nasiona marihuany

Szybkie planty

Wyszukiwarka Forumowa:

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Hej.

Potrzebuje pomocy w wyborze pestek na następny projekt. Wybierał będę z zapasu jakim dysponuje. Chodzi o to, że będę miał dużo mniej czasu niż zakładałem i pewniej będę się czuł używając szybkich odmian. Nie mam doświadczenia z tymi pestkami. Większości nie ma na forum, ale wiadomo, że nie wszystko się dokumentuję więc jeśli ktoś was sadził coś z tej listy i rosło długo lub krótko to proszę o info.

Uprzedzając pytania odpowiem, że nie sugeruje się tym co pisze producent bo to różnie bywa, raz miałem kusha co powinien dojść w 60 dni według producenta czyli około 70 realnie, a był gotowy w 50. Odwrotnie było z killing fields który miał być gotowy w 60-70 dni a ściąłem go w 98 albo 9, a mógł jeszcze z tydzień śmiało postać.


Lista tego czym aktualnie dysponuje.

Bubba Gift HSO
Blue Dream HSO
707 HEADBAND HSO
707 TRUTHBAND BY EMERALD MOUNTAIN HSO
DR GREENTHUMB'S EM-DOG BY B-REAL HSO
Chocolate Mint OG HSO
BLACK D.O.G. HSO
Tangerine Dream Barney Farm
C 99 FS
Nev Haze FS
Afgan Kush WOS
Green Poison Sweet Seeds
Y Griega Medical Seeds
Channel+ Medical Seeds
Blue Widow Dinafem
JAGGER KUSH Delicious Seeds
BLUE CHEESE Dinafem
[FONT=droid_serifregular]Desconocida Kush Delicious Seeds
Sin City Kush WARR
Killing Fields x Alien Kush WARR
White Fire Alien WARR
Chemdog x Amnesia Haze WARR

To wszystko co mam na tą chwile i nie zamierzam się puki co dozbrajać. Niektóre rośliny obserwuje w relacjach innych, niektóre udało mi się wygrzebać z zakończonych, ale o większości nie wiem nic oprócz tego co pisze na opakowaniu. Zastanawiałem, się czy nie odpuścić sobie pisania sativek w liście, ale w sumie tego nie zrobiłem nie wiem czemu bo i tak z góry są skreślone, a może po prostu je lubie i licze, że ktoś napisze, że jest jakaś sativa która kwitnie wyjątkowo szybko i akurat jest na mojej liście :p.

to ten tego z góry dzięki za info.


[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
c99 szybko dojrzewa to jedną już masz :)


Dla mnie jest za wolna celuje w 60 dni kwitnienia czyli jakieś 34 dni weg + indykcja i 60-65 dni flo czegoś takiego szukam, oczywiście żeby to było gotowe przy tych 65 dniach nie z przeźroczystymi tricho bo takiego to nie lubie, ma wbijać w fotel.

Puki co najbardziej podoba mi się bubba gift, ale mam dwie sztuki więc jeszcze coś trzeba dodać.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Mialem Green Poison Sweet Seeds no i polecam wyrobisz sie z czasem moc i jakosc palenie b.dobra ni moze nie daje w ch*j siszu, lecz pewniak, ze sie wyrobisz. Ps.gdzies fotorelacja jest na forum.
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Śledziłem twoją relke, ale przypomniało mi się dopiero jak ją znalazłem tutaj link może komuś się przyda. Topy faktycznie nie wyglądają na wielkie, ale wydają się być bardzo zbite.

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?124045-600W-HPS-1-44m2-COCO-9x-Green-Poison-OS/page6

Mam już dwie kandydatki buba gift i green poison. Potrzebuje jeszcze dwóch.

---------- Post Zaktualizowany 19:28 ---------- Data pierwszego postu 19:25 ----------

Miał ktoś może afghan kusha bo nie mogę znaleźć żadnej relki ?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
miałem bubba gift. Pachnie i wygląda przekozacko. Działa jak typowa indyja, czyli wkleja w fotel ale nie nastawiaj się, że zbierzesz z niej dużo niestety

edit: jest gdzieś zapewne nawet relka moja, ze starego konta
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Mialem Green Poison Sweet Seeds no i polecam wyrobisz sie z czasem moc i jakosc palenie b.dobra ni moze nie daje w ch*j siszu, lecz pewniak, ze sie wyrobisz. Ps.gdzies fotorelacja jest na forum.

Polecam, u mnie już koniec w słoiku :)
Sorki za udupcone bonio, ale nie było czasu :freak2:
IMG_20171130_113934.jpg
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Bubba i green poison na 100 wjadą pytanie co jeszcze dołożyć/
 

Bąbel.

Member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
6
Buchów
0
Mam Black D.O.Gi (pierwszy raz odmiana, nie grow), z tego co widzę to śmiało powinny się zamknąć w 60-65 dniach. Silna, stabilna odmiana, plon obstawiam, na lekko powyzej sredniej. Topy względnie ładnie juz uformowane, ale susz chyba będzie cudny :)
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Bubba i green poison na 100 wjadą pytanie co jeszcze dołożyć/


i co wybrałeś? zastanawiam się nad tymi Green Poison Sweet Seeds czy to GREEN POISON (F1 FAST VERSION) i jak ci to leci po ledami? :) miałem brać satori ale dłógoo dochodzi to dopiero na nowym domku :)

ale jak czytam taki opis " Czysty, typowy high z potencjałem wchodzi szybko, pobudzając kocentrację i kreatywność, bardzo inspirujący i stymulujący.Idealny dla pisarzy, artystów, muzyków, czy też innych kreatywnych ludzi. Rakomendowany dla doświadczonych palaczy i tych, którzy mają wysoką tolerancję na THC. Osoby, które nie mają doświadczenia z wysoko psychoaktywnymi Sativami, powinny ostrożnie to palić." to aż ....
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
i co wybrałeś? zastanawiam się nad tymi Green Poison Sweet Seeds czy to GREEN POISON (F1 FAST VERSION) i jak ci to leci po ledami? :) miałem brać satori ale dłógoo dochodzi to dopiero na nowym domku :)

ale jak czytam taki opis " Czysty, typowy high z potencjałem wchodzi szybko, pobudzając kocentrację i kreatywność, bardzo inspirujący i stymulujący.Idealny dla pisarzy, artystów, muzyków, czy też innych kreatywnych ludzi. Rakomendowany dla doświadczonych palaczy i tych, którzy mają wysoką tolerancję na THC. Osoby, które nie mają doświadczenia z wysoko psychoaktywnymi Sativami, powinny ostrożnie to palić." to aż ....

W sumie jeszcze się nie zdecydowałem mam trochę czasu. Jak wybieram pestki to pierwsze co robię to przeglądam growlogi innych, jak czegoś nie mogę znaleźć to wchodzę na seed finder I sprawdzam genetyke, na opis producenta w zasadzie nie zwracam uwagi.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Green Poison to raczej typowy indyjkowy kanapowy upie****acz do palenia wieczorem żeby coś obejrzeć wszamać przy tym i iść potem spać jak dzidzia. Wersje fast miałem międzyinnymi na out scięta na przewadze bursztynu i nikt nie chciał tego palić ze znajomych bo po trzy drzemki w ciągu dnia łapali. Także kto co lubi, za to duży plus za szybkość i jednorodność. Pozdro.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
green poison potwierdzam, że wbija w ziemie, miałem na out'cie i jako pierwszy mi doszedł, palenie b.dobrej jakości, buchy mocne, gęste, jakbyś hasz palił, mi taką haszówką podlatywało no i nie jest to palenie takie zebyś mógł z rana sobie zapalić, raczej jak kolega wyżej, wieczorkiem na wkrece na dorby film :) a super skunki ? ja teraz zamówiłem 15szt. i zapełniam nimi jednego boxa, zobaczymy jak wyjdzie, ludzie chwalili, ze szybko, mocno i w miare duzo
 
Ostatnia edycja:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
no ja pale tylko wieczorem po psychicznej pracy badziej myślenie niż robienie więc coś takiego jak najbardziej. Czyli mówice że spoko ten fast version . Miałem Super skunka od SS zacne palenie stabilne bardzooo i fajne w uprawie. I tak jak mówisz w miare szybkie mi zaskakiwały po przełączeniu po 4-5 dniach nie rosnie jakieś ogromne.

ps. Tylko z tego co cztam i widzę dają mizerny plon.. Chodz ciul wie jak jest z tym naprawde..
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół