nasiona marihuany

1xThe Church®Feminised from Greenhouse 3xVooDoo® Feminised from Dutch Passion

Wyszukiwarka Forumowa:

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
Nie outowiec tu , ale podoba mi sie .
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
mam jeszcze pytanko do growerów , zauważyłem na szczytach topów nie na wszystkich ale na tych bocznych , ze włoski zrobił sie takie bronzowe jakby upalone, czy to może być spowodowane niskimi temperaturami w nocy czy moze przypaliłem troche plantonemK bo leje 200 % dawki 2x w tygodni ?
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Kosa

Pogoda do bani wiec poszedł mahoń pod kose, przedwczesnie ale zawsze coś bedzie :D
Wisi do jutra w stajni, jutro pozbede sie lisci i do słoika :)



Foty po ponieważ nie miałem jak zrobic zdjec wczesniej.
Ile obstawiacie g? :)

2 dni przed herveste:



Jeszcze dodam jakieś foty może nawet jutro więc nie zamykam oficjalinie.
 

P@trik

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2008
Postów
329
Buchów
0
Bidy niema ale mogłeś jeszczse zaczekać.Pytałeś o fotki tuż przed scięciem,ale nie posiadam niestety...Kurfa..spokojnie by rosły do póki nie spadła by temperatura w nocy poniżej 0...Ja dopiero wtedy ostatnią sciąłem.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
wiem że by rosły ale pleśn sie zaczeła pojawiać ! Ty miałeś swojego pod folia i to jest duża różnica nie ma tyle wilgoci jak pada !
Zaczynam ja obierać ale zbytnio nie mam czasu jak skoncze to puszcze foty materiału :)
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
ile tego bedzie tego jeszcze nie wiem , roslina była słabo nasłoneczniana tylko od jednej strony i to dopiero od 12 tej jedna strona praktycznie nic nie spuchła. No i fakt ze kwitła tylko 5 tyg i 2 dni jakos tak. Gdyby postała jeszcze ze 3 to by była fajniuśka :) hehe ale jak mowią lepszy rydz niź nic :D
Nie mam nawet czsy jeszcze jej do konca obrać z ilsci, ale już część zrobięłm.
Mam nadziej ze jutro zorganizuje się i dokończe dzieła.
Zapach troche zanikł od wczoraj z tego co zaopserwowałem, ale dalej daje jakimis owocami czy sam nawet nie wiem czym do konca.. ciężko okręślić naprawde.
Przetestowąłem z kumplami z 1g tych odrostów od łodygi praktycznie przy samej ziemi i ledwo rozwiniere i efekt był bardzo zadawalajacy. Aż nie mogę sie doczekac jak będą smakować te od góry :jaraczz:
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0


Ostatnie obiecane zdjęcia :)

Wynik 4 słoje, 4,25L 1,5L 1.0L i 0,4L
jak myślicie ile tego na oko jest, a raczej bedzie po cąłkowitym wysuszeniu?.
Trche tego wyszło myślałem ze bedzie tego mniej ...
 
E

eatjpiaser5

Guest
143g jeśli sobie tak luźno w tych słoikach siedzą :D a jak nie luźno to może być tylko więcej
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Te dwa najwieksze to są zbite na maxa bo sie nie miesciło :0
moze bede miał wage to sie okaże kto wytypował trafnie :D
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
600g jesli moge sie przylaczyc do licytacji tak ogladam fotorelki i ta mi sie bardzo podobala i nabralem smaka na voodoo gratulacje
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
fajna odmiana tylko klimat troszke nie taki w polsce i słobo dochodzi ale zawsze coś :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół