nasiona marihuany

(AF)(HPS 250W)(0.50m2)(6x K2 GGS)

Wyszukiwarka Forumowa:

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Dzień 59 bliżej niż dalej

Witam fanatyków MJ . Przy ostatnim podlaniu zrobi łem tak jak pisałem czyli dałem po 200% CTF, PK i Bosta,+ niewielka dawka biohummusa i tylko jedną roślinę tym skrzywdziłem tą która nie miała niedoborów i wyglądała najlepiej ,teraz jest troche popalona . Ogólnie zdaje mi się że rośliny po tych dawkach trochę zwolniły kwitnienie,
dlatego postanowiłem zmierzyć ph gleby , robiłem to na dwie tury po trzy rośliny. Nie wiem jak dokładnie interpretować te wyniki , mierzyłem ph wypływu ( to co pierwsze wyleciało z doniczek po żmudnym podlewaniu)

Pierwsza tura - przelewane wodą o ph 5.0
1 plant wypływ 7.2 ph to ta w ziemi z ogrodniczego
2 plant wypływ 6.5 ph
3 plant wypływ 6.4 ph

Druga tura - przelewane wodą o ph 6.0
4 plant wypływ 7.0 ph ziemia z odrodniczego
5 plant wypływ 6.4 ph
6 plant wypływ 6.5 ph

I co ph wypływu jest równe ph gleby ????? Już sam się w tym gubię

Po zmierrzeniu ph przelałem wszystkie rośliny wodą o ph 6.0 tak że po litrze z każdej spokojnie wyleciało .

Teraz za każdym razem będę ustawiał ph pożywki bo u mnie w kranie ph prawie 7.8 plus te końskie dawki nawozów
to musiało nieźle ph w górę wyj***ć .

W boxie rośliny bardzo się gniotły bardzo dużo liści więc trochę ogoliłem .

Nie wiem czym będę podlewał następnym razem zobaczę jak zareagują na te zabiegi

Warunki w szafie
dzień temp 27stC 40% RH
noc temp 20stC 64% RH

Plant 1

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Plant 2

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Plant 3

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Plant 4

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Plant 5

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Plant 6

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Razem w boxie

displayimage.php
[/url][/IMG]

Pozdrawiam
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
68 dzień Ładne zapachy

Witam wszystkich , dziś podlałem rośliny i zrobiłem po fotce ,przy ostatnim podlaniu chyba niepotrzebnie dałem 100%
dawki boosta + dwie rośliny co wyglądały najzdrowiej dostały boosta i 100% dawki PK, bo rośliny znowu delikatnie popalone , dziś poleciała sama woda o ph 6.5 ostatnio dostały też calmaga 3ml/l ale z wyżej wymienionymi nawozami
więc nie mogę stwierdzić czy pomogło.W pokoju roznosi się ostry zapach MJ mój filtr poprostu nie daje rady ale mam pomysł na nowy tylko parę kilo węgla aktywnego potrzeba, może ogarne jutro i coś pokombinuję . Topy fajnie puchną będzie co palić, jeszcze raz dzięki [MENTION=66027]Grzech[/MENTION] , paczaj sobie jak K2 zapie****...


displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Pozdrawiam
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
78 dzień

Witam ,kosa coraz bliżej liście żółkną więc trochę przyciąłem żeby wpuścić światło w dolne partie, po ostatnich dwóch podlaniach samą wodą wreszcie dostały nawozy po 100% dawki Pk, Hessi boost i calmag sensi ph, wyregulowane na 6.4
Czekam teraz na nową porcję białych włochów bo coś mało ich się zrobiło powinny jeszcze napuchnąć , myślę jeszcze raz dam nawozy i flush dalej woda z melasą do końca , jak na razie mało bursztynowych trichomów


Pozdro

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
dlaczego wchodzac w Twoje foty wyskakuje blad na galerii?

jaki wynik obstawiasz?
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Dziś konkretnie podlane wodą o ph 6.5 , Jedna roślina ładne kolorki łapie i ma najwięcej bursztynowych trichomów ,wiadomo pierwsza pójdzie pod kose :harvest: . Teraz czekam aż ziemia wyschnie zrobię flusha i po tygodniu kosa ,na dwie tury . Zostawię popkorn na doświetlenie.
a tu fajny topek

Pozdro

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
A

A$AP

Guest
Bardzo ciekawe feno :) Ni to fiolet, ni zieleń - bardzo ładny mix :p
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
najbardziej wybarwiają się krawędzie liści przytopowych i delikatnie calyxy od stożków kolor- brudny ciemny fiolet <rotfl>
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Wszystkie plany pokrzyżowane, w Poniedziałek koło 7 rano dostałem tel, że powinęli ziomka i przeszukali mu chate, a że on spędził u mnie ostatnią noc to mógł podać mnie jako alibi i w***ać mnie w niezły ambarans nie wiedząc co sobie hoduje.
Nie wiedziałem w ogóle ocb bo ziom spokojny chłopak kiedyś coś nabroił , odsiedział co swoje i od tamtej pory nic nie broi.
Bałem się, że psy mnie z nim powiążą więc pierwsze co zrobiłem ściąłem , wszystko spakowałem w worek i do torby, łodygi z korzeniami , nawet liście na hasz, po prostu całą marychuanię jaką miałem w domu nawet hasz choinkę....Wsiadłem na rower i dzida do lasu.
Zakopałem wszystko na jakies 70 cm - bałem się żeby topy nie pomarzły.
Ziomek wyskoczył z dołka we Wtorek wieczorem i co??? Okazało się, że psiarnia się pomyliła szukali Pana o takim samym imieniu i nazwisku, ale nie on był winny... Więc strzeżcie się ludziska ! Nie wiadomo kiedy smutni Panowie po Nas przyjdą - jak widać to loteria , coś im się popie****i imię i nazwisko się zgadza i już się cieszą k***y.
W Środę pojechałem po temat do lasu. 7 godzin trymowania i tak słabo wyszło bo wszystko pogniecione i pozlepiane, ale bez przypału.
Parę fotek z trymu, wagę podam jak wyschnie...
[MENTION=33194]Zacier[/MENTION] Twoje pestki już się moczą...


To materiał wyjęty z 60l worka jeden wielki zbity top
displayimage.php
[/url][/IMG]

Po trymowaniu
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Przy następnym upie podam wagę i jeszcze coś naskrobię smoke raport napewno nie będzię odzwierciedlał prawdziwego smaku bo nie było czasu na flusha ale jak wszystko wyschnie to zajaram i wam napiszę jak temat czesze po głowie

Pozdrawiam z fartem mordeczki
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Oko w oko z wagą

Witam mam zaszczyt podzielić się z Wami wynikiem końcowym.
Tak więc jestem mile zaskoczony po czterech dniach suszenia , wreszcie wszystko wyschło i waga pokazała zadowalający mnie wynik .

K2 auto- topki lekko zbite bez szału 6/10, trochę żałuję że nie zgniotłem wszystkich topów podczas suszenia ale po prostu mi się nie chciało .
Podczas oddzielania topków od gałęzi (największe szczyty zostawiłem takie do 5 cm) skręciłem bata ze szczytowego topa i muszę przyznać że mocą powala jak na auto 7/10 , za raz po zapaleniu micha się cieszy a myśli krążą w przestworzach. Zapach jak na razie siano prosto z pola, ale to dopiero wyjdzie po curringu więc nie oceniam.Jestem też mile zaskoczony co do smaku, ziele bez flusha a nie dusi nie krztusi, buchy delikatne dla gardła, posmak delikatny ziemisty .
Dużym osiągnięciem jest dla mnie 1.08g/w :flower: właśnie opijam wynik

Foteczki

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

MINUS​

displayimage.php
[/url][/IMG]

WYNIK


270g

displayimage.php
[/url][/IMG]

Pozdrawiam
 

DCBL

Member
Rejestracja
Sie 22, 2018
Postów
7
Buchów
0
Za***isty wynik jak i jakość, Robię właśnie teraz swojego pierwszefo Indoora w życiu i trzymam się właśnie tej relacji. Z fartem!
 

Kat

Member
Rejestracja
Sie 22, 2010
Postów
22
Buchów
0
Coś pięknego, jak już wielu powiedziało, hodowla bardziej uzależnia niż jaranie? piękne krzewy , super wynik!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół