nasiona marihuany

Usuwanie profilu/zakładanie nowego - KOMUNIKAT!

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jo,

Jeżeli z jakichś przyczyn postanowiliście usunąć swoje konto na forum (można to zrobić samodzielnie w ustawieniach profilu), a za jakiś czas założycie nowe, to nie ma możliwości zdjęcia Wam ograniczeń nałożonych na nowozarejestrowane profile. Zbyt wiele to wprowadza zamieszania. Tak że zakładając nowe konto, automatycznie zaczynacie karierę od początku ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Od powyższego nie ma żadnych wyjątków, dotyczy to wszystkich Użytkowników.

Pozdrawiam
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Usunięcie konta jest nieodwracalne i wszystkie posty/staż i przywileje bezpowrotnie utracone?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Posty zostają, chyba że jest wyraźne życzenie użytkownika żeby je usunąć, ale to tylko w solidnie umotywowanych przypadkach. Cała reszta znika.
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
A ja mam takie pytanko, na swoim profilu jak usunąć wątki które znajdują się w śmietniku ??

Czy po prostu jest to niemożliwe ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nie jest to możliwe.
 

hokej

Member
Rejestracja
Lut 18, 2019
Postów
13
Buchów
1
Chciałbym żeby któryś moderator lub administrator usunął wszystkie moje posty (sam nie moge tego zrobić)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
A jaki jest tego powód???
Raczej bardzo nie chętnie podchodzę do takego usuwania . . . choćby nawet dlatego ze prowadziłeś jakies tam rozmowy z innymi userami i teraz będą tam "dziury" . . . rozumiem usuwanie ukrywanie postów fotorelacji zdjęc w uzasadnionych przypadkach ale usuwanie postów ot tak?

pozatym nie łatwiej Ci usunąc konto i załozyc nowe?? ostatecznie jesteś tu od 18 dni . . . ;]
 

ChoryKrólik

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2020
Postów
176
Buchów
52
Witam, z tej strony Chory Królik. Wróciłem po przymusowych wakacjach. Chciałbym odzyskać swoje konto na, które nie mogę się zalogować po około 2 latach nieobecności. Jestem w stanie podać dane i wszystko co się znajduje na moim starym koncie w celu weryfikacji. Proszę administrację o kontakt.

Kic kic kic
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół