nasiona marihuany

1xThe Church®Feminised from Greenhouse 3xVooDoo® Feminised from Dutch Passion

Wyszukiwarka Forumowa:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
W tym roku o9' występują :

1x The Church Feminised Greenhouse
3x 3xVooDoo Feminised from Dutch Passion
]

Nasionka od www.cannabis.fr.pl

wczoraj tj 22, nasinka sie moczyły cała noc na wacikach a dzis poszły w ziemie do pojemniczków,w początkowej fazie będą pod oswietleniem sztucznym 3x37W.
Jak coś zacznie wychodzić z ziemi zaczne dodawać fotki :)

Mozecie dac kilka buszków za trud w który to wkładam :)

Peace
 
Ostatnia edycja:

stfu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2008
Postów
426
Buchów
4
czy wam tak ciezko zrozumiec zeby czekac az puszcza kielki ? oby wykielkowalo bo widze ze ze femi, szkoda by bylo nasion
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
wiem :) w sumie mogłem tak zrobić :pl: pospieszyłem sie zbytnio, w sezonie 08' zrobiłem tak samo i wszystko poszło ok !
Bądźmy dobre myśli ..
 

poskromiony

Member
Rejestracja
Paź 10, 2008
Postów
9
Buchów
0
Ja zrobiłem podobnie w tym roku z pierwszą moja partią nasion. Na noc dowody, napęczniały i do mini- doniczek. 5/5 wykiełkowało i ma się dobrze, więc nie sądzę, żeby też ci się nie udało. Ponoć bardziej ryzykowana metoda, ale też działa.

edyta:

Sory mój błąd. Przeczytałem, że wrzuciłeś je do naczynia z woda a nie na waciki. W takim razie nie za dobrze to zrobiłeś.
 
Ostatnia edycja:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Sory mój błąd. Przeczytałem, że wrzuciłeś je do naczynia z woda a nie na waciki. W takim razie nie za dobrze to zrobiłeś.

nie , były na wacikach :) w zeszłym roku pływały sobie w szklance ..
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
jednak wyciągnołem nasionka z doniczek i powędrowały spowrotem na waciki, w boxie było ciepło i ziemia wysychała nie pusciły kiełków
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0


Dożuciłem jeszcze dwa nasiona na waciki i juz 2 dni leżą i nic ! czyli z 6 nasion wykiełkowało tylko 2 w tym jedno darmowe, ale mi sie paczka trafiła ..
Zastanawia mnie czy nie była to jakaś stara paczka nasion, bo na odwrocie jest Dutch Passion BV 2006 , czy tak jest na każdum opakowaniu?
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Nie mam pojecia stary ale skoro masz tylko tyle roslinek to sprobuj wrzucić im mega dużą donice i trzymać na 20/4 albo 24/0 żeby jk njszybciej w boxie nabrały masy a potem pobrać klony te ukorzenić a matki wysadzić... Jeszcze cos z tego będzie...
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
oklej jakąś taśmą te kubeczki koniecznie. przecież korzenie rosną po ciemku
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
jutro tak zrobie , ale w porównaniu z roślnkami z zeszłego roku tj. passionami#1 to bardzo słabo rosną dodam jeszcze ze z tamtych mi wszystkie wykiełkowały. No zobaczymy jak sie będą zbierać.
 

stfu

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2008
Postów
426
Buchów
4
jak sie nie umie kielkowac to tak jest, wiecej teori a pozniej praktyka
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
jak sie nie umie kielkowac to tak jest, wiecej teori a pozniej praktyka
tz. ? chodzi Ci o waciki ? w zeszłym sezonie sionka pływały, nie było zadnych wacików ! i wszystkie puściły. teraz dwie ostatnie położyłem na waciki i tez nie kiełkują wie nie ma w tym mojej winy , nie wiem o co Ci chodzi ..
 

dziubas

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2008
Postów
45
Buchów
1
Przecież wrzuciłeś je dopiero wczoraj jeszcze mają czas jak nie wyjdą w ciągu tygodnia dopiero zacznij panike:)
Ja tam zawsze wrzucam do wody na kilkanaście godzin robię precrushing, na waciki i jak kiełki są odpowiedniej wielkości to dopiero do gleby.
 
Ostatnia edycja:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
2 leżą juz tydzień. te co dorzuciłem leżą 2 dni .. teraz juz 3 i nic sie nie dzieje .. nie panikuje no ale 2 to jest mało wiec troche mnie to przygnębia po za tym jak coś pujdzie nie tak i padnie jeden albo oba
 
G

Gość

Guest
a te co leżą 2 dni to napęczniały? jak tak to wal prosto do ziemi. Z tymi 2 co tydzień leżą też możesz tak zrobić ale wątpie że coś wyjdzie ale próbój
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół