nasiona marihuany

Nasiona z Aliexpress

Wyszukiwarka Forumowa:

marian.travny

Active member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
29
Buchów
0
Przesyłka z Chin . Paczka przechodzi przez wiele ciekawskich rąk . Jeżeli celnicy sprawdzą to co dalej ? Oleją temat bo to przecież nasiona ?
Co do samych nasion to czytałem, że w roślinkach nie ma thc to przemysłówka.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
Przesyłka z Chin . Paczka przechodzi przez wiele ciekawskich rąk . Jeżeli celnicy sprawdzą to co dalej ? Oleją temat bo to przecież nasiona ?
Co do samych nasion to czytałem, że w roślinkach nie ma thc to przemysłówka.

a co ma być?! Przecież nasiona są legalne
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
W sumie danych na temat naion ja nie widzę, ale może ktoś zamawiał i coś może powiedzieć na ten temat?
https://pl.aliexpress.com/store/pro...20.html?spm=a2g17.12010608.0.0.46592468H5eiom

Wydaje mi się że prędzej wyrośnie z nich magiczna fasola niż coś sensownego jak piękny pomidor
Olej sprawę i kup z pewnego żródła
Jest grudzień więc pewnie nie będziesz siał pod choinką w śniegu xD tylko w domu, więc prąd też kosztuje
Myśl analizuj !
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
A ja mam nasiona z aliexpres. Kobieta zamawiając sobie kwiatki zamówiła też konopie. Z ciekawości sprawdziłem czy kiełkuja, wykielkowaly. Potem sprawdziłem czy wyjdą z ziemi - wyszły. Teraz kobieta sobie przywlaszczyla ta roślinke i nie pozwala mi jej wywalić z Boxa =D zaczęła kwitnąć, co będzie dalej się zobaczy.
 

marian.travny

Active member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
29
Buchów
0
pokaż źródło tych twoich rewelacji albo skończ pier***ić :)

Szkoda mi czasu na szukanie tego na forum. Masz potrzębę to poszukaj sam.

---------- Post Zaktualizowany 20:30 ---------- Data pierwszego postu 20:29 ----------

Poka foty .
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
A ja mam nasiona z aliexpres. Kobieta zamawiając sobie kwiatki zamówiła też konopie. Z ciekawości sprawdziłem czy kiełkuja, wykielkowaly. Potem sprawdziłem czy wyjdą z ziemi - wyszły. Teraz kobieta sobie przywlaszczyla ta roślinke i nie pozwala mi jej wywalić z Boxa =D zaczęła kwitnąć, co będzie dalej się zobaczy.

ciekawe, a będzie kwitnąć i kopać? może to przemysłówka?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
Jak z Aliexpress, to musi być odmiana Chemiczny Ali :)

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół