nasiona marihuany

Reanimacja Ficus Retusa

Wyszukiwarka Forumowa:

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Siema. Na początku po przyjeździe do NL dostałem od znajomej "bonsaia". Było to jakoś 5 lat temu. Drzewko było w makabrycznym stanie. Znajoma go nie podlewała przez chyba pół roku, nie miał żadnego liścia. Stał u niej na szafie chyba rok czasu i w końcu trafił w moje ręce. Przez te lata, puszczał nowe listki i powoli się regenerował. Jeszcze rok temu wyglądał tak:






Ostatnio go przesadziłem i od dłuższego czasu zacząłem faszerować całym zestawem METROPa. Oto efekty:



Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Nie załadowało Ci sie pierwsze zdjęcie jak wyglądał gdy go dostałeś. Planujesz go jakoś jeszcze podoginać poprzycianać?
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Siema. Na początku po przyjezdzie do NL dostalem od znajomej "bonsaia". Bylo to jakos 5 lat temu. Byl w makabrycznym stanie. Znajoma go nie podlewala przez chyba pol roku, nie mial zadnego liscia. Jeszcze rok temu wygladal tak:
...

Co to jest ten zestaw METROP jak byś mógł rozwinąć co dokładnie stosowałeś
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Nie załadowało Ci sie pierwsze zdjęcie jak wyglądał gdy go dostałeś. Planujesz go jakoś jeszcze podoginać poprzycianać?

Zmieniam i ciagle to samo. Musze dodać jeszcze raz. Nie naginam go, bo nie robiłem tego nigdy, moze z drutami Sprobuje na wiosnę troche go formować.

---------- Post Zaktualizowany 11:27 ---------- Data pierwszego postu 11:26 ----------

Co to jest ten zestaw METROP jak byś mógł rozwinąć co dokładnie stosowałeś

[URL="httpsop[/URL]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
To spróbuj bo to naprawde fajne hobby mam znajomego który ma fiołka na punkcie bonsai traktuje to jako hobby ale wyciąga też z tego troche kasy nawet. Ja sie nie znam tyle co sobie krzaczki potrenowałem ale bardzo mi sie podoba sztuka bonsaii
 
D

DIABLO

Guest
W pierwszym momencie myślałem że postawiłeś w doniczce maskotkę małpy, ten korzeń tak mi się skojarzył.
Rośnie ładnie.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Heheh. Dokladnie. Taka wy***ana fest skopcona małpa. Hyhyhy:freak2:
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
No korzenie są kozak :D

Wrzuciłem początkowe foto ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół