nasiona marihuany

Afghan kush special

Wyszukiwarka Forumowa:

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Miał ktoś z tym jakąś styczność ? Mam zwykłego afghan kusha z wos i nie wiem czy brać tego afghan kush specjal, zastanawiam się jeszcze nad vanilla kush od barneya a o nim są na forum pozytywne opinie. Ogólnie szukam jakiegoś hardcorowego kusha kanapowca w huy.
 
1

10001

Guest
CBD Yummmy jest za***iste mocna faza i jeszcze lecznicze działanie
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
miałem i jedną i drugą w jednym boxie.powiem tak.zdecydowanie odradzam.uprawa była w mieszance coco/soil,przebiegała super bezproblemowo.Planty otrzymały 45 dni wega ,były poddane podwójnemu toppingowi i wyrosły ogromne.Zaindukowały dość szybko,coś około 8-9 dni.Po czym stały jakieś 60-65 dni na flo.Wyglądały jak z obrazka,były piękne!Tak jak u producenta na zdjęciu.Ale z mocy nie byłem zadowolony.3/10.Outdoory przy tym to był mocarz.Do tej pory nie wiem czemu tak się stało bo uprawa przebiegła na prawdę pomyślnie.Ktoś na forum miał taki sam problem i był zawiedziony jakością z tym że innego straina ale również znanej marki.Gdzieś chyba w smoke reportach to nadal jest i nie uprawiał tego amator.Tyle ode mnie kolego_Osobiście podziękowałem WoS. Nie chce od nich już nic.Aaaa w smaku i aromacie ok,ŕ la haszysz.pozdrawiam

ps.wiecie może jaka przyczyna może być że temat nie kopał? nie ma mowy o błędach growera zaznaczam z góry!ścinane przy 30% bursztynów.
A vanilla kush paliłem u barneya w coffiku w Amsterdamie. Przeciętny buch.Raczej do kanapy Cię nie przyspawa.Nawet żona moja go paliła a tolerancja u niej wynosi 0 bo pali raz w roku.Jej nie poskładało to na mega RAUSZ nie licz.Chcesz fajną indice?Polecam Black Domina.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Jak chcesz cos w wersji fem, co bedzie na prawde jak kush ***alo i w czerep, i po nosie, to ja bym proponowal The OG#18 od Reserva Privada.Mialem ze 2-3 razy po kilka krzakow i jesli chodzi o walory smakowe, zapachowe i moc, to jest za***isty.Troche trzeba powegowac, bo nie zapie****aja tak szybko ze wzrostem, ale jak dasz ze 4 tyg i obedzie sie bez problemow, to powinno byc wystarczajaco duzo czasu, zeby plant podrosl odpowiednio do przelaczenia.Dla powrowniania moje wygladaly mniej wiecej tak po ok.30 dniach wegetacji, juz nie pamietam dokladnie.



Plon niezbyt duzy daje, co tez oczywiscie zalezy od skilla, warunkow, swiatla, wielkosci donicy, itd., ale jakosc naprawde ok.Mialem pare krzakow tez z Dinafem(OG Kush), gratisowe w oryginalnych paczkach producenta i lipa.Zero zapachu, czy smaku w strone kush.Z DNA kiedys tez mialem 3 Holy Grail Kush, ktory jest krzyzowka The OG#18 i tez moge polecic.Jakies banany mi sie tam trafily o ile pamietam, ale pestek nie bylo, albo nie za duzo :D W kazdym razie na pierwszym miejscu OG z Reservy bym postawil z tych co palilem.
 

Bakumiej

New member
Rejestracja
Wrz 7, 2017
Postów
3
Buchów
0
Witam. Czy miał ktoś styczność z odmianą Afgan kush x skunk?? Duża rośnie? Na indor?
 
1

10001

Guest
Możesz posadzić na indoor każdą odmianę outdoorową.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół