nasiona marihuany

Efekt Ebnera. Używając tej metody można by zwiększyć plon dowolnej rośliny kilkukrotnie.

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Czekam "w napięciu" hue hue taki elektryczny żart :) sprawdź na jakiejkolwiek odmianie - opisywane efekty powinny być widoczne gołym okiem. Porównując do kukurydzy z jedną kolbą a po Ebnerze ma minimum 7 to jest 700% wzrostu wielkości plonu. Niech będzie skromne 100% - też nie przeoczysz.
Nasiona o tyle problematyczne, że ciężko porównać - w jednej trafisz takie feno, w drugiej inne.
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Czekam "w napięciu" hue hue taki elektryczny żart :) sprawdź na jakiejkolwiek odmianie - opisywane efekty powinny być widoczne gołym okiem. Porównując do kukurydzy z jedną kolbą a po Ebnerze ma minimum 7 to jest 700% wzrostu wielkości plonu. Niech będzie skromne 100% - też nie przeoczysz.
Nasiona o tyle problematyczne, że ciężko porównać - w jednej trafisz takie feno, w drugiej inne.

na landrace bys mogl testowac :sunny:

generalnie to ja na forum się nie chwaliłem ale zamówiłem jak temat był jeszcze aktywny te graty, jedna paczka przyszła po paru miesiącach, druga nie, ciekawa sprawa,

metodologia to pewnie dalsza sprawa jak urządzenie będzie działać, ale tutaj zaczynają się schody bo były badania na uniwersytecie rolniczym w krakowie tej metody na ziemniakach i potwierdzono zmiany, ale okres inkubacji ziaren był dłuższy niż typowe leżakowanie nasionek na ręczniku papierowym, może zrobię inkubatorek w rodzaju miejsce na doniczkę + LED nad rośliną i coś w tym stylu? nie wiem jeszcze też jaki poziom pola ustawić, przetwornica daje z tego co widzę napięcie wejściowe 12-30V co daję na wyjściu 9600-24000V więc bardzo wesoło, ciekawa sprawa !

jak ktoś jeszcze chce robić to się może przyłączyć w sumie hehe
 
D

DarkMessiah

Guest
Ja bym kupil te maszynke co maja na tej ich stonie ebner mu jest ale tylu hajsuf dac 400e duzo chca za to. Skladac sie nie chce ale zawsze mozsze dac krok po kroku jak to zbudowac :D to i kowalski zbuduje. Ale napisze ze na wlasne ryzyko bo to jest smierc na miejscu ja sie kolo do tego podlaczy :freak:

Pozdro
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Ja bym kupil te maszynke co maja na tej ich stonie ebner mu jest ale tylu hajsuf dac 400e duzo chca za to. Skladac sie nie chce ale zawsze mozsze dac krok po kroku jak to zbudowac :D to i kowalski zbuduje. Ale napisze ze na wlasne ryzyko bo to jest smierc na miejscu ja sie kolo do tego podlaczy :freak:

Pozdro

no wiesz, na drodze jak mijają się 2 auta co mają po 90kmh to zderzenie jest przy prędkości 180kmh, a jakoś miliony ludzi jeżdżą i żyją
w gniazdku gdzie masz prąd do żarówki również może pokopać a jednak przy komputerze siedzisz
jakie z tego wnioski ?

ta maszynka na stronie ebner sam autor napisał że to tylko dla kogoś kto ma dużo wolnego hajsu a jak coś to on bardzo chętnie udostępnia schematy na stronie, coś podobnie jak z projektem od pana fizyka Keshe co słyszałem

pożyjem zobaczym!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół