę na Ledach żyrandolowych plus 2 diody cob chińskie. No i
czy też masz takie suche te liście w dotyku takie trochę szorstkie, myślę czy to wina tych świateł czy może wilgotności niskiej? Próbowałeś podnosić, opuszczać to światło i czy rośliny reagowały opuszczając liście lub podnosząc?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół