nasiona marihuany

Auto Viking Thor

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Siema

Jak podaje producent ma to coś z amnezji. Miał ktoś to kiedyś i może sie wypowiedzieć czy faktycznie czuć amnezje? Noo i jak z mocą?

Najlepiej było by to porownać z Vikingiem AK. Rozmyślając nad outem 2018 są to moi faworyci tylko nie wiem ktorego wybrać
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Przy autoflo raczej wątpię byś znalazł wiele cech Amnesi.Automaty prawie wszystkie zawsze odbiegają od sezonów.Dla przykładu podam Amnesia Haze AF .Paliłem różne i poza nazwą nic z AH nie było :) Ale niech wypowie się ktoś kto miał te VIKINGI,może ma inne zdanie.Moje jest takie że w automacie się nie doszukasz sezona.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,995
Miałem w 2016 Viking Thor jedną sztukę, jest w fotorelacji.
Fazy po niej nie pamiętam ale moc była konkret. Znajomy opisał ją tak:”jakby ci ktoś młotkiem za***ał”.
Długo o nią później ludzie pytali. Możesz brać śmiało.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Miałem w 2016 Viking Thor jedną sztukę, jest w fotorelacji.
Fazy po niej nie pamiętam ale moc była konkret. Znajomy opisał ją tak:”jakby ci ktoś młotkiem za***ał”.
Długo o nią później ludzie pytali. Możesz brać śmiało.

Widziałem widziałem i Twoja relke i inne, i trzeba przyznać, że piękne krzaki rosną. Teraz tylko pytanie jak z mocą.
Dałeś świetną recenzję i to pewnie w strone thora się będę kierował.
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
Widziałem widziałem i Twoja relke i inne, i trzeba przyznać, że piękne krzaki rosną. Teraz tylko pytanie jak z mocą.
Dałeś świetną recenzję i to pewnie w strone thora się będę kierował.

jak chcesz to podrzuce Ci fotki kilku tegorocznych automatów od nordena.
przetestowałem wszystkie, ale na forum już relek nie zakładam :)
thor raczej duuużo słabszy od AK Vikinga, viking blue trochę mocniejszy od thora
 
Rejestracja
Lis 26, 2017
Postów
10
Buchów
0
5gFM masz pelna skrzynke, nie moge wyslac pw, moglbys podrzucic mi jakies fotki jak to rosnie i w jakich warunkach i przede wszystkim jak oceniasz viking ak pod katem komercyjnym, idzie to porownac do palenia po 4-5 dyszek w duzym miescie? czy widac i czuc ze to polski out?
pozdrawiam i czekam na odzew
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
5gFM jak możesz to wrzuć tu po fotce dwie z z każdej odmiany. Je chętnie zobaczę, a może komuś jeszcze się przyda.
Mistrz kamuflarzu ja też bardziej komercja. Dla siebie zoatawiam po pare gram do wapowania i tyle. Dlatego też chętnie poznam odpowiedź.
Bo długich przemyśleniach automatami na ten rok będą AK Viking. Dużu plon, duża moc - będzie się działo. Do tego oczywiście sezony i półautosy od grzech.
Pozdro i czekamy na foto 5gFM
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół