nasiona marihuany

2 tygodnie na oknie

Wyszukiwarka Forumowa:

LastMan

Active member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
25
Buchów
0
Witam chciałbym się dowiedzieć co się stanie z roślinka (wczesne flow) jeżeli wyjmę ja teraz z boxa światło 12/12 i postawie na 2 tygodnie przy obecnej pogodnie na oknie czy się wyciągnie po sufit czy porostu topy się nie zbiją? Dziękuje za wszelkie porady, komentarze i proszę o nie pisanie żeby zostawić w boxie itp nie w chodzie w grę ta opcja. Pozdrawiam
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
Mi obecnie nawet mięta zdechła na oknie ;] Za mało światła. Papryczki habanero straciły pąki . Nie ryzykował bym wyjmowania MJ bo może zakończyć to się zejściem śmiertelnym dla roślinki ;] Wszystkie wymienione roślinki wyjąłem z grow box-a bo się MJ rozpychała... I postawiłem na parapecie południowego okna.
 

LastMan

Active member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
25
Buchów
0
Troszkę za mało napisałem wiec będzie stała w domu przy oknie w cieplutku przy kaloryferze i oczywiście będzie miała wodę wiec w takim wypadku ?
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Wyciągnie je w ch*j topki powinny być bardzo małe i porozrzucane jest niesamowicie mało światła teraz masz przecież z 6h dziennie
 

LastMan

Active member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
25
Buchów
0
Wyciągnie je w ch*j topki powinny być bardzo małe i porozrzucane jest niesamowicie mało światła teraz masz przecież z 6h dziennie


Rozumiem ale czy przez 2 tygodnie jest w stanie np. urosnąć 30 cm do góry? A po dwóch tygodniach jak wrzucę z powrotem do boxa to może jeszcze się coś uratuje z tego jak sadzisz kolego?
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Ciezko mi powiedziec na 100% ale w mojej opini spokojnie przezyje, nie bedzie jakos wspaniale ale to zawsze Twoje. No jak musisz to musisz mozesz dac znac jak sie trzyma po tych 2 tygodniach :p
 

LastMan

Active member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
25
Buchów
0
Dla zainteresowanych po dwoch tygodniach na oknie troche sie wyciagnela topki powstale z samych bialych wloskow i chyba nie ma sensu juz jej pakowac spowrotem do boxa bo wiele nie urosnie wydaje mi sie ze lepiej wrzucic nowe. Ale moze ktos ma doswiadczenie czy jest sens to trzymac? ( nie sa to nawet topki tylko same wlosy)
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
zarzuć jakimś zdjęciem bo białe włoski to po prosu zalążki kwiatów według twojego opisu to ja bym ją wrzucił z powrotem do boxa

---------- Post Zaktualizowany 14:55 ---------- Data pierwszego postu 14:40 ----------

to są automaty?
 

LastMan

Active member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
25
Buchów
0
Jest to normalna sezonowka, zalazki topow to byly zanim ja wystawilem na okno :p





 

haro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2017
Postów
56
Buchów
0
Wrzuć z powrotem do boxa, coś zawsze zbierzesz.
 

LastMan

Active member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
25
Buchów
0
Ja wiem ze cos zawsze, ale jak mam wziac 5 g i czekac na to jeszcze miesiac to bardziej sie oplaca wrzucic teraz 2 automaty, jak kolega uwaza? Czy to wogole spuchnie cos czy zostala takie wlochate :p
 

haro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2017
Postów
56
Buchów
0
Ja bym pociągnął to do końca, zawsze się człowiek czegoś nauczy. To jest początek kwitnienia jeszcze popuchna
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Definitywnie trzeba je wrzucić spowitej do Boxa sa faktycznie trochę opóźnione ale dopiero zaczęły tworzyć kwiaty jeszcze coś z tego wyrośnie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół