nasiona marihuany

VapCap M

Wyszukiwarka Forumowa:

StaryRower

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2015
Postów
56
Buchów
0
Powiem Wam że jestem zachwycony jakością tego produktu. Tak jak poprzednicy pisali, jedno nabicie starcza żeby bardzo dobrze wprawić się w relaksacyjny nastrój. Urządzenie bardzo dobrze działa przy korzystaniu z zapalniczki żarowej, aczkolwiek niedawno moja wyzionęła ducha i tymczasowo korzystam ze zwykłej - efekt jest słabszy. W urządzeniu po pewnym czasie zbiera się nagar który trzeba wyczyścić, ja zapewne zrobię to poprzez wymycie VapCapa w benzynie ekstrakcyjnej oraz wodzie z szarym mydłem.
 
S

ShelbyGT

Guest
Ten nagar to dobry koncentrat, ja zawsze staram się go zebrać jak najwięcej przed gruntownym czyszczeniem. Później dodaję do suszu w komorze.
Zamiast benzyny ekstrakcyjnej polecany jest izopropanol ale to chyba większej różnicy nie zrobi.

Ogólnie po 3 miesiącach intesywnego użytkowania (codziennie około 10 nabić i każde podgrzewane kilka razy) jestem bardzo zadowolony z vapka.
Raz upadł na capa i na kancie zrobiło się lekkie wgłębienie, zdarzyło mi się po tym z dwa razy przypalić lekko susz i dwa razy właśnie punktowo pod tym wgnieceniem na capie. Ale działa dalej prawidłowo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół