nasiona marihuany

Nasiona z Aliexpress

Wyszukiwarka Forumowa:

marian.travny

Active member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
29
Buchów
0
Kurczę motyla noga intersują mnie takie geny. Jaka krzyżówka Ci wyszłą z jakich odmian. Regi? Bedziesz wysiewał w tym roku? Wiesz dzikie odmiany to jednak mogą mieć jasniejsza okrywe nasienna nie znaczy, że gorszą, ale kogo ja pouczam "rabina-mędrzeca" forumowego




Gadałęm Xi Jinping'em satry jastrzab powiedział, że nie ma problemu jutro może CI wysłać konteterowcem. Ile chcesz tych nasion kontener dwa? Bo wiesz o n w detalu nie robi... Także tego daj znać z nim idzie się dogdać sam popala nawet się zaciąga <joint>

roz***ałeś mnie , dał bym bucha ale nie mam.
:smokee:
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Kurczę motyla noga intersują mnie takie geny. Jaka krzyżówka Ci wyszłą z jakich odmian. Regi? Bedziesz wysiewał w tym roku? Wiesz dzikie odmiany to jednak mogą mieć jasniejsza okrywe nasienna nie znaczy, że gorszą, ale kogo ja pouczam "rabina-mędrzeca" forumowego

regi, regi, synu.

na moje fachowe oko - gdyby nie to, że te pestki wyglądają jak pół dupy zza krzaka wyszłaby "dobra" gandzia do palenia relaksacyjnego.
odmian? współczesny nieznany automat bo z nieopisanego mixa X, coś co przypomina radzieckie konopie*, tzw zbiegi z PGRów
*poszukaj w jutubie cyrlicą pisane "syberyjskaja konopja" czy jak to idzie. czyli to co u nas nazywają samosieją co ma funkcję autozakwitania. drugi cel projektu był taki, żeby oprócz słabej trawki zamiast mózgoczepów jakie są w modzie zrobić coś co mogłoby mieć mieszane proporcje kanabinoli - tzw równie modne lecznicze - ale to ci wytłumaczą mądrzejsi ode mnie.
co do skorupek - znam te siejki od lat dlatego zdecydowałem się ich użyć i powiem ci tak o ile można zauważyć "dziubek" po ojcu o tyle ani barwa się nie zgadza i od matki i ojca - po prostu nie lubię takich bladych nasion wyglądają jak ślepaki albo niedojrzałe.
jak bede miał pod ręką aparat to ci fote podrzuce he sam ocenisz, he

bym zapomniał, nie nie stereotypowy niski ruderalis jeśli o tą sybiriadę chodzi jak również nie - coś co przypomina te finole itp. prawdziwy zsrr'owy landres :sunny:

https://www.youtube.com/watch?v=_yN60Rgv_Kw - takie jak na poczatku.
 
Ostatnia edycja:

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
regi, regi, synu.

na moje fachowe oko - gdyby nie to, że te pestki wyglądają jak pół dupy zza krzaka wyszłaby "dobra" gandzia do palenia relaksacyjnego.
odmian? współczesny nieznany automat bo z nieopisanego mixa X, coś co przypomina radzieckie konopie*, tzw zbiegi z PGRów
*poszukaj w jutubie cyrlicą pisane "syberyjskaja konopja" czy jak to idzie. czyli to co u nas nazywają samosieją co ma funkcję autozakwitania. drugi cel projektu był taki, żeby oprócz słabej trawki zamiast mózgoczepów jakie są w modzie zrobić coś co mogłoby mieć mieszane proporcje kanabinoli - tzw równie modne lecznicze - ale to ci wytłumaczą mądrzejsi ode mnie.
co do skorupek - znam te siejki od lat dlatego zdecydowałem się ich użyć i powiem ci tak o ile można zauważyć "dziubek" po ojcu o tyle ani barwa się nie zgadza i od matki i ojca - po prostu nie lubię takich bladych nasion wyglądają jak ślepaki albo niedojrzałe.
jak bede miał pod ręką aparat to ci fote podrzuce he sam ocenisz, he

bym zapomniał, nie nie stereotypowy niski ruderalis jeśli o tą sybiriadę chodzi jak również nie - coś co przypomina te finole itp. prawdziwy zsrr'owy landres :sunny:

https://www.youtube.com/watch?v=_yN60Rgv_Kw - takie jak na poczatku.

Na regi to bym się pisał :) jak byś kiedyś w przyszłosci OSa robił...

Intersują mnie włąśnie takie krzyżówki zasobne w frakcje lecznicze CBD, CBN, CBG itp. a z niskim wspołcznikiem THC. Terapeutyczne by wyszło ala medical <peace> jak człowiek za dużo mózgo***ó pali to fajie czasem wyloozować przy lekkim ziólku gdzie dusza zazna trochę spokoju i ogólnie chill zone na propsie :joker:


Może tylko tak wyglądają na ten czas i potrzebują trochę dojrzeć, świerze nasiona z czasem dojrzewają zmienia się lekko ich barwa i w ogóle ich wspólczynik kiełkowalności liczony w % szybuje w górę, ale Tobie chyba chodziło o to, że już taka wyszłą okrywa nasienna i takie już barwy pozostały...

Jakby Ci ten aparat wpadł w łapy to czeakm na te zdjecia.

Ciekawa Ci odmiana wyszła post ZSSRowska taka :sunny: niezły ten channel co podesłałeś... takie krzuny tam maja, że tylko :harvest:

Dzięki za wyczerpująca odpowiedz :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół