nasiona marihuany

Efekt Ebnera. Używając tej metody można by zwiększyć plon dowolnej rośliny kilkukrotnie.

Wyszukiwarka Forumowa:

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Artykuł z YT


https://www.odkrywamyzakryte.com/efekt-ebnera/

http://rexresearch.com/ebner/ebner.htm

O co tu chodzi? Pomiędzy dwie żelazne płytki pod bardzo wysokim napięciem wsadzano różne rzeczy. Nasiona normalnej paproci urodziły jakiś wymarły gatunek z czasu dinozaurów.
Kukurydza urosła taka z 7 do nawet 13 kolb. Normalne kukurydze na polu mają najczęściej jedną kolbę.
To samo pszenica - znacznie mocniejsza i lepszy skład. Taka super pszenica miała więcej białek więc bardzo zdrowa.
Potem eksperymentowano z małymi jajkami pstrągów czy jak to się nazywa - ikra. Wyrósł jakiś super pstrąg, też co wyginął 150 lat temu, mega wytrzymały sk***ysyn z dobrym mięsem xD Firma która nadzorowała badania zrobiła patent a potem sprawa ucichła na 20 lat aż patent wygasł. Teraz syn jednego z wynalazców upublicznia wszystko, i są schematy i tak dalej na internetach. Najlepsze że ludzie publikują efekty sami i widać że działa.

Na internecie jest filmik Niemca który zrobił urządzenie, z normalnych nasionek urosły mu 52 pomidory w 3 tygodnie. Regionalna niemiecka telewizja o nim pokazywała.

Jestem zdecydowany się spróbować i zbudować mechanizm. Wsadzę jakieś nasionka regular, chyba że bym dostał z jakiegoś open seeds i zobaczę co wyrośnie.

Może jakieś super zioło będzie!!
Sama natura i jakiś mega koks.
Jestem ciekaw co by urosło na OUTDOOR z takimi stworami.

Dajcie znać czy ktoś chce budować :D
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Weź pożyczkę na pestki, prawdziwi naukowcy chodzą głodni, powodzenia w eksperymentach!
Zasiadam na widowni. :nachosy:
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
czytam o tym od godziny :D pestki ch*j kupie sobie ale żeby to zbudować i mnie nie zabiło będzie sztuką na all jest gotowe coś nazwa taka WEJSCIE WYSOKIEGO NAPIĘCIA ZASILANIA Z 2-10KV dla oczyszczacze powietrza, oil fume oczyszczacz powietrza jonizato WPISAC W ALII tylko do czego to? :D
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
czytam o tym od godziny :D pestki ch*j kupie sobie ale żeby to zbudować i mnie nie zabiło będzie sztuką na all jest gotowe coś nazwa taka WEJSCIE WYSOKIEGO NAPIĘCIA ZASILANIA Z 2-10KV dla oczyszczacze powietrza, oil fume oczyszczacz powietrza jonizato WPISAC W ALII tylko do czego to? :D

widziałem że ludzie robią generatory z trafopowielaczy z telewizorów
np tu


lub te Ruski za***iste


ale to są same generatory wysokiego napięcia, tutaj jest o tym do nasionek


 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Gdybyś użył o kilka więcej przecinków i kropek, to może byłbym w stanie zrozumieć Twoją wypowiedź. :crazy:

Weź ty koleżko już zluzuj z tym spamem forumowym, bo zdecydowanie tego za dużo.
 
M

Manto

Guest
Do pomidorów się nada i ogórków ? . Nada teraz doczytałem :) .
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Tez o tym czytalem. Ale stanalem bo sie na elektronice w ogole nie znam. Dam ci nasiona tylko to zbuduj :)
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Gdybyś użył o kilka więcej przecinków i kropek, to może byłbym w stanie zrozumieć Twoją wypowiedź. :crazy:


Jak bym dostawał 5 zł za każdym razem gdy to słysze byłbym bogatym człowiekiem :)

Znam ludzi których łamana poszczyzna razi w oczy może do nich należysz :)

Pisałem to leko rozkojarzony po 10 h pracy leżąc po ciemku na łóżku na klawie bezprzewodowej więc tak pisze ;D

Ale mniejsza z tym, do sedna. Jeśli można kupić na alii za 20 dolców coś co podepne do mat podkladek jakiś w trakcie kiełkowania i da mi + do plonu jestem w stanie zaryzykować, ale znająć moją smykałkę do elektryki (wybiłem kiedyś prąd na słupie) :p obawiam się nagrody darwina i szybkiego K.O jęsli ktoś wie lub będzie to budował przyłącze się jak najbardziej ;)

POZDRAWIAM!
 

Kailll

Member
Rejestracja
Paź 8, 2017
Postów
22
Buchów
0
Bardzo ciekawe. Czekam na jakąś fotorelacje z takich pestek :D
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Faktycznie ciekawy temat, wszystko publicznie od ponad roku. Aż dziwne że mało o tym informacji aby ktoś to testował, dokładnie sprawdził.

Macie bezpośrednie linki do 2 patentów:

Kod:
http://emediapress.com/wp-content/uploads/2016/11/US5048458A.pdf
http://emediapress.com/wp-content/uploads/2016/11/NZ229689A.pdf

Linki znalazłem tutaj:

Kod:
https://emediapress.com/2016/11/03/primeval-code/
 
O

OdcieńZieleni

Guest
bardzo ciekawy art., intrygujący wręcz, ciekawe czemu to tak wszystko przycichło, jak wiadomo producenci nie lubią jak coś działa za długo, coś daje za dużo plonu, coś co jest niezawodne, małoskomplikowane.. w nowym roku odpalam boxa 60x60 + 150hpsa i zobaczymy jak to wyjdzie, trzeba przemyśleć i zweryfikować eksperyment.
 
S

sub

Guest
Artykuł z YT

Na internecie jest filmik Niemca który zrobił urządzenie, z normalnych nasionek urosły mu 52 pomidory w 3 tygodnie. Regionalna niemiecka telewizja o nim pokazywała.

Rozumiem, że były to normalne nasionka ogórka? i wyrosło mu z 52 sztuk - 52 sztuki pomidorów?
Ja słyszałem o takim cudzie - ludzie zostawili pod opieką sadzonki pomidorów a one w cudowny sposób zamieniły się w konopie. Policja niestety składała się z samych niedowiarków.

Dajcie znać czy ktoś chce budować :D

Ja zbuduje - tylko muszę najpierw skończyć moją rakietę międzykontynentalną.

coś jak miczurinizm i łyseckizm ;)

Profesorze Łysenko, proszę mi powiedzieć, czy dobrze zrozumiałem pańską tezę: jeżeli rolnikowi ocieli się krowa i ten rolnik obetnie cielętom uszy, następnie te cielęta wydadzą na świat kolejne cielęta i im też obetnie uszy, i tak przez wiele pokoleń, to w końcu otrzymamy rasę krów rodzących się bez uszu?
– Tak, dokładnie o tym mówi moja teoria.
– To proszę mi wyjaśnić, jakim cudem na świecie wciąż rodzą się dziewice?

O co tu chodzi? Pomiędzy dwie żelazne płytki pod bardzo wysokim napięciem wsadzano różne rzeczy. Nasiona normalnej paproci urodziły jakiś wymarły gatunek z czasu dinozaurów.

Paprocie nasienne ? :) Dam kilo złota za nasiona paproci ;] Może to także były nasiona yotubowych ogórków?

Tu jest opisany cudowny promień powieść historyczna --> https://wolnelektury.pl/media/book/pdf/bulhakow-fatalne-jaja.pdf

Bezpośrednio w ślad za żabami, które opustoszyły ten pierwszy oddział gołych gadów, który zgodnie ze sprawiedliwością nazwany był klasą gadów bezogonowych, przeniósł się do lepszego świata niezmienny stróż instytutu, stary Włas, nie zaliczony do klasy gołych gadów. Powód śmierci jego zresztą był ten sam, co i u biednych gadów, i Piersikow określił go od razu
— Brak pokarmu!
Uczony miał zupełną słuszność: Własa trzeba było karmić mąką, a żaby robakami mącznymi, lecz gdy tylko zginęła pierwsza, znikły i drugie. Piersikow pozostałe 20 egzemplarzy ropuch spróbował przenieść na karmienie karaluchami, lecz i karaluchy gdzieś przepadły, wykazując przez to swój złośliwy stosunek do wojennego komunizmu. W ten sposób i ostatnie egzemplarze trzeba było wyrzucić do śmietnika na podwórzu instytutu.

Polecam - cudowny promień i pomyłka z jajami - zamiast kurczaków gigantów.. - inwazja strusi krokodyli i innego tałatajstwa - prawie zniszczyła.. potyczki z oddziałami czeka.
to chyba lektura? ;]

Może by uzyskać cudowny promień ze światła słonecznego jak w fatalnych jajach - inwazja konopnych gigantów - niszcząca wszystkie inne uprawy .. nie do zatrzymania zimą- w końcu to nie krokodyl - po roku nic innego na świecie nie rośnie tylko gigantyczne lasy konopi indyjskich... etc.

Ała absurd wątka skroplił mi sie na suficie.
 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Artykuł z YT

O co tu chodzi? Pomiędzy dwie żelazne płytki pod bardzo wysokim napięciem wsadzano różne rzeczy. Nasiona normalnej paproci urodziły jakiś wymarły gatunek z czasu dinozaurów.


hmm, to jak się podłączę pod linię wysokiego i wsadzę tam wyngiel to mi diamenty zrobi?


to tak tylko na marginesie z tymi żelaznymi klockmi: efekt łuku


a tu w razie czego żeby o izolacji pamiętać

 
S

sub

Guest
hmm, to jak się podłączę pod linię wysokiego i wsadzę tam wyngiel to mi diamenty zrobi?

To pilnie strzeżona tajemnica, ukrywana przez producentów diamentów - gdyby to wszyscy wiedzieli poszli by z torbami.
Jak zawsze gdy nie wiadomo o co chodzi jest to spisek "iluminatów" a naukowcy to w ogóle zajmują się jedynie ukrywaniem zakazanej prawdziwej wiedzy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół