nasiona marihuany

Książka o MJ

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Siema Pany, szukam książki o tematyce konopnej, lecz musi być w polskojęzycznej wersji. Książka dla trochę wyżej niż amatora, tak mi sie przynajmniej wydaję i raczej o uprawie IN, choć może też byc połaczone z outem, macie jakieś propozycje? Może jakiś ciekawych autorów znacie? Może macie jakieś ciekawe tytuły w swoich domach to pochwalcie się, wszystkich częstuje buchem :spalony:
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Ogólnie dostępne są ksiązki Mr jonsa czy jakos tak o uprawie in jak o out
Miałem o uprawie in i szczerze duzo sie z niej nie dowiedziałem, cos o promieniowaniu par, coś i insektach, podstawy ina.
Fajnie było wyliczone i jak to robić by dobrac wentylator do wielkości namiotu
Można poczytać ale raczej dla początkujących
zakupiłęm w jakimś grow sklepie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Po Polsku żadnej ciekawej nie znajdziesz. Mr Jose albo ABC uprawy to raczej książki dla początkujących. Ja kupuję z zagranicy po angielsku bo u nas bieda z fachową literaturą w tym temacie.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
What plant knows Daniel Chamovitz 2012. Nie o MJ stricte , ale dobra wiedza o zachowaniach rośliny, mi się bardzo przydała. Koniecznie dobry angielski, bo do łatwych nie należy.
Polecają ją też na GrowWeedEasy ;)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
czyli se nie poczytam bo ja z ang. noga jestem :D w szkole tylko rusyfikacja i germanizacja, no cóż, weż śmieszek nagraj mi jakiegoś audiobuka :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół