nasiona marihuany

Szybkie planty

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Spoko na wieczorny relax mogę polecić. Teraz w boxie mam zwykłe Green Poison a teoretycznie różni je jakiś tydzień w długości kwitnienia ale zobaczymy bo kumpel niedawno scinał FV po 45 dniach flow to zobaczę w ile mi te skończą. A FV fajna na out bo nie boi się plechy ,jest naprawdę szybka i jakość i wygląd naprawde konkret. Mi z outa średnio po 200g dały.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Spoko na wieczorny relax mogę polecić. Teraz w boxie mam zwykłe Green Poison a teoretycznie różni je jakiś tydzień w długości kwitnienia ale zobaczymy bo kumpel niedawno scinał FV po 45 dniach flow to zobaczę w ile mi te skończą. A FV fajna na out bo nie boi się plechy ,jest naprawdę szybka i jakość i wygląd naprawde konkret. Mi z outa średnio po 200g dały.


no własnie wszedzie OUT. A pytanie jak sobie radza IN ciężko znaleść coś wartościowego na ten temat..
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Zapytaj Gandiego on jak dobrze pamiętam jednej i drugiej wersji i miał to parę razy w namiocie. Chyba nawet fotorelka była. Poszukaj.
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
z 5 tyg wega
gp daly dokladnie nie wiem ile ale ~60g wiec chu*nia, ale palenie fajne
emdog 82g srednie palenie dla mnie
blue cheese chunia palenie dla mnie ale 106g
blue dream 105g najlepsze z tych 4

bd scinalem chyba w 70 czy jako tak moge sie mylic o pare dni, ale jak sie myle to o pare dni w gore :D
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Tobie to fige moge pokazac albo wsadzic, a koledze mowie informacyjnie mniej wiecej o potencjale/mocy wg. mnie bo nigdy tak samo nie wyjdzie.
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
A czy pestki Green Poison Fast Version Feminise to to samo co Green Poison Auto Feminise? bo na stronce f2seeds.pl są takie dwie wersje dostępne
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
A czy pestki Green Poison Fast Version Feminise to to samo co Green Poison Auto Feminise? bo na stronce f2seeds.pl są takie dwie wersje dostępne

Nie, to nie jest to samo...
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
hmm i coraz bliżej zakupów i nie mogę się zdecydować ten mały plon mnie razi strasznie.. Chyba że by dać siatkę wega z 5 tygodni i SOG albo coś w ten deseń jechać te fasty skoro i tak szybko dochodzą.
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Ten cały Green Poison, to Early Skunk x Skunk :crazy:
 
Ostatnia edycja:

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
60 day wonder od sensi seeds dochodzi w 65 dni (palenie też niczego sobie jak na af, to daje rade) ogólnie nie jestem fanem af bo to dla gimbów :p ale te ekstremalnie szybkie af to niektóe dają rade dużo tam genów ruderallis?

cała gama fast version od sweet seeds to takie prawie pół auto jest...
 
Ostatnia edycja:

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Y griega szybkim plantem? Bardzo watpie.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Sam sobie czytaj łysy hehe ygriega nie jest szybka i tyle stawiam na swoim i niczego nie bede czytal:lol3:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół