nasiona marihuany

Advanced Nutrients ppm

Wyszukiwarka Forumowa:

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
Ostatnio napisalem do AN z paroma pytaniami i powiem wam odpisali bardzo szybko a zapytania byly zwiazane
Dozowaniem ich nawozów dla automatycznych odmian zacytuje orginalne wiadomosci

"Or if you can show me how much ppm should i get on veg stage and flo early and full blooms , and i dont have experience with AF and from that i read i should not exceed 650ppm on full blooms , i checked ppm after adding 4ml a+b + b52 to 3Lwater( 007ppm ) and show me 560ppm and it was not full dosage what was recommended in AN calculator..."

Krotko zapytalem czy moga mi powiedziec jakir ppm powinno byc na wegu , we wczesnym flo i juz w ostrym flo, poniewaz z tego co wiem af nie potrzebuja zbyt wiele nawozow...

odpowiedz byla szybka

When using our pH perfect line of nutrients,

There tend to be many other components besides dissolved fertilizer in the water. (eg. pH buffers, humic and fulvic acid, amino acids etc...)



Because of this, an electrical conductivity (EC, TDS, PPM) reading can be difficult for the grower to properly ascertain.



Instead of reading the PPM/EC, we recommend following our nutrient calculator, but starting off at 1/4 strength of your base nutrient for small clones and seedlings,

gradually working your way to full strength as the plant matures over a period of 3-4 weeks.


Wiec generalnie odsylaja do tabeli i tyle ; czy to ciśnienie żeby sprzedawac wiecej produktu czy zeczywiscie ppm nie ma znaczenia ze wzgledu na różne rzeczy oprocz nawozów rozpuszczone w zupie na ich suplach.

Co myslicie albo wiecie z doświadczenia? ?

Dzisiaj zrobilem zupe na flo według tabeli i jeszcze nie dalem big buda a pokazuje już ppm1100
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Ogólnie to ja nigdy nie osiągnałem maxa,max dla mnie to jest 3ml/l bazowych,a EC max to 2,6 jak robie woda ma 0,4 u mnie.
Ph perfect działa perfect XD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół